OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od darkgirlPovídky od darkgirl√-Poezie: Nejlepší kamarádky, Ano, či ne?
√-Na pokráčko:Nemožné s Nemožnou
√- Drabble: Jsem osamělá, This is my life, Nestojíš za to, It is the end

 

 

„Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst.“

- Carlo Goldoni

Poezie:

Nejlepší kamarádky, Ano, či ne?

Na pokračování:

Nemožné s Nemožnou

Někdy je lepší, když o vás lidi nic neví. Tímto heslem se řídí Tristan, také přezdívaná ledová královna. Nikdy neměla lehký život, nikdy neudělala žádné vlastní důležité rozhodnutí. Její prozatimní život byl ovládán všemi ostatními, jen ne jí samotnou. Ví, že když o ní lidé budou vědět co nejmíň, nebudou se v ní rejpat. Ale nemá až tak pravdu. Na její škole je pro všechny záhadou, kterou chce každej rozluštit. Zvlášť nováček César, ten se o ni až příliš zajímá a zbývá už jen málo k tomu, aby ji konečně zlomil a dozvěděl se odpovědi na své otázky. Podaří se mu to, nebo se Tristan stáhne zpátky do své ulity? Bude konečně schopná postavit se rodině a dělat svá vlastní rozhodnutí? Pozná konečně pravej svět, nebo bude i nadále jen pouhou loutkou ve hře jménem Život?

Prolog1. kapitola ♥ 2. kapitola ♥ 3. kapitola ♥ 4. kapitola ♥ 5. kapitola ♥ 6. kapitola ♥ 7.kapitola ♥ 8. kapitola

 

 

 

V přípravě:

New start

Michael Spanecer. Osmnáctiletý kluk, který vzbuzoval respekt u každého. Nejen, že vynikal ve hraní fotbalu, ale také byl moudrý, rozumný a chytrý chlapec, jež byl velmi populární mezi dívkami.

Strčila jedna sekunda a jeho život se převrátil naruby. Rodinná tragédie ho přiměla odstěhovat se daleko od svého rodného Manchesteru a začít znovu...

Daleko v budoucnosti

Píše se rok 3001. Na planetě Zemi je již další druh lidí. Páry se bojí mít děti, protože těm, kteří to zkoušeli, se narodili mrtvé děti nebo nestvůry. 

Jednoho dne se narodí dítě, které bude živé a které vypadá zcela normálně. Dívčina, jejíž jméno zní Darling, ve své plnoletosti objeví, že není úplně normální. Nalezne nadpřirozené schopnosti.

Někteří si myslí, že by měla být zničena, ale když se najednou ukáže, že ona není jediná svého druhu, jde o záchranu lidské populace.

Jak to všechno skončí? Zemře, nebo bude určena k tomu, aby se z ní stala lidská hračka?

Drabble


Jsem osamělá, This is my life, Nestojíš za to, It is the end

Díky za navštívení mého shrnutí a doufám, že vás něco zaujalo!

- darkgirl

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od darkgirl:

3. FantasyNikol přispěvatel
10.12.2014 [18:09]

FantasyNikolAhoj,
já tě prostě musím otravovat s tímto dotazem: Kdy bude další kapitola Nemožné s nemožnou? Emoticon Protože já se upřímně nemůžu pokračování dočkat! Je to úžasná povídka, která by rozhodně měla být dopsána. Emoticon

2.
Smazat | Upravit | 05.07.2014 [16:48]

Nelčo,
jo, nakonec jsem se rozhodla, že splním slib a napíšu pokráčko Emoticon Emoticon První kapču bych měla vložit buď dneska, nebo zítra... Emoticon Koukám, žes začala psát kapitolovku. 5SOS mám ráda, takže až budu mít čas přečtu si too... Emoticon

1. Mustang
20.06.2014 [23:02]

Ahoj,
Vidím,že sis konečně zažila shrnutí... Když si ho založíš, je to posunutí se hodně dopředu :).
Tvůj koment v mně zanechal různé pocity. Moje rozhodnutí skončit tady? Rodinné problémy a nedostatek času. Chci pak začít od znova. Vím, že mám nějaké ty čtenáře, ale už tady nechci uveřejňovat tyhle povídky... Vím, žes u mě četla obě povídky, jak Why me taky smečku, ale ta je už dokončena... Why me ti budu klidně posílat n mail, nebo ti jí klidně pošlu až jí dopíšu.., Kdyžtak mi napiš!
Měj se hezky M.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!