OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction » Polibek nepříteliPolibek nepříteli Dnes Vánoce zavítají do Bradavic,
kde v přítmí, jen za záře svic,
vám pokouším se příběh psát,
krásné sny si nechte zdát.

V hlavních rolích se představí Hermiona Grangerová a Draco Malfoy.
Varování: Tato povídka je okořeněna silnou dávkou romantiky a špetkou humoru.

Hermiona zasněně pozorovala bílé vločky, které se jako bláznivé ornamenty snášely k zemi. Bradavické pozemky obklopovala mlha hustší, nežli dýňová polévka a veškeré obyvatelstvo hradu se připravovalo na vánoční svátky. Hagrid přinesl do Velké síně několik stromků, studenti trávili víkendy v Prasinkách a na každém rohu zněly kouzelnické koledy. Skoro s každým atmosféra zimních prázdnin udělala své.

„Slečno Grangerová,“ oslovil dívku Horacio Křiklan. Hermiona sebou překvapeně trhla, jako by si až teď uvědomila přítomnost někoho cizího.

„Ano, pane profesore?“

„Měl bych na Vás menší prosbu. Potřeboval bych někoho velmi schopného na pomoc s vánoční výzdobou u mne v kabinetu. Přeci jenom se tam bude konat můj další večírek, na který jste samozřejmě pozvaná. Byla byste ochotna se toho ujmout?“ zeptal se Křiklan s nadějí mladé čarodějky. Hermiona se polichoceně začervenala.

„Ale jistě, pane profesore.“

„Hmm, dobrá. Takže Vás budu očekávat v šest večer u mě v kabinetu… A moc děkuji,“ usmál se Horacio Křiklan, kývl na rozloučenou a odešel pryč.

„Na ten jeho večírek jen tak někdo nezapomene,“ šeptla si Hermiona pro sebe. V hlavě se jí začal rýsovat plán.

 

Draco Malfoy si povzdychl. První Vánoce, které trávil v Bradavicích, pro něj začínaly neuvěřitelnou nudou. Proč proboha musí skřítci vyzdobovat společenskou místnost těmi hloupými cetkami? Na tváři se mu objevil jeden z pověstných úšklebků. Potřeboval rozptýlit a to okamžitě. Seskočil z kamenné římsy a zavolal na své dva nejlepší kamarády a kumpány. Crabbe a Goyle se (leč velmi neradi) zvedli od nedojedených zákusků, které se jim podařilo propašovat v hábitech. Blonďatý chlapec nad tím jen protočil oči.

„Myslím, že je na čase se trochu pobavit,“ prohlásil Draco a kývl směrem k mladé studentce z Havraspáru. Jeho dvěma přátelům zazářily oči vzrušením.

„Incendio,“ špitl mladý Malfoy a sledoval, jak pergamen pod dívčinýma rukama začaly olizovat plameny.

„Co to…?“ vykřikla a překvapeně se podívala na zmijozelské trio. Crabbe a Goyle se začali řehtat tak, až se za břicha popadali, zatímco  Dracovi hrál na tváři pobavený úsměv.

„Pane Malfoy?“ ozval se za čtveřicí studentů přísný hlas knihovnice.

Draco, Crabbe a Goyle se překvapeně ohlédli. Stála tam, v celé se kráse madame Pinceová se zamračeným profesorem Křiklanem po boku.

„Pane Malfoy, jak si to u Merlinova vousu představujete? Pálit…“

„To je v pořádku, Irmo,“ ozval se Křiklan, „já si to tady s Dracem vyřídím, řekněme kolem sedmé u mne v kabinetu. Připravím si tam pro Vás nějaký trest.“ Spiklenecky mrkl na mladého Malfoye a rozloučil se s knihovnicí. Madame Pinceová vypadala jako deset maďarských trnoocasých draků.

„Být po mém,“ sykla, „seděl byste teď za stolem a opisoval zašlé svitky. Ale máte štěstí, že to tu byl Horacio.“

Draco nemohl uvěřit vlastním uším. On, urozený Malfoy, má trest! Ještě ke všemu u starého Křika. A Crabbe a Goyle jsou co? Výpary nad kotlíkem?

