OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Polibek drakaPolibek drakaVždycky byla trochu jiná... Kvůli své prostořekosti a přirozené vzpurnosti byla vyloučena z Krásnohůlek. V Bradavicích ji Moudrý klobouk zařadil do Zmijozelu. Svou kolej si nevybrala, ale i přesto musí šlapat její brázdu. Opovrhuje svými spolužáky a nejvíc Dracem Malfoyem. Mezi její kamarády patří nepřátelé z Nebelvíru... Aileen.
Jenže je všechno skutečně tak špatné?
Co dokáže jeden polibek a pár krátkých slov... 15+
(Pár věcí nesedí. Vlastně někomu nemusí sedět jednorázovka celkově. Ale s tím já nic neudělám. Tisíc lidí, tisíc chutí. ;) )
PS: Děj by mohl zapadnout tak na začátek šestky.
PS2: Upozornění: Konec nechutně sladký! :D

 

Linkin Park - Numb (Piano)

(Pouštět pořád dokolečka alá křeček v kolečku!)

 


 

Nikdy nebyla nijak dobrá studentka. Učení jí nic neříkalo, a i když byla Křikův oblíbenec, nikdy za tím nestály hodiny proseděné u učebnice lektvarů. Spíš její přirozený talent dával zamyslet, jestli o přestávkách neupíjí mnoholičného lektvaru a za sličnou, bledou tváří a oceánsky modrýma očima se tak neschovává profesor Snape...

Málokdo taky tušil, co stojí za jejím pokročilým věděním o černé magii. Jen Harry a pár dalších spolužáků. Říkali si Brumbálova armáda.

V dalších předmětech už byl ale její prospěch bída. U profesorky McGonagallové měla z přeměňování dokonce dostatečnou! Ani nechtěla vědět, jak tohle dopadne, až se to dozví otec...

Povzdechla si a svou jemnou, štíhlou rukou přejela po kamenné okenní klenbě, na které seděla. Skoro všichni studenti byli na svých pokojích, někteří už možná spali... Rozhodně se to však jimi hemžilo ve společenských místnostech. Jí se však do toho příšerného humbuku nechtělo. Byla ráda za klid, který měla. Za ptačí ševelení, které by mezi bandou rozmazlených, hulákajících fracků rozhodně neslyšela. Za vlahý a ještě stále teplý větřík, který jí vál do tváře. Slastně přivírala oči a nechala si rozfoukávat své rozpuštěné vlasy. A každou chvíli koukla na nedalekou Vrbu Mlátičku, protože i na ní se odrážel podzim... Větve se ještě víc skláněly k zemi únavou z bížící se zimy. Drobounké lístečky se jí zbarvovaly do všech odstínů žluté, oranžové a červené - barvy Nebelvíru.

Zamračila se. Myslela, že bude patřit tam. Mezi Harryho, Rona, Freda, Deana... Vždycky měla pocit, že je jí Nebelvír nejblíž. I když jí to vždycky připadalo směšné, kolej pro chrabré s rytířskou povahou a dobrým srdcem jí vždycky připadala něčím blízká. Když ale před měsícem nastoupila do Bradavic, Moudrý klobouk rozhodl jinak...
Usmála se a palcem přejela přes stříbrnou výšivku hada na svém hábitu. Někdy se prostě člověk sám v sobě nevyzná...

Přesto musela syknout zlostí. Zmijozel nebyl špatná kolej, zajisté. Vystudovalo ji plno mocných čarodějů. Ale byli i tací, kteří studium dokázali neskutečně znepříjemnit. Třeba takový Draco Malfoy... Protekční spratek a nevychovanec. Všechno, čím mohl ublížit druhým a ještě se se tím pobavil, miloval. A ona? Kdyby mohla, nejradši by na něj přivolala Cruciatus! Ignorant! A ještě ti jeho kumpáni... Jeden větší trouba, než ten druhý! Nevěděla, jestli se na smát nebo jim plivnout do tváře pokaždé, když je vidí. I když Crabbe a Goyle byli jen Malfoyovy loutky, sami by si nedokázali ani zavázat tkaničku u bot.

