OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od Nikol18Povídky od Nikol18Kapitolové:
StarGate:Atlantis - Pravda osvobozuje? - rozepsaná
StarGate:Atlantis II. - Jejich životy - rozepsaná
StarGate:Atlantis - Dva životy - dokončeno

Nesuď knihu podle obalu, ale obsahu!

 

Aktuálně: 

 

StarGate : Atlantis II. - Jejich životy - 9. kapitola 2/2 - 6.2. 2023

StarGate : Atlantis II. - Jejich životy - 9. kapitola 1/2 - 30.1. 2023

StarGate : Atlantis II. - Jejich životy - 8. kapitola 2/2 - 10.11. 2022

StarGate : Atlantis II. - Jejich životy - 8. kapitola 1/2 - 3.11. 2022

 


 

Jejich životy

StarGate : Atlantis II.

Atlantida úspěšně přistála na Zemi a zachránila ji tak před Wraithy, ne však beze ztrát, ale galaxie Pegas je stále v ohrožení. Michaelova rostoucí síla a moc může znamenat v brzké budoucnosti zkázu i pro Mléčnou dráhu a posádka bájného města musí dostát svým slibům, jaké dali obyvatelům Pegasu.

Žalem hnaný John Sheppard cítí povinnost se vrátit především kvůli tomu, aby zachránil to, co zbylo z jeho rodiny.

Kapitoly:

1. kapitola

na konci kapitol vždy odkaz na další část

 


 

Pravda osvobozuje?

StarGate : Atlantis

Spin-off k povídce StarGate: Atlantis - Dva životy

Reakce lidí na program Hvězdné brány byly již mnohokrát probírány a vláda se shodla na tom, že nevědomost je pro nás nejlepší. Jenže vždy se objeví někdo, kdo chce odhalit pravdu, ale pokaždé se pohybuje pouze na vrcholu ledovce, protože až příliš rychle dychtí se o své poznání podělit s ostatními, což je kamenem úrazu a zarazí pátrání už v zárodku.

Melinda není jen obyčejný pisálek, který prahne po bombastické reportáži nebo Pulitzerově ceně, chce odhalit skutečnou pravdu za každou cenu a ukázat prstem na lháře, kteří s námi roky manipulují a pumpují naše peníze do supertajných programů, o kterých nikdo mimo ně neví.

Jenže je tohle to, o co stojíme, a o co skutečně stojí Melinda?

Děj povídky se odehrává v alternativní realitě, která vznikla po událostech ve 21. kapitole povídky Dva životy.

Kapitoly:

1. kapitola

na konci kapitol vždy odkaz na další část

 


 

Dva životy

StarGate : Atlantis

Děj se odehrává od poloviny druhé série.

Vstupte do světa Hvězdné brány a navštivte bájné město Antiků - Atlantidu.

Když jednoho dne naruší klidný chod mimozemského města, příchod naprosto neočekávaného návštěvníka, stává se z podplukovníka Shepparda nejméně oblíbený člen expedice. Nevěří mladé ženě, která údajně neví, jak se na Atlantidu dostala, a nepřestává pátrat po jejím tajemství, které přede všemi ukrývá. Oproti tomu zbytek členů přijme mladou ženu vcelku vřele, díky čemuž se postupně zapojí do chodu expedice, a přitom tajně pátrá po důvodu svého příchodu do města. Avšak cesta je poněkud více trnitá než by si mohla myslet a její výsledek se nemusí líbit nejen jí. Jak moc ovlivní chod antického města obyčejná žena, která nemá nejmenší ponětí o existenci programu Hvězdné brány?

Stav: DOKONČENO

Kapitoly:

1. kapitola - 23. kapitola

na konci kapitol vždy odkaz na další část

 PROCHÁZÍ ÚPRAVAMI PŘED BUDOUCÍM TISKEM.


 

Prostě... Damon

 Jaký byl Damon těsně před příchodem do Mystic Falls? Mnohokrát jsme viděli jeho střípky minulosti, ale nikdy události, které ho přivedly do Mystic přesně tu noc, kdy měla Elena zemřít se svými rodiči při pádu z mostu. Damon tenkrát vypadal téměř lidsky, zvláště, když spatřil Elenu, ale co za jeho chováním stálo?

 


 

Rozepsané - nedokončené povídky

Karla I. - Nic není náhoda

Upíří deníky

Děj se odehrává po čtvrté sérii.

Karla byla ve všem, co udělala, spokojená, jen do doby, dokud se nesetkala s jistým Mattem Donovanem, který během svého letního dobrodružství zabloudil i do Prahy, kde Karla trávila dva volné týdny z práce. Slovo dalo slovo a Karla se rozhodla, že nastal čas rozšířit své obzory a oprášit školní angličtinu. Domluvila si místo v americké pobočce jejího zaměstnavatele z Čech. Avšak v  Mystic Falls na Karlu čeká nemilé překvapení, které ji stáhne do kolotoče krve a lží, spojené s tajemstvím místních upírů. Dokáže to jako člověk ustát, hlavně když hlavní roli v tom všem má Silas a Původní upíři?

Vyslechněte si příběh z úst zestárlé Karly, která vypráví své vnučce o životě mezi nadpřirozenými bytostmi. Otázka je, jestli jí vnučka uvěří.

Kapitoly:

1. Jsem zde, Mystic Falls!

2. Všichni obyvatelé Mystic Falls

3. Hřbitov v Mystic Falls

4. Ztracený syn Mystic Falls

5. Tajemné Mystic Falls

6. Vodopád nedaleko Mystic Falls

7. v přípravě

 

 

Před dvaceti lety převzali moc nad všemi vládami světa. Přišli ze stínu a po lidech žádají pouze pravidelné dávky krve, které zajišťují celému lidstvu téměř stejný život jako před jejich příchodem.

Malá skupinka lidí se snaží vypátrat skutečnou povahu Krvespřísežníku a na pomoc jim přichází Maki Horikita, která prchá před novým systémem po celou jeho existenci, nejen že ji žene pomsta, ale hlavně nehodlá ze sebe nechat udělat ubohou loutku v rukou těch, co nejsou lidmi.

Oproti tomu pohledný Gabriel Monroe přijímá dar dlouhého života, aby se stal vládnoucí elitou světa a získal mnohem více moci než doposud.

Co jsou Krvespřísežníci doopravdy zač a skutečně nemají zájem o naši likvidaci? Jenže proč by jinak přejímali moc nad celým světem?

Stav: pozastavená

Kapitoly:

1. kapitola // 2. kapitola // 3. kapitola // 4. kapitola // 5. kapitola // 6. kapitola

7. kapitola // 8.kapitola // 9. kapitola // 10. kapitola //

Grace se narodila do početné rodiny a raději se od ní brzy odtrhla. Nesnila nikdy americký sen nebo sen o slávě, ale osud tomu chtěl jinak. Grace dostane nabídku od majitele tanečního studia, aby vystoupila na skromném představení pro pár místních lidí, že prý má talent. Grace je však realistka a nečeká divoký milostný románek nebo snad slávu až do nebe, přesto přijme, při věčné honbě za obživou je to možnost, jak si užít života.

Sledujte Grace a její marné pokusy vyhovět svému zaměstnavateli, který je očividně slepý a hluchý ke všemu, co se mu snaží vysvětlit, ale i takový příběh má svůj šťastný konec.

Stav: pozastavená

Kapitoly:

Předmluva + 1. kapitola - Tanec před kamerou

2. kapitola - Telefon

3. kapitola - Chutný oběd nebo snad ne?


V přípravě

Kapitolové

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Nikol18:

12. Texie admin
16.07.2022 [9:09]

TexieKoukám, že nejsem jediná kdo se vrací "na místo činu". Moc ráda vidím, že tvé pisatelské srdéčko stále bije. Emoticon

11. Fluffy admin
12.11.2021 [23:55]

FluffyAhoj Niky,
jen kdyby byl čas a múza, tak nedělám nic jiného, než datluju. Emoticon Ale i když to druhé se sem tam objeví, to první teda chybí fakt markantně. Emoticon Určitě je jednou dopíšu a snažím se, ale zatím to na do-vydání ještě není. A jinak moc díky! Jsem ráda, že tě tu zase vidím. Emoticon

10. kelsey
12.01.2015 [17:47]

ahoj skvěle píšeš,můžu mít dotaz,budeš pokračovat v povídce stargate,ta povídka je skvělá jsem zvědavá na pokráčko Emoticon Emoticon

9. Nikol18 webmaster
21.11.2014 [16:27]

Nikol18Eva - ano, už zbývá jen celou 14. kapitolu zkontrolovat, 22 stran dá zabrat. Emoticon

8. Eva
13.11.2014 [18:49]

Ahoj, pri 15 máš "v príprave". Znamá to, že 14 pribudne čoskoro?

7. Nikol18 webmaster
11.09.2014 [22:52]

Nikol18vicky: poslední tři týdny toho mám moc, ale na kapitolce se pracuje, jsem asi v polovině, pokud se něco neobjeví, měla bych na ní zapracovat v sobotu a neděli, tak uvidíme, možná v pondělí tu bude Emoticon a moc děkuju za tvůj zájem Emoticon

6. vicky
10.09.2014 [13:53]

kdy bude asi další dílek stargate Emoticon ,tu povídku přímo žeru

5. sandra
22.08.2014 [0:29]

kdy bude asi další dílek stargate Emoticon ,tu povídku přímo žeru

4. Candice přispěvatel
26.07.2014 [14:47]

CandiceNikol děkuji, jsem ráda, že se ti povídka líbí. Emoticon Příběh se snažím rozvíjet a popisovat vše co nejlépe, neuspěchat to. Od začátku povídky jsem "chytla nit" a vždy se mi podaří napsat kapitolu denně ne-li dvě. Ale samozřejmě se bojím, že mi dojde nápad a já budu v pytli. Emoticon Proto se snažím psát, co to jde a dostat ze sebe maximum. Každopádně jestli zůstaneš čtenářkou i nadále, jakmile ti začne připadat příběh uspěchaný, rozhodně mi to napiš. Cokoliv co se ti nebude zdát. Jsem ráda za každou kritiku, chci se zdokonalovat. Emoticon Ještě jednou díky! Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 11.02.2013 [14:14]

Přeji hodně štěstí v další tvorbě! Emoticon Už se moc těším na druhý díl Krvespřísežníků, protože mne ten příběh opravdu velice zaujal. Emoticon Bohužel, ode mne se nejvíce dají očekávat povídky na téma Upířích deníků, ale kdybys měla zájem něco si ode mne přečíst, budu jen ráda. Včera jsem získala práva, ale zítra v sedm bude zveřejněna první kapitola mé povídky o Klausovi a Caroline. Máš-li ten pár alespoň trochu v oblibě, budu moc ráda za tvůj názor. Emoticon
Ani zdaleka se ale mé talentové schopnosti nevyrovnají tobě, na to pamatuj... Emoticon
Přesto, že o tobě téměř nic nevím, tak je nutno podotknout, že na mne působíš velice sympaticky. Emoticon
Měj se krásně...
A.

P.S. Nesmím zapomenout na ty krásné smajlíky! Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!