 

Hermiona udýchaně doběhla před Křiklanův kabinet. Než se jí podařilo vyklouznout z nebelvírské společenské místnosti, musela Ronovi a Harrymu slíbit, že jim později pomůže s úkolem na Obranu proti černé magii. Ale tentokrát to bude naposledy! Dívka nesouhlasně zavrtěla hlavou. Kdyby si všechny úkoly měli ti dva psát sami, už dávno by propadali. Zaklepala na dveře profesorova kabinetu. Horacio Křiklan přišel otevřít v tmavě hnědém tvídovém obleku a Hermioně bylo okamžitě jasné, že se dnešní večer rozhodl strávit v Prasinkách u madame Rosmerty.

„Dobrý večer, pane profesore.“

„Dobrý večer, slečno Grangerová. Jsem nesmírně rád, že jste dorazila. Takže, celý můj kabinet je Vám k dispozici, jen okolo sedmé si sem přijde odpykávat trest jeden hříšník. Vzadu mám staré suroviny do lektvarů, řekněte mu, ať je přetřídí,“ řekl Křiklan a ukázal na krabice.

„Jistě, pane profesore,“ kývla Hermiona na souhlas.

„Přeji hezký večer,“ rozloučil se Horacio a zavřel za sebou dveře.

Dívka se rozhlédla po místnosti. Čeká jí tu ohromná spousta práce. Vytáhla hůlku a ponořila se do kouzlení a čarování. Začarovala strop, takže vypadal jako noční obloha, ze které sněží, na stromek přenesla ozdoby a pomocí levitačního kouzla vynesla na jeho špičku zlatou hvězdu. Zahloubala se do svých kouzel natolik, že málem přeslechla tiché klepání na dveře. Odhodila si hřívu neposedných hnědých vlasů z čela a šla otevřít.

„Dobrý ve… Grangerová?“ překvapeně vykřikl Draco.

„Malfoy?“ oplatila mu to Hermiona. Dívka nemohla uvěřit vlastním očím. Co tu u všech bradavických duchů dělá?

„Kde je starouš Křiklan?“ zeptal se Draco a zpražil Hermionu jedním ze svých arogantních pohledů. Dívka si teprve teď uvědomila důvod Dracovi návštěvy. A ten se jí vůbec nelíbil.

„To ty si jdeš odpykávat ten trest?“ křikla na mladého Malfoye, nedbajíce jeho otázky.

„Jak to sakra víš?“

„To je jedno. Vzadu máš nějaké přísady do lektvarů a máš je přetřídit,“ opatřila Draca instrukcemi a chtěla se vrátit ke své práci, ale chlapec na ní zíral jak Argus Filch na kostým Santa Clause.

„Co je, Malfoyi? Tvůj švábí mozeček něco z toho nechápe?“

„Grangerová, být tebou tak si takhle nezahrávám, může se ti to šeredně vymstít!“ křikl Draco a tvář se mu zkřivila zlostným úšklebkem. Hermiona se zasmála. V jejím smíchu však nebylo po špetce pobavení ani památky.

„Jo, a co mi uděláš?“ zeptala se a v duchu se modlila, aby v jejím hlase nebyla ani stopa po nervozitě, kterou cítila. Draco se třemi ráznými kroky ocitl kousek od Hermiony.  Dívka se zostra nadechla. Byl tak blízko…

„O co ti jde, Malfoy?“

Draco poznal, že se bojí. Bojí se jeho. Musel se nad tím pousmát.

„O nic, Grangerová,“ šeptl a dalším krokem se přiblížil Hermioně. Dívka přerývavě dýchala. Připadalo jí to jako zlý sen. Musela se nějak vrátit do přítomnosti, poněvadž od sebe stáli necelý krok.

„Jsi pitomec, Malfoyi,“ sykla Hermiona. Draco se zlomyslně usmál. To on byl pánem celé situace.

„Jsi blbá, Grangerová,“ vrátil jí nadávku a přerušil vzdálenost mezi nimi.

„Jsi…“ koktla Hermiona, ale než stačila doříct, přerušily ji Dracovi rty na těch jejích. Tělem jí projelo vzrušení. Jejich rty se o sebe letmě otřeli. Mladý Malfoy se odtáhl a zvědavě se podíval dívce do očí.

