OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od EltherinePovídky od EltherineKapitolové: Léto, přátelství a jiné lásky (dokončená) I am sad, but... (dokončená) Potížistka (dokončená) Stupid Love (připravovaná - odloženo) Jednodílné: I am pregnant! Drabble: Pocit štěstí Devět let Chybí mi... You are not my best friend, you are my sister!

 

 

 

 

Never, never, never, never give up!!!
- Winston Churchill -


Kapitolové

 

Léto, přátelství a jiné lásky 

Děj: Příběh je o novinářce Nině, která žije v New Yorku, kde pracuje. O prázdninách ale vždycky zavítá na farmu ke své babičce, kam zamíří i letos. Nina má i svou nejlepší kamarádku Kim, která také zasáhne do děje. Mohou se její prázdniny nějak zvrtnout? Pozná snad někoho zajímavého? Hrozí i to, že by mohla někoho ztratit?

Stav: Dokončená

1.kapitola 2.kapitola 3.kapitola 4.kapitola 5.kapitola 6.kapitola 7.kapitola 8.kapitola 9.kapitola 10.kapitola 11.kapitola 12.kapitola 13 kapitola

14.kapitola 15.kapitola 16.kapitola 17.kapitola 18.kapitola 19.kapitola

20.kapitola+epilogI am sad, but...

Děj: Osmnáctiletá Emma přišla před dvěma měsíci o oba rodiče a teď se musí postarat o svou malou sestru. Jak se popere se svým životem, který ji připravil o to nejdražší? Dokáže svou malou sestru vychovat? A co když se najde někdo, kdo by jí se vším pomohl?

Stav: Dokončená

1.kapitola 2.kapitola 3.kapitola 4.kapitola 5.kapitola 6.kapitola 7.kapitola


Potížistka 

Děj: Sedmnáctiletá Ashley Brown žije pouze se svým bratrem v Anglii. To by možná bylo normální, jenže její bratr Olly je slavným zpěvákem a miliony fanynek po celém světě ho milují. Ashley svého bratra také miluje, ale i přes to mu někdy dokáže způsobit potíže. Nemá žádné kamarády a všechny kluky od sebe odhání. Proč je na všechny tak chladná? A pustí si nakonec někoho k tělu? 

Stav: Dokončená

1. kapitola 2. kapitola 3. kapitola 4. kapitola  5. kapitola  6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola 10. kapitola 11. kapitola 12. kapitola 13. kapitola 14. kapitola 15. kapitola 16. kapitola 17. kapitola 18. kapitola

Trailer (můj první):

Stupid Love

Děj:

Ona je hodná, bezproblémová, cílevědomá.

On je ztracený, problémový, nevyzpitatelný, náladový.

Dva opaky, které se ale přitahují. Jenže může to dvěma zcela odlišným lidem vyjít? Mohou jít oba proti všem a být spolu, ikdyž si všichni myslí, že to není správné?! A je to vůbec správné?

Ona už se jednou zamilovala. Dokáže to znovu?

Už jednou se zklamala. Stane se jí to znovu?

Stav: Připravovaná - odložena na neurčitoJednodílné

I am pregnant!

Děj: Annie je osmnáct let, žije pouze s bratrem a patří mezi nejoblíbenější dívky na škole. Chodí do školního sboru a má úžasného přítele Jakea. Vše jí vychází, dokud nezjistí, že je s Jakeem těhotná.

 

Drabble

Pocit štěstí

Devět let

Chybí mi...

You are not my best friend, you are my sister!

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Eltherine:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!