OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » FanFiction » Dear AliceDear AliceDalší bláznivé drabble v angličtině. Pro tentokrát na téma Jervis a Jonathan.
Jonathan dostal od Jervise dárek - a kde je háček?
Varování: Nenesu zodpovědnost, kam se vám po tomhle rozutečou myšlenky. (Ale je dost možné, že stejným směrem, jakým je to myšleno...)

EDIT: Článek neprošel korekcí!


"Happy un-birthday!" he said and gave me a package. Then he smiled at me.
I tore up wrapping-paper. I never got any presents, so I was really surprised. But not as much as I was when I saw what was in it.
Some blue fabric, white lace and... It was dress. Light blue Alice-like dress, striped knee-high stocking and also headband with bow. It was all sized for an adult man.
I began to blush.
I heard chuckle and saw his wicked grin. "Will you, won't you, will you, won't you, won't you join the dance?"

 


 

„Vše nejlepší k nenarozeninám!“ řekl a dal mi balíček. Potom se na mě usmál.
Strhl jsem balicí papír. Nikdy jsem nedostal dárek, takže jsem byl vážně překvapený. Ale rozhodně ne tolik, jako když jsem uviděl, co bylo uvnitř.
Nějaká modrá látka a bílé krajky a... Byly to šaty. Světlemodré Alenkovské šaty, pruhované podkolenky a taky čelenka s mašlí. Všechno bylo ve velikosti pro dospělého muže.
Začal jsem rudnout.
Zaslechl jsem smích a spatřil jeho zkažený úsměv. „Půjdeš-li, či nepůjdeš-li, půjdeš-li, či nepůjdeš-li se mnou na tanec?“

 


Poznámka pod čarou:

Nenesu žádnou odpovědnost za vaši představivost... 
Jervis (jako obvykle) cituje Carrollovu Alenku v říši divů, což je taky důvod, proč je to drabble původně anglicky - zkrátka to lépe zní... (Mám pocit, že počítadlo slov v administraci nemá angličtinu rádo - počítá mi slova zcela jinak než word...)

Tohle drabble časově spadá do blízké budoucnosti následující po Delusions and Nightmares.

Komentáře jsou samozřejmě vítány.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dear Alice:

5. YokoScarlet přispěvatel
07.10.2012 [19:11]

YokoScarletDrahá Shire,
velmi se Ti omlouvám, že jsem tvoji povídku neokomentovala dřív, ale prostě to nešlo - buď nebyla nálada napsat komentář, který by byl hoden Tvého díla a nebo nebyl čas (ach ta škola Emoticon )
Jinak, co Ti mám k tomu jako říct? Je to perfektní! Jonathan a Jervis, jsou zkrátka zlatíčka, bez kterých bych si tě nedokázala představit. Emoticon
Jervis je zlatíčko a toto bylo zkrátka roztomilé Emoticon Emoticon .
Obdivuju nejen Tvoji angličtinu (upozorňuji, že jsem prakticky nepotřebovala slovník), ale i to, jak dokážeš psát. Prostě dokonalý balzám a lék na moji bolavou dušičku i srdíčko. Emoticon
Už mi nezbývá mnoho nápadů, jak vyjádřit obdiv nejen k Tvému dílu, tvému umu, ale i tobě, tak se musíš spokojit s tleskacími smajlíky (ostatní nápady si nechávám pro jednodílné povídky Emoticon ) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Yoko Scarlet Emoticon

4. Dreamer přispěvatel
22.09.2012 [20:52]

Dreamerco dodat. Něco tak perfektního se často nevidí. Vystihnout tak skvěle ten okamžik (ač krátký) je perfektní. Jervis je opravdu velmi zajímavá postava...
drabble je i vtipný a co si budeme povídat, kdo by nezareagoval stylem Emoticon takže opět smekám a těším se na další. Smích ale může někdy přejít, když někdo zná svět batmana a jak to je s Jervisem... Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon
Dreamer

3. Vogel přispěvatel
20.09.2012 [16:14]

VogelObdivuju tvoji angličtinu Emoticon . Jinak jak v češtině, tak v angličtině opravdu příjemné drabble.

2. LoveRain přispěvatel
20.09.2012 [13:37]

LoveRainTenhle svět neznám, je pro mě nový, ale máš příjemný styl psaní, takže mu ráda nakouknu pod pokličku. Emoticon

1. martinexa přispěvatel
20.09.2012 [13:10]

martinexa Emoticon Fakt mě to rozesmálo :D

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!