„Pokračuj,“ šeptla Hermiona a natáhla se k němu. Zapletla mu prsty do vlasů. Líbal ji vášnivě a ona mu polibky s chutí oplácela. Zapomněli na svět okolo sebe, byli jen oni dva.

Po chvíli se od něj Hermiona odtáhla. Oba dva nepravidelně dýchali a srdce jim tloukla jako zvony. Draco si prohrábl vlasy a rozhlédl se kolem sebe, jako by se chtěl ujistit, že je nikdo neviděl.

„Bude to naše tajemství?“ zeptala se dívka a podívala se chlapci zpříma do očí. Už předem znala odpověď na svou otázku.

„Bude to tak lepší,“ řekl Draco bez špetky citu. Hermionu jeho slova bodla u srdce.

„No tak,“ šeptl Draco, když uviděl Hermioninu tvář, „polibek nepříteli patří přeci mezi ty nejvášnivější.“


Děkuji vám za to, že jste si přečetli moji povídku.

Na závěr bych vám všem chtěla popřát příjemné prožití začátku zimy a hodně inspirace.

Vaše DarienSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Polibek nepříteli :

54. Kiki
13.12.2019 [19:42]

Jsi tak skvělá spisovatelka!!!

53. Evigirl9
29.10.2017 [19:28]

Darien, ten příběh je naprosto úžasný, prosím prosím, napiš pokračování

52. E.
04.06.2017 [18:18]

nádhera Darien!www.ourstories.cz/components/images/emoticons/smile25.gif www.ourstories.cz/components/images/emoticons/smile25.gif

51. Evigirl
17.03.2017 [21:46]

je to úžasné!!!!! přesně takovou romantiku jsem hledala!

50. Katka
27.04.2013 [22:53]

Jsi velice dobrá a myslím, ýe by si v tom psaní mohla pokračovat

49. kate
30.01.2013 [18:14]

je to super, chtělo by to pokračování

48. NicodeJashin přispěvatel
07.11.2011 [17:35]

NicodeJashinPááni .. Tak tohle je vážně něco.. Prostě perfektní.. Emoticon

47. martinexa přispěvatel
12.09.2011 [19:27]

martinexaTýýýý jo dlouho už si to chci přečíst konečně jsme si našla trochu času a stálo to za to Emoticon

46. Sue přispěvatel
18.06.2011 [0:46]

Suepáni, nemělo chybu Emoticon Emoticon

45. Darien přispěvatel
16.06.2011 [18:46]

DarienLittleGii, moc Ti děkuji. Emoticon
Noni, jsem moc ráda, že se Ti to líbilo. Emoticon

44. Noni
16.06.2011 [18:02]

Krásné až mě to rozbrečelo!

43. LittleGii přispěvatel
08.06.2011 [20:43]

LittleGiikrása :d :d

42. Darien přispěvatel
01.01.2011 [16:52]

DarienScRiBbLe: Páni, děkuji! Emoticon Z takových komentářů jsem pokaždý dojatá! Děkuji! Emoticon
Eris: Děkuji, já už z vás všech musím utírat slzy dojetí... Strašně moc Ti děkuji! Emoticon
Missie: Mnohokrát Ti děkuji, komentář od Tebe pro mě strašně znamená. Děkuji! Jsem Ti strašně vděčná za ty krásné komentáře, že mám chuť zaze něco napsat. Emoticon

41. Mystery přispěvatel
01.01.2011 [16:41]

MysteryJežišmarja, Dari, dala jsem si to ještě jednou a jsem z toho stejně hotová, jako poprvé!!! Emoticon Emoticon Emoticon
Uf, uf teda! Emoticon Emoticon

40. Eris přispěvatel
01.01.2011 [16:26]

Erisno páni... naprosto dokanalý!! Darien, musím se klanět: Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
byl by moc hezký, kdyby ti dva, byli spolu Emoticon Emoticon Emoticon
krásné Emoticon Emoticon Emoticon
PS: a pokud se to někomu nelíbí, ať si ... Emoticon

39. ScRiBbLe přispěvatel
01.01.2011 [15:52]

ScRiBbLeUáááááááááá, no TOTO! Emoticon

Bylo to, bylo to, tak krásně napsané, že jsem měla pocit, jako bych tam byla s nimi.