Nejvíc ji však štvalo, že právě takovým... kterénům se uvolňují místa na Ministerstvu, místo toho, aby na pozici bystrozora přijali někoho schopného! Třeba takový Harry... Nedokázala si představit, že by byl někdo lepší bystrozor, než Potter. Nebo jeho kamarád Weasley... Občas se jí sice zdál trochu jako mimoň, ale špatný člověk to nebyl. Stejně jako celá jeho rodina. I ta nejmladší zrzka, Ginny, jí o přestávkách kolikrát mávla. A právě to u Malfoye nechápala... Proč potřebuje ubližovat lidem, kteří mu nic neudělali? Proč mu přináší radost neštěstí ostatních? Waesleyovi byli přece tak milí lidé... Nechápala, jestli snad čtyři rozcestí, na které Moudrý klobouk studenty posílá, tak ovlivňují povahu a nesnášenlivost lidí, že je Draco tak zlý. Změnilo by se něco, kdyby ty zrzavé děti někdo poslal do Zmijozelu? Nebo naopak Malfoye do Nebelvíru? Byl by pak stále tak krutý, že by nesnesl pohled na obnošený hábit Ginny, nebo lepenkou spojenou hůlku Rona? Mohla jen hádat... Jen nevěděla, čím to, že ona to vidí, když by vlastně měla být stejná...

„Brightová?" Víčka se jí semkly k sobě a čelist samovolně napjala. Ten hlas by poznala kdekoliv. Plný arogance a povýšenosti. Pokaždé, když ho zaslechla, jí v hrudi začínalo tiše bublat. Věděla, že s tímhle blondýnem není spojeno nic dobrého.

„Jdi si po svým, Malfoyi!" odselka podrážděně. Nesnášela, když jí říkali příjmením. U učitelů to bylo něco jiného, ale pro vrstevníky byla prostě Aileen.
Ignoroval její odpověď i způsob, jakým ji podala.

„Co ty tady děláš?" Je možné, aby v jeho hlase zaslechla starost?

„To ti může být jedno!"

„Hele, Brightová, neměla by sis zahrávat. Je už dávno - " začal, ale Aileen ho prudce uťala;

„Víš co? Starej se o sebe a mě nech na pokoji!" Dracův zájem jí lezl na nervy. Dřív nebo později si z ní začne dělat legraci a ona měla vážnou obavu, že by bez okolků rovnou použila Mdloby nebo jiné - podobné kouzlo. Přinejmenším Impérius. To by mu přece neublížilo, ne?

A vůbec, co je mu do ní?! Ať si táhne za těma svýma zabedněncema a ji nechá bejt!

„Bri -"

Sakra, neříkej mi tak!" vyjela. Draco překvapeně povytáhl obočí a ruce zvedl v obranném gestu.

„Hou, hou! Klídek! Stáhni drápky, kočko!" mírnil ji. Aileen však měla pocit, jako by ji chtěl ještě víc rozdráždit. Pitomec!

Povzdechla si.

„Nemůžeš mě prostě nechat být? Nevšímat si mě?" zeptala se unaveně, hlavu složenou v dlaních. Jen skrz své prsty a dlouhé, černé řasy koukala do Malfoyovy náhle překvapené tváře. On ale neodpověděl. Jen udělal několik kroků vstříc jí.

Draco byl podivně rozechvělý. A nevěděl, jestli se mu to má líbit, nebo ne. Otec ho vždycky vedl pevnou rukou a něco jako nejistota u něj neexistovalo. Naopak, vždycky se takovým lidem vysmíval. Ty roztřesené uzlíčky spolužáků před zkouškou nesnášel. Připadalo mu to absolutně směšné a absurdní takhle se před někým ponížit. A navíc... i kdyby tu hloupou zkoušku neudělal, otec by to nějak zařídil.

