OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od InugirlPovídky od InugirlMrazivý dotek, Pyramid doll, Death potion, Nepovedený pokus, Na temné straně, Vampire pet, Rubínová lampa

 

g

 

Tak tohle jsou moje webové stránky, někdy tam je něco navíc jelikož vše nejdříve publikuji tam:

 

  http://www.bluenet.cz/blogs/kralovstvifantasie/

 

 


 

 

Tak tedy k mým povídkám:

 

 

Mrazivý dotek

 

1  

Příběh je zasazen do prostředí 18. století, kdy by nikoho v samém srdci Londýna nenapadlo nic tak pošetilého jako je existence upírů.

A přesto tomu tak je, stará komunita, která drží své tajemství pěkně pod pokličkou.

Lilyana Whistová má tu smůlu, že ji osud přihraje do cesty právě jednoho takového dokonalého arogantního tvora.  

Zraněného, bezmocného a v bezvědomí s dírou po kulce ve svém těle.

Co se stalo? Co bude dělat? Kdo to je?

Dívka se však velmi rychle dozvídá celou hrůznou pravdu Victoriánské éry, jež není tak zářivá jak se na první pohled zdá. Svět totiž není jen líbivé pozlátko plné včírků a úsměvů a žádostí o ruku.

I mladý upír musí jednat, co ale se smrtelnicí jako je ona?

Leonardo musí učinit to jediné a nejvíce bláznivé řešení, připoutá si tu lidskou křehkou bytost k sobě a společně utíkají. Oba dva si na sebe musí zvyknout, což není pro uzavřeného upíra zrovna lehké ani pro zdravotní sestru plnou empatie.

Najdou k sobě cestu? Dokáže chlapec opětovat vůbec nějaké city?

Lily se po několika dnech setkává s Leonardovou rodinou a jejich prazvláštními pravidly, objeví se mnoho překážek i překvapení a navíc všemi kartami ještě zamíchá katolická církev.  

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 32

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

http://www.ourstories.cz/16-ostatni-fanfiction/mrazivy-dotek-1-kapitola/

 


 

 

 

Pyramid doll

 

n

 

Město Silent Hill v jižní Virginii je prokleté. Každý, kdo do něho vstoupí, už nemá šanci odejít.

Elisabeth Blacková je právnička, právě se snaží vyřešit svůj zoufalý život a zbavit se dotěrného žárlivého milence, tak ujíždí. Cesta ji však dovede až do tohoto tichého města.

Cosi jí přeběhne před autem a ona zastaví. Rozezní se siréna a hra o přežití může začít. Ze tmy se najednou ozývají podivné zvuky a pak ti hrůzostrašní tvorové! Odvlečou její sestru neznámo kam a ona utíká. Je to jako město duchů a zrůd. Na jedné křižovatce však potká ještě něco děsivějšího. Vypadá to jako obrovský mohutný muž, který má kolem pasu z kůže sešitou zástěru, na hlavě jakousi trojúhelníkovou železnou konstrukci a v ruce ostrý dvoumetrový nůž táhnoucí za sebou.

To už je opravdu vrchol a hrdinka omdlévá. Pyramid head, jeden ze čtyř nejsilnějších bosů města dívku vezme a odnese do kotelny Grand hotelu, který mu kdysi, když byl ještě člověk, patřil. Nyní je z něho však zrůda, napůl člověk napůl démon jako trest za to co provedl.

Jaké má plány se svým vězněm? Je v něm ještě něco lidského? Čím se vlastně provinil, že ho Allesa proměnila v zabijáka? A co ostatní?

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 10

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

http://www.ourstories.cz/16-ostatni-fanfiction/pyramid-doll/

 


 

 

 

Death potion

 

h

 

 

S touto povídkou se dostáváme do tajemného světa Harryho Pottera, kde se věci dějí úplně jinak, než by měli.

Lily Evansová pracuje v Bradavicích jako profesorka Obrany proti černé magii a do jejího zdánlivě spokojeného světa vstupuje černý přízrak, který ji nutí vzpomínat a možná víc než to.

Severus Snape už není ustrašený studentík je z něho tvrdý muž se zahořklým srdcem, není zamlklý a rozhodně se neskrývá, rozhodl se totiž jednat, je čas prohodit strany a ukončit Voldemortovu válku pro dobro všech, proto se dává dohromady s Albusem Brumbálem a Fénixovým řádem. Bohužel, být špehem na obou stranách není opravdu jednoduché, hlavně když to komplikuje jeho jediná láska z dětských let, která ho kdysi odmítla.

Už se nechce skrývat a je rozhodnutý všemu čelit tváří v tvář. Ať je to nenávist, hádky, smrt nebo láska.

Smrtijedův příchod do školy odstartuje lavinu prapodivných událostí plného nebezpečí, vypořádá se s nimi? Bude na to sám?

Co když v tomto útočišti kde mu nikdo nevěří, najde to, co vždy hledal a kdysi ztratil? Má ještě naději žít spokojený život?

 

 

STAV: nedokončená/pozastavená

Ale nebojte se, já povídky nenechávám bez konce, vrátím se k ní!

POČET KAPITOL: 34   

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

http://www.ourstories.cz/30-fanfiction-harry-potter/death-potion-1-kapitola/

 

 


 

  

Nepovedený pokus

 

f

 

 

Karin Lárkinová právě ukončila doktorát z psychologie a jen dva měsíce potom přijde dobře oblečený muž s nabídkou, jaká se neodmítá. Nabízí jí práci v přísně utajovaném projektu X na jeho soukromém ostrově v tichomoří.

Náplní práce je zkoumat subjekt ohledně léčiv.

Doktorka souhlasí, ale jakmile letadlo přistane na Slunečním ostrově a sám charismatický muž ženu uvede do obrovských laboratoří postavených do kruhu (celkem 7 komplexů) je šokována. Nejde tu o žádná léčiva či podpůrné látky ale vědci tu pracují na čemsi děsivě zakázaném a nezákoném.

Stvořili totiž mutanta, napůl člověk napůl zvíře, avšak s nadprůměrnou inteligencí a zvláštními schopnostmi. Pokud se rozhodne, je velmi nebezpečný a dobře si svou nadřazenost uvědomuje.

Karin je zděšena, že jej má pozorovat a zkoumat jeho nevyrovnanou psychickou stránku.

Žena má povoleno vcházet jen do tzv. černé zóny ke svému subjektu, ale co se asi nachází ve zbylých šesti? Co všechno jí majitel ostrova zatajuje?

Madura, jak toho tvora s hladkou bílou kůží a rohy pojmenovali, v sobě dusí nenávist k lidem, jak to dopadne, když ho začne doktorka navštěvovat a ke všemu zpovídat ohledne jeho pocitů? 

 

 

STAV: dokončená

POČET KAPITOL: 24

VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách

 

 http://www.ourstories.cz/6-na-pokracovani/nepovedeny-pokus/ 

 


 

Na temné straně

 

  

 Mladá členka Fénixova řádu Samanta Raylová je chycena na své misi.

 K její smůle není hned zabita ale odvedena do temného sídla, kde osud rozhodně co s ní bude.

 Má však smůlu, že její osobu, potom co odmítne vypovídat, chce vyslechnout sám Voldemort.

 Teď už nemá naději na útěk ani na záchranu, protože postavit se někomu takovému může jen hlupák nebo pošetilec.

 Ač ví, že boj je předem prohraný, Pán zla ji staví do nepříjemné situace.

 Voldemort má v kapse mnoho překvapení a to poslední na co myslí je bolestivé mučení, když to jde i jinak.

 Prozradí Samanta své přátele? Nebo raději zemře za svou věc?

 

 

 
STAV: dokončená
 
POČET KAPITOL: jednorázovka   
 
VAROVÁNÍ!!! erotický obsah 18+
 
 
http://www.ourstories.cz/36-fanfiction-harry-potter/na-temne-strane/
 
 

 
 
Vampire pet
 
s 
 
 
 

Daisy je mladá, milá dívka s růžovými vlasy a fialkovýma očima, pracuje v knihkupectví a vůbec je její život až moc všední, nezáživný a nudný. Miluje však knihy a co se takovému snílkovi může stát lepšího než, že postavy začnou ožívat před jejíma očima?

Dívka brzy zjistí, že temná stvoření nejsou jen v podobě písmen a dlouhých poutavých odstavcích.Právě navečer při cestě domů si nešťastně zkrátí cestu tmavou uličkou a nešťastně narazí na dva takové chlapce.Chester a Alric jsou bratři, upíři a aby to nestačilo, jsou potomci staré krve, jejichž kořeny sahají až do dalekého Rumunska, které je od Ameriky podstatně vzdáleno.

Lovci ale potřebují kořist. Žádný upír bez krve nepřežije a Daisy je unesena jako mnoho dalších před ní, poté je vězněna a sváděna. Má to jen jeden háček. Je panna a takové upíry neskutečně lákají. Oba dva se rozhodnou z ní udělat svého mazlíčka k potěše oka i jiným slastem, kterým se růžovláska právem brání.

Postupně se dozvídá, co pro ni mají bratři přichystaného, oba jsou rozdílní jako den a noc a ona je někde uprostřed jejich sporu. Nic není takové, jak se zdá a cesta do Evropy začíná, nastávají nové problémy v už tak rozhádané upírské rodině, kde buď musí trojice držet za jeden provaz, nebo se navždy rozdělit.

Překonají Chester a Alric své neshody mezi sebou a stane se Daisy pro ně nepostradatelným mazlíčkem, který je potřeba chránit?

 

 

 

STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: 29
 
 
VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách
 
 

 
Rubínová lampa
 
rubínová lampa
 
 
 

Nacházíme se ve východní zemi plné pouští a palem s velbloudy v hlavním městě Agrabah. Zde příběh začíná u velkovezíra Jafara, nebezpečného chytrého muže, který za honbou po moci a trůnu neváhá jít i přes mrtvoly a to doslova. Zbavil se každého, kdo mu stál v cestě při získání postu sultána, Nyní už je cesta volná, v městě i paláci má stále větší moc, sultán mu naslouchá jako nejbližšímu příteli. Tomuto úspěchu vděčí Jafar své nezlomné ctižádosti a černé magii. To po čem ale touží především, je Rubínová lampa a k tomu potřebuje shromáždit osm magických karet. Ale kde je vzít?

Rose dívka ze současnosti je vtažena kouzlem do zcela jiné země i doby a musí se opravdu pohánět, aby nepřišla o krk hned první den. Výměnou za to že ji Jafar dokáže vrátit zpátky, chce pomoc při hledání karet a ona souhlasí. Myšlenka na domov je silná, ale co když podlehne veškerému luxusu paláce. Rose přitahuje zlo, které z vezíra sálá jako oheň. Zaplete se do jeho plánů až po uši. Je pro ni těžké odolat jeho moci. Ale má zradit samu sebe a přátelé, na kterých jí záleží kvůli své touze pro muže, který ji vidí pouze jako prostředek k dosažení svého cíle?

 Rose si musí na Jafara a jeho papouška zvyknout a dát pozor. Vypořádat se svými chaotickými pocity a nezešílet. Čeká ji nebezpečí a záhady arabského světa, strhující dobrodružství a ona sama zamíchá s osudem a životy všech postav kolem sebe a nejvíce vezírovým.

 
 
STAV: nedokončená
 
POČET KAPITOL: ?
 
VAROVÁNÍ!!! erotický obsah v některých kapitolách


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Inugirl:

6. Inugirl přispěvatel
25.09.2016 [0:41]

InugirlDohodli jsme se na stejném názvu, datum se trochu změnilo, takže to odhadují vydat kolem prosince, jelikož právě začínají s korekturou :-)

5. Martin
24.09.2016 [18:22]

Chtěla sem se zeptat pod jakým jménem bude publikována E-kniha v nakladatelství?? Měla bych velký zájem Emoticon

4. Inugirl přispěvatel
04.09.2016 [19:54]

InugirlJe mi líto teď momentálně nikde, jelikož mi budou vycházet jako e-kniha v nakladatelství Skleněný můstek. Jedinou kopii ve wordu mám já a oni.

3. Lena
31.08.2016 [20:14]

Ahoj posledni dobou se nemuzu dostat k povidkam Nepovedeny pokus a Mrazivy dotek. Kde bych je mohla najit?

2. zuzinecckaa přispěvatel
10.06.2016 [19:27]

zuzinecckaaAhoj,
tak právě se musím přiznat, že jsem přečetla pár tvých věcí a.. nemůžu z toho. Emoticon
Máš zajímavou fantazii, kterou na papír (do pc, někam prostě) dát je pro mnohé obtížné.. A líbí se mi ta tvá představivost, je to pro mě něco... nového, a úžasného.
Dlouho jsem tu nic nečetla a narazila na tvé. A jsem jen zvědavá, kam dokážeš ještě jít. Emoticon
Aspoň, co můžu soudit sama za sebe, mě tvé povídky zasáhly a inspirovaly, takže opravdu klobouk dolu. Emoticon
A zvědavost mi jen tak nedá spát a budu se těšit na další tvou tvorbu Emoticon

1. MJ5 přispěvatel
20.11.2015 [20:07]

MJ5Inugirl, děkuju za tvé komentáře. Mě se zase moc líbí tvůj Nepovedený pokus, i když se čtením kapitol jsem trochu pozadu.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!