Ještě teď jsem celá rozechvělá, snažím se polapit dech, který mi stále uniká a zklidnit srdce, které mi v hrudi poskakuje jako šílené! Emoticon

Jajo, opravdu nechápu, co máš proti (škoda, že tady není smajlík ťukající se na čelo, teď bych ho využila)!

Darien, máš mou poklonu! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. Mystery přispěvatel
30.12.2010 [13:45]

MysteryNo... Jelikož jsem ji psala ještě pár minut po půlnoci, tak pochybuju, že to bude čitelný. Emoticon Ale když se udělá pár úprav, tak myslím, že by se to i vydat dalo. Takže jo. Emoticon

37. Darien přispěvatel
30.12.2010 [13:05]

DarienSafiraDarkfire: Ale mám... Emoticon
Mystery: Děkuji! Emoticon Upřímně pochybuji, že je to inspirativní - to spíš ty máš velice tvořivého ducha. Emoticon Přidáš sem tu svojí jednorázovku? Protože jestli ano - musím si jí přečíst! Zamilovaný Draco zní totiž velmi slibně. Emoticon Moc ti děkuji za tu chválu, červenám se skoro až na zadku. Emoticon
Děkuju, vůbec jsem nečekala, že se tato povídka bude někomu líbit.
Patří Ti mé ohromné DÍKY! Emoticon

36. Mystery přispěvatel
30.12.2010 [12:45]

MysteryDarien, rozhodně se ti to ale povedlo zachovat skvěle. Byla jsem roztřesená očekáváním stejně jako Hermiona. Nejen tím, že za chvíli přijde ten okamžik (prvního?) polibku, ale tím, že je to přece Malfoy, ten Malfoy! Syn Malfoye staršího!Emoticon Emoticon (Nojo, uznávám, že ta poslední věta vyzněla trochu divně, ale musíš brát v potaz, že jsem přece ještě stále tak vlačná, jak po prvním přečtení! - Jo, už to čtu potřetí... Emoticon )
Mmch, víš, že je to velice inspirativní? Včera jsem se, bůhví proč (u Pottera jsem ještě kůzle, některý sféry nejen vztahů, ale takových těch věcí okolo kouzel jsou mi ještě stále cizí), pustila do psaní na téma Potter sága aneb Vztahy na entou. Prostě píšu kraťoulinkou jednorázovečku o Malfoyovým prvním zamilování (já jsem říkala, že rozdáváš opravdu hodně Múz! Emoticon ). Sice nevím, jestli to vůbec dodělám, ale což... Emoticon
A ještě jednou opravdu povedené!!! Emoticon

A ještě jeden takovej malej dovětek k dívce nebo klučinovi s jménem jaja:
Děvče/chlapče, příště, až se ti nebude něco líbit, tak napiš proč. Nejsme čtenáři myšlenek, nemůžeme použít nitrozpyt, do hlavy ti jednoduše nevidíme, tak nám to prostě musíš napsat. Tvůj názor ti nikdo nebere, ale aspoň nám řekni, proč zrovna tahle jednorázovka - mimochodem kráásnáá jednorázovka - nelíbí natolik, abys jí dal(a) palec dolů... Děkuju! Emoticon

35. SafiraDarkfire přispěvatel
30.12.2010 [12:31]

SafiraDarkfireDarien nemáš vůbec zaco děkovat. Když se mi něco líbí tak to bráním zuby nehty :)

34. Darien přispěvatel
30.12.2010 [12:18]

DarienSafiraDarkfire: Někteří lidé jsou hold strašní šťouralové. Emoticon Děkuji Ti za podporu. Emoticon

Mystery: Páni! U Merlinových vousů, tak takhle dlouhý komentář jsem tedy nečekala Emoticon . Jsem ráda, že podivný a nereálný pár Draco a Hermiona Ti není trnem v oku. Musím přiznat, že při psaní pro mě bylo docela těžké pokusit se zachovat Dracovu arogantní povahu. Jsem ráda, že Malfoy junior patří mezi Tvé oblíbence. Vždyť - kdo by toho zlého chlapce neměl v lásce? Emoticon Děkuji za táááák krááásný komentář *utírá slzy dojetí* . Děkuji! Emoticon