Aileen ale byla jiná. Už když ji poprvé spatřil na chodbě jak míří k Brumbálovi do pracovny, se mu rozklepaly kolena. Bylo to tak zvláštní... Měl na sebe hrozný vztek, ale i to nezabránilo tomu, aby mu celým tělem projel ten příjemný mráz, když ji uviděl ve zmijozelském hábitu. Zmijozelském! Už předtím z Brightové cítil zvláštní přitažlivost - jako by v sobě měla magnet, který mu nedovoloval, aby se od té krásné černovlásky držel dál. Ale když na sobe měla ten plášť s malou zelenou výšivkou, připadalo mu to, jako kdyby byla ještě o kousek blíž.

Neskutečně se za to na sebe vztekal. Pokaždé měl chuť něco zničit, když si uvědomil, jak moc ho zase omámila. Nevěděl, co si má myslet, co má dělat... Byl vychován v tom, že se mu každý podřídí, že on je ten, před kterým by se měly hřbety ohýbat. A teď mu rozklepe kolena jedna malá holka. A to ho neskutečně užíralo. Nechtěl být za hlupáka jen kvůli nějaké cácoře, která se v Bradavicích ukázala jen tak z čista jasna. A tak se dál choval jako hlupák... i když jeho srdce toužilo po tom jejím, rty chtěly líbat ty Aileeniny. A ruce... jen krátce se dotknout její sněhobílé kůže.

Aileen se zamračila. Nelíbilo se jí, že je Draco najednou tak blízko. A když do pak posadil naproti ní, rychle pokrčila nohy a schovala je pod bradu, aby se jí nějakým nedopatřením nemohl dotknout. Bohatě by stačil i jeho plášť.

„Proč mě tak nevávidíš, Aileen?" zeptal se jí. A v jeho hlase nebyla ani stopa jízlivosti. Jako by ho to... zajímalo.

„Lepší otázku bys neměl?" ušklíbla se a nervózně očima ucukla od Maofoyova pohledu.

„Jen se to snažím pochopit. Nikdy jsem ti přece nic neudělal..."

„Hele já... Nemohl bys prostě jít?"

„Proč?"

„Proč?" vykulila oči. „Já nevím. Je to divný. Ty jsi divnej! Chováš se tak nějak..."

„Jak?"

„Jinak! Na všechny jsi vždycky tak hnusnej a teď se staráš o to, že nejsem po večerce na pokoji? Copak máš rozpolcenou osobnost? Nebo tě někdo očaroval? Nenalili ti něco do pití?" pálila ze sebe v ráži. Draco to však s klidem příjmal. Až to Aileen děsilo. Kdokoliv jiný by si tohle k Malfoyovi dovolil, druhý den by neměl kde studovat - přinejlepším. Byla to ale ona.

„Nebo ti někdo stojí na vedení?" nadhodila ještě.

„Ne, kruci!"

„U Merlinových... Tak mi jednu vraž, ne? Celou dobu ti tady říkám, jakej jsi ignorantskej pitomec a ty se mi za to málem omluvíš! Do jsi takovej machr jenom když máš za zádama ty tvoje dva bodyguardy, nebo co?!" Byla tak napružená, že si ani neuvědomila že se na něj dívá shora. Stoupla si, aby mu mohla pěkně od plic říct, co si o něm myslí. A měla chuť udupat ten protivnej hlásek kdesi vzadu v hlavě, že je to i proto, aby vypadala aspoň trochu důstojně, až bude on prskat nadávky do obličeje jí.

„Neštvi mě, Brightová!" procedil skrz zuby varovně.

„Ale copak? Něco se ti nelíbí, Malfoyi?" Málem na něj šišlala. Provokovala. A on cítil, jak se v něm vzdouvá vztek.

„Říkám ti, drž pusu!"

To už si zpříma hleděli do očí.

„Nebo co?" Vystrčila bojovně bradu. Nestačila ani zareagovat a stála naražená u zdi. Draco ji držel pod krkem, ale jen tak, aby mohla dýchat. Celé jeho tělo bylo přilepené na tom jejím. Cítila, jak dýchá...

„Nebo co?" zopakoval tiše, ale stejně provokativně. Byl tak blízko! Její horký dech se odrážel od Dracovy tváře a vracel ze zpět k ní. Neměla strach, ale přesto jí v krvi koloval adrenalin. Měla pocit, jako by zaplňoval každou buňku v jejím těle až po okraj. Přesto si byla jistá, že je v ní dostatek místa, aby dokázala plně vnímat ničivou sílu jeho šedivých očí...

