OurStories.cz ~ naše povídky - Básničky » Náruč pro budoucnostNáruč pro budoucnostMáma říkala, že člověk musí odložit minulost a pak zase může jít dál. – Forrest Gump Příjemné čtení přeje, AEN

Náruč pro budoucnost

AndieEtNon

 

Ztratit se v minulost,

prodloužit utrpení?

To už pro mě, chlapče dávno není.

Vzpomínky na tebe ulehly v zapomnění

a já čekám jen na moment,

kdy můj život se změní.

 

Jít dál, to je můj nový cíl.

 Ne jen o novém životě snít.

A nevracet se v minulosti zpátky,

otevírat staré zámky.

Zamknout jednou pro vždy zámek vzhůru

a klíček hodit někam dolů.

 

Otevřít srdce nové šanci,

jít dál po dlouhé štaci.

Žít tak, jak se má žít.

A ne jen o životě snít.

 

Potkat lásku, ale i bolest.

Zažít pravdu, ale i lest.

Poznat přátele a založit rodinu.

Změnit život za pouhou hodinu.

Sepsat seznam svých snů,

co chci splnit do konce svých dnů.

 

Netrápit se chybami z minulosti,

těch už bylo pro život dosti.

Zkusit štěstí zase jinde,

kdo ví jak to teď bude?

 

Ale o tom je život, zapomenout na minulost

 a otevřít náruč pro budoucnost…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Náruč pro budoucnost:

4. Arminka přispěvatel
24.11.2012 [14:06]

Arminka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 24.11.2012 [7:30]

haha, nejde o to zapominat, ale naucit se vyrovnat... Tohle vsak zahy pochopis, snad jeste driv nez u odborniku v kleci... Basen je... Jednoducha... Nekde si to tlacila, nekde splacla zvejkou... Cela basen na me pusobi dojmem, ze NEKDY hrozne chces a NEKDY prodte pockas jak to dopadne... K prilis silnemu citatu si napsala vycpelou limonadu bez bublin, ktera je zmatena a celou dobu vlastne nevis, jestli te nahodou nezabije...

2. SaDiablo přispěvatel
23.11.2012 [23:23]

SaDiabloNa začátek jenom napíšu, že netvrdím, že mi zpracování přijde špatné. Spíš pro mě ta hlavní myšlenka tisíckrát převážila slova v textu. Citát Forresta je totiž tak silný, na začátku mě hned zaujal, jak už to obsah samotného textu prostě nedokázal. Asi jsem čekala, že to bude o nějakých obecných problémech, ne zrovna milostných, ale klidně i v rodině nebo tak... Třeba namíchané příklady se smutnými prvky, protože je to pravda, ale zároveň je strašně těžké toho dosáhnout a nechat minulost jen tak být.
Co se rýmů týče, občas mi přišlo, že jsi nevěděla, jaké dát do druhého verše ve sloce slovo, a tak jsi tam šupla prostě něco, hlavně aby se to rýmovalo. Ale to už jsou spíš moje domněnky, moje očekávání, nechci působit jako rýpal (dobře, asi pozdě, ale rozhodně to nebylo záměrem).
A i když jsem zmiňovala něco o negativních pocitech (jakože bych je uvítala), na druhou stranu jsem ráda, že to bylo pozitivní, po dlouhé době mám opravdu hodně dobrou náladu a je super narazit na něco, co mi ji ještě zpříjemní. Ať žije Forrest a jeho máma.

1. martinexa přispěvatel
23.11.2012 [19:49]

martinexaMě se to líbilo. Člověk by měl umět zapomínat ažít dál.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!