33. SafiraDarkfire přispěvatel
29.12.2010 [22:38]

SafiraDarkfirejaja: Fakt tě nechápu co ti na tom vadí!!! Emoticon Tež to nechápu! Přitom by to byl dobrý dým, kdyby ti dva byly doopravdy spolu! Darien vubec si ji nevšímej. Je to super....:D

32. Mystery přispěvatel
29.12.2010 [22:17]

MysteryDarien, ačkoliv už je Potter na scéně dlouho, a ačkoliv už je mi 25, naprosto jsem se do Ságy zabouchla. A jsem momentálně v takové té "poznávací" fázi, takže je to pro mě o to krásnější, protože si všechny postavy teprve oťapkávám, poznávám je.
Nevím, jestli je to tím, že jsem si ještě na všechny páry v Sáze nestihla zvyknout, a tudíž mi tohle spojení nevadí, nebo tím, že jsem tak přizpůsobivá já (Emoticon), ale... No, nebudeme se v tom nimrat.
Chtěla jsem ti napsat, že to bylo krásný a... hmm... řekněme procítěný. (S tím slovem tak váhám, protože ho nemám zrovna v oblibě, ale jako přívlastek k této povídce rozhodně sedí! Emoticon)
Moc se mi to líbilo i z důvodu, že Malfoy patří mezi moje oblíbence. A Hermiona... ona je přece tak jemná a... dobrá. Ano, přesně, jako dobro a zlo! A já jsem byla vždycky na zlý kluky! Emoticon Emoticon
Krása!!! Emoticon Emoticon Emoticon

31. Darien přispěvatel
23.12.2010 [20:29]

Darienjaja: Stejná otázka. Co je na tom tak špatného? Emoticon
MirrorGirl454: Děkuji. Je od tebe nesmírně milé, tohle tvoje "vztekání". Emoticon Ještě jednou - tobě patří moje obrovské díky a já ti to musím neustále připomínat. Emoticon

30. MirrorGirl454 přispěvatel
18.12.2010 [12:18]

MirrorGirl454jaja: ?????? Emoticon Čo sa ti na tomto, prosím ťa, nepáči????? Emoticon Emoticon

29. jaja
18.12.2010 [12:01]

Emoticon Emoticon Emoticon

28. Darien přispěvatel
18.12.2010 [11:00]

DarienLussy: Děkuji Emoticon .

27. Lussy přispěvatel
13.12.2010 [19:57]

LussyWow, tak to byla krása. Emoticon

26. Darien přispěvatel
13.12.2010 [17:50]

DarienLailah: Dělej jak myslíš... Tvoji povídku jsem nečetla, proto nemůžu posuzovat. Emoticon Ale určitě musí být povedená.

25. Lailah
11.12.2010 [22:55]

ale jo fakt jo xD věř mi...když já nevim to si přečteš a řekneš jéé hele to ej pulka mi povidky xD to bys chtěla jo hm hm? xD

24. Darien přispěvatel
11.12.2010 [17:15]

DarienLailah: Moc Ti děkuji za tak krásné komentáře. Upřímně, nějak se mi moc nechce věřit, že píšu podobně jako Rowlingová... její styl je přeci jenom nenapodobytelný.
Emoticon Co se týče pokračování, ráda bych tuhle povídku prozatím nechala ležet, možná někdy napíši další fanfiction na téma Harry Potter. Neboj, kliidně si sem svou povídku dej, ráda si jí přečtu. Emoticon

23. Lailah
11.12.2010 [12:48]

To se mi to nějak nepovedlo xD toho si nevšímej xD jo a btw taky se mi líbí že píšeš hodně ve styli Rowlingový...jakože cháeš? Veřila bych tomu že tohle by fakt napsala..kdyby to napsala xD jo sry za spam xD ale prosííím