A pak...

Pak se Dracův nos jemně otřel o ten její. Mezi jejich těly v tu chvíli projela elektrika. Aileen zapomněla, že by se měla aspoň nějak bránit. Draco by jí přece měl být odporný! Místo toho se ale ještě víc přitiskla k jeho tělu.
A on... on se chtěl utopit v temné modři jejích hlubokých očí.

Ta chvíle trvala sotva pár vteřin. Přesto v ní stihli nakumulovat veškerou nedočkavost světa. A když už oba mysleli, že se z toho všeho zblázní, se jejich rty spojily.

Bylo to jako výbuch sopky. Jako lavina. Aileeniny prsty se zamotaly do Dracových vlasů a přitahovaly si ho ještě blíž. Rty oba pálily a tělem se rozléval oheň vášně. Snad hnaní nepřátelstvím nebo potlačovanou láskou se k sobě tlačili stále víc, i když prostor mezi jejich roztouženými už dávno neexistoval. Navzájem ochutnávali svoje rty, vzdychali si do úst a tím si způsobovali dosud nepoznanou rozkoš.

Draco vášnivě zamručel a pomalu odlepil své rty od těch Aileeniných. Dovolil si všech ještě poslední letmý polibek, než...

„Ani nevíš, jak dloho jsem po tomhle toužil," vzdychl, čelem opřený o to její. „Už když jsem tě poprvé spatřil. Nikdy bych ti nedokázal udělat nic špatného. Omlouvám se. Ale..." Připadalo mu to všechno tak těžké. Zavrtěl hlavou a rty se přitom otřel o její drobný nosík.

„Já..." začala Aileen ještě stále rozechvělá. Zmatená. Draco ji ale utl. Ještě nebyl připravený na její odmítnutí.

„Ne, Brightová. Teď nemluv." Povzdechl si a zavřel oči.

,,Jsem bastard a moc dobře to vím. Nikdy jsem nikomu neudělal nic dobrýho. Jenže... jsem taky jenom člověk. Kruci, miluju tě víc, než kohokoliv jinýho, Brightová! Udělal bych pro tebe cokoliv. A jestli mi teď zlomíš srdce, tak tě za to budu asi celej svůj život proklínat, ale stejně tě budu pořád muset milovat. Tak už krucinál něco řekni! Vysměj se mi do obličeje, řekni svým kamarádíčkům, jakej jsem zamilovanej idiot! Jen mě nenechávej v nejistotě..." prosil.

A Aileen poprvé nevěděla, co říct. Vnímala jen Dracův dech a svoje splašené srdce.

Jemně si skousla ret.

„Já..." Hlas ji však zradil. Jen se přivinula k Malfoyovu tělu a pevně ho objala okolo krku.

„Jestli mě ale zradíš...!" sykla výhružně a slzy se jí nalily do očí.

Draco se uvolněně zasmál a s hlavou zabořenou do jejích havraních vlasů zašeptal:

„Nemusíš se bát, lásko."


 

Aileen                          Draco


Povídky od MysterySdílet Sdílet

Diskuse pro článek Polibek draka:

60. NicodeJashin přispěvatel
16.11.2011 [23:53]

NicodeJashinVelmi pěkně napsané.. Takových povídek ,by to chtělo víc.. Emoticon Emoticon Emoticon

59. RebecaLin přispěvatel
30.10.2011 [16:58]

RebecaLinpáni dobré a hodně!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

58. Arri
01.09.2011 [17:45]

Pane bože tohle bylo nádherný!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

57. FailleDraco přispěvatel
30.07.2011 [14:41]

FailleDracoPane jo. Bylo to naprosto dokonalé. Nemáme slov. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

56. Sue přispěvatel
15.06.2011 [16:05]

Sue Mystery na to, že byla první. Neměla chybu Emoticon Emoticon

55. Mystery přispěvatel
15.06.2011 [11:58]

MysterySue, moc děkuju! Emoticon Emoticