OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od JohhnaOutPovídky od JohhnaOut

<3 Povídky na pokračování:
Barevná smetánka (BS) - pozastavené
Vnitřní zvíře (FF Harry Potter) - rozepsané 
V tom domě straší - rozepsané 

Aktualizace - 18.2. 22:00

 

Ahoj,
jsem JohnnaOut. Jinak na stm.eu se jmenuji jen Johnna.  Také jsem grafička (nebo co) a tvořím trailery.  :)  Jinak tady jsem já na stm.eu!  A tady je moje grafika, kterou nabízím i zde!

 Aktuálně:

- 18. experiment: 1. kapitola + prolog (VYDÁNO)

- 18. experiment: 2. kapitola (píše se)

Kdyby měl někdo zájem o BS nebo o Vnitřní zvíře, tak je mám předepsané až do konce, stačí napsat! :)


 


                                                      Stav: rozepsané
Obsah: Každému se to může stát. Ani o tom nevíme. Žijeme si své životy a najednou... naše loď narazí na útes. Co když se najednou stanete 18. experimentem? Minulost, přítomnost a budoucnost - to vše je nejasné. Jediná jistá věc je, že experiment musí někdy skončit. Co když jím ale vůbec nejsme? Hra může začít. Necháte si ji ujít?!  
Postavy: madam Pátá, Dodekan, Okta, 18.

1-2-


 

                                                      Stav: pozastavené
Obsah: Margaret se stěhuje - už zase, a dokonce tam, kde už jednou bydlela. Nikdy se nechtěla vracet za minulostí, protože chtěla zapomenout na své staré přátelé, které měla opravdu ráda. Ale co když se tentokrát stane něco uchvacujícího? Staré přátelství nechce oprašovat, ale co když nebdue jiná možnost, než je zase spojit a propojit s neznámými, ale za to ojedinělými lidmi? Co když je aura Gemvillu magická?
Postavy: Margaret Delvin, Lisa Adams, Simone Jones, Juliett Kane, Leonard Glory

1 -


 

                                         Stav: pozastavená
Obsah: Jste fanoušky Hp? :) Pak se můžete těšit na známou trojici + novou čarodějku, která přestoupí do Bradavic do 4. ročníku rovnou z Kruvala - též čarodějnické školy, ale trochu klučičí. Co se stane na škole čar a kouzel tentokrát?
Postavy: H. Potter, H.G., R.W....

1. kapitola ☼ 2. kapitola ☼ 


 

                                      Stav: pozastavené
Obsah: Manželé se nastěhují do nového domu po poněkud trpké minulosti. Mark - Annin manžel, ji nestydatě podváděl přímo v jejich ložnici. Po hádkách se nakonec dohodli začít znovu, začít znovu v jiném městě, státě a domě, ale s něčím nepočítali - nastěhovali se do strašidelného domu!
Postavy: Anna Simonsová, Mark Simons, sousedi...

1. kapitola ↑ 2. kapitola


Ještě můj portrét:
 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od JohhnaOut:

7. JohnnaOut přispěvatel
28.03.2016 [18:09]

JohnnaOutBlacky:
Ahoj,
vím, už je to dlouho od poslední kapitoly. :D jaksi nebyl čas a navíc než se k něčemu dokopu, tak to někdy trvá. Ale říkala jsem si, že když mám teď pár dní volno, tak bych se do toho měla už konečně pustit a dneska jsem napsala 4. kapču. Už čeká jako hotový článek, takže snad bude brzo na světě. Takže se omlouvám za čekání, když tak mi napiš ať se neflákám nebo něco, ať mě to donutí. :) Emoticon

6. Blacky
28.03.2016 [17:28]

Ahoj, kao to vyzerá s experimentom? čakám A ono stále ništ. Diky Emoticon

5.
Smazat | Upravit | 10.02.2016 [19:14]

Ahoj,Emoticon
člověče, nějak mi ti nejde odeslat e-mail, tak jsem nucena ti odpovědět sem. Emoticon

Já absolutně NEMÁM záporných slov. Vyrazilo mi to dech a to doslova.
Měnit na tom nic nechci, protože je to úplně skvělý. Ta písnička taky sedí a snad ještě líp než ta, kterou jsem původně vybrala já.
Děkuju moc a moc. Jsem nadšená. Vážně. Povedlo se ti to.
Děkuju. Jen co rozdýchám to nadšení, hned vložím odkaz.
Děkuju moc. Jsi skvělá.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Texie admin
11.11.2013 [21:42]

Texie Emoticon A já koumala jednu teorii za druhou. Bylo to všech tří kapitol, co jsem ti opravovala. U první jsem si myslela, že ses přehlédla. U druhé mě to už zarazilo a u třetí jsem na to zůstala koukat a drbala se zmateně na hlavě. No prostě záhada. Díky za objasnění. Emoticon

3. Ali přispěvatel
03.11.2013 [14:14]

AliAhoj,
takže abych odpověděla na tvé otázky. Proč Draco pracuje v agentuře? Tak to ti zatím nepovím, protože bych prozradila část příběhu, kde se bude sám vracet ke své minulosti, ale slibuju, že pokud tam tahle pasáž nebude, tak ti to okamžitě vysvětlím. Emoticon A ano, prosazuju pár Draco a Hermiona.
Pokud se budeš chtít ještě na něco zeptat, tak se klidně zeptej. Ráda ti odpovím. Emoticon
-A.

2. Ali přispěvatel
31.10.2013 [21:34]

AliAhojky,
děkuji za pozitivní komentář k povídce Agentura na společníky. Moc mě potěšil. Emoticon Upřímně, nad minulostí jsem vlastně moc neuvažovala, ale LV je určitě mrtvý, všichni jsou už nějakou dobu ze školy venku a mezi Dracem a "zlatým triem" je stále rivalita. Asi bych se tu zařídila částečně podle filmu a nechala mladého Malfoye vzhledem k bitvě a jejímu vývoji lehce neutrálního. Emoticon
-A.

1. LiliDarknight webmaster
22.08.2013 [21:24]

LiliDarknightAhoj
Bohužiaľ, zhrnutie ti nemôžem vydať dovtedy, kým si sem nevložíš aspoň jeden odkaz na kapitolu príbehu, ktorá ti už vyšla. Keď si to opravíš, znovu zaškrtni "Článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!