22. Lailah
11.12.2010 [12:46]

íííí prosím napiš pokračování ty si mě tim tak vyhecovala, že sem napsala něco podobnýho...ale sem to dávat nebudu ještě mě obviníš z plagiátorství :D moc prosím porsím na kolenou atd ti pomůžu ^^ prosím http://ourstories.stmivani.eu/components/images/emoticons/smile25.gif

21. Darien přispěvatel
08.12.2010 [18:09]

DarienLailah: Děkuji. Emoticon

20. Lailah
08.12.2010 [17:58]

dobře ty Emoticon

19. Darien přispěvatel
08.12.2010 [15:18]

DarienVšem vám moc děkuji za ty úžasné komentáře, jste úžasní čtenáři.
Jak už jsem jednou řekla (psala), jako čtenář bych šla autorku za takový konec nejspíš přilepit izolepou k židli s tím, že dokud nenapíše pokračování, tak ji nepustím. Emoticon Ani já nemám ráda takové konce, ale sem mi to ze strany pisatele pasovalo. Emoticon
Hodně z vás by si přálo pokračování. Osobně musím přiznat, že se vám nedivím, ale na další díl(y) se vůbec necítím. Nechci se vymlouvat na to, že toho mam dost (školam, atd.), protože to nejspíš každý z vás, ale stejnak...
Dobře, přestanu kecat a konečnš přijdu s nějakým závěrem, co? Emoticon O pokračování budu přemýšlet, nechám si to rozležet v hlavě, ale nic neslibuji. Maximálně napíšu nějakou další povídku na téma HP, tentokrát s jinými hrdiny. Emoticon

18. SaDiablo přispěvatel
08.12.2010 [9:13]

SaDiabloJakože musím tleskat, i když myslím, že zase tolik romantiky tam nebylo, když ale počítám posledních pár řádků... Emoticon Emoticon
Super, opravdu by to chtělo pokračování, nějaký další vývoj jejich "tajného vztahu" a třeba do toho přimýchat i Rona. Emoticon
Kdo ví. Emoticon Emoticon Emoticon

17. Hanka
07.12.2010 [19:43]

Moc se ti povedla Emoticon Nemáš v plánu napsat i pokračování? Hezky jsi začala příběh, který by možná stál za rozvinutí Emoticon
Pěkná, moc pěkná Emoticon

16. MirrorGirl454 přispěvatel
07.12.2010 [19:08]

MirrorGirl454Presne ako hovorí SafireDrakfire. Emoticon Emoticon Emoticon

15. gossipgirl
07.12.2010 [17:07]

Krása!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. SafiraDarkfire přispěvatel
03.12.2010 [21:09]

SafiraDarkfireNemáš za co. Možná jednou napíšeš pokračko a já budu nadšená:)

13. Darien přispěvatel
03.12.2010 [20:46]

DarienSafiraDarkfire a MirrorGirl454: Holky jsem Vám neskonale vděčná, Takovou chválu si ani nezasloužím.
Emoticon
Na pokračování se popravdě moc necítím, přeci jenom, by to bylo ještě přeslazenější než toto Emoticon . Vím, jaké to je když povídka končí otevřeně a čtenář ani neví jak to s postavami zkončí. Proto se Vám musím omluvit. Emoticon Emoticon
Nevím, možná někdy ještě něco napíšu a jsem vám strašně moc vděčná za podporu. Emoticon

12. SafiraDarkfire přispěvatel
03.12.2010 [19:52]

SafiraDarkfireAbsolutní souhlas s MirrorGirl454 Emoticon Emoticon Emoticon

11. MirrorGirl454 přispěvatel
03.12.2010 [19:48]

MirrorGirl454Ja dúfam, že pridáš novú poviedku čo najskôr! Emoticon Emoticon Hrozne sa teším, pretože aj keď to bola možno tvoja prvá poviedka na webe, bola úžasná!!!! A tiež tajne dúfam, že v tej ďalšej bude tiež nejaký Bad Guy... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. SafiraDarkfire přispěvatel
03.12.2010 [19:10]

SafiraDarkfireJj souhlasím s Mirror určitě bys to nepokazila. A taky doufám, že sem přidáš ještě nějaké povídky:)

9. MirrorGirl454 přispěvatel
03.12.2010 [19:08]

MirrorGirl454Presne ako hovorí SafiraDarkfire... Ale aj tak: to není fér... Emoticon Emoticon Emoticon heh, škoda, že nechceš urobiť to pokračovanie, ale keď si netrúfaš, tak nevadí. Ale určite by si to nepokazila pokračovaním, pretože máš úžasný talent a ja verím, že čokoľvek by si napísala, napísala by si to úžasne! Dúfam, že tu na web pridáš ešte nejaké poviedky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. SafiraDarkfire přispěvatel
03.12.2010 [17:40]

SafiraDarkfireok. Je to tvoje dílko...:) A když to bereš takhle tak potom nemůžu dělat nic jiného, než tiše mlčet a doufat že si to jednou rozmyslíš:) No zase na druhou stranu ten otevřený konec. Když to necháš tak jak je. Tak sám čtenář si ho může potom dokončit jak bude chtít on. Proto mám tak ráda otevřený konce a zároveň je nenávidím:)

7. Darien přispěvatel
03.12.2010 [17:37]

DarienMirrorGirl454 a SafiraDarkfire: Moc Vám oběma děkuji, ani nevíte jak mě to těší. Když jsem si povídku po sobě četla, sama sobě jsem si říkala, co jsem to napsala za blbost. Emoticon
Děkuji i za pochvalu v oblasti básnířské. Emoticon
Osobně si myslím, že by nebylo dobré napsat pokračování. Vím, že tenhle příběh má nechutně otevřený konec, a jako čtenář bych se za něj umlátila k smrti Emoticon , ale přesto... Tohle je můj první příběh tady na webu a nerada bych ho zkazila nepovedeným pokračováním. Co se týče tajné lásky, ano je to moc dobrý nápad, ale tenhle námět raději přenechám jiným... schopnějším. Emoticon

6. SafiraDarkfire přispěvatel
03.12.2010 [16:51]

SafiraDarkfireDarien souhlasím i s MirrorGirl454 má pravdu. Je to dokonalé, a talent máš úžasný i na povídky. A taky by mě zajímalo, jestli z toho nechceš udělat jednou třeba kapitolovku. Bylo by to super. Myslím si. Tajná láska... Hm... Zajímavé... Emoticon Mohla by to být i docela zábava.:)

5. MirrorGirl454 přispěvatel
03.12.2010 [15:36]

MirrorGirl454Krásne, krásne, krásne, krásne... na poviedky máš možno, ešte väčší talent než na básne. Emoticon Oboje píšeš úžasne. A tá veta na záver naozaj nemala chybu. Povedal to dokonale. A ja by som sa chcela spýtať, či by si niekedy nenapísala pokračovanie... Emoticon Emoticon Emoticon

4. Darien přispěvatel
03.12.2010 [15:28]

DarienSafiraDarkfire: Děkuju, jsem ráda, že máme podobný vkus Emoticon .

3. SafiraDarkfire přispěvatel
02.12.2010 [21:28]

SafiraDarkfireNe právě, že není:D Přeslazené by to bylo ve chvíli, kdyby spolu chtěli začít chodit nebo tak. A Draco by se stal hodným a tak dál. V tu chvili by se mi to už nelíbilo. Ale tohle... Tohle je prostě krutá realita... Znám to z vlastní skušenosti. Protiklady se prostě přitahují:D A zvlášť takovéhle.:D Emoticon Emoticon Emoticon Vymyslela jsi to prostě naprosto úžasně:)

2. Darien přispěvatel
02.12.2010 [18:35]

DarienSafiraDarkfire: červenám se pod tou chválou Emoticon . Moc děkuji, ale osobně si myslím, že je to strašně přeslazené Emoticon Emoticon Emoticon .

1. SafiraDarkfire přispěvatel
02.12.2010 [10:34]

SafiraDarkfireSuper, četla jsem bez hnutí, občas jsem teda zapomínala i dýchat.:) Super nápad:)Líbil se mi. Vážně hodně... Možná je to i zatížení toho, že jsem vždycky měla radši Draca než Herryho a Rona:D Ale i tak je to skvěle vymyšlené a napsané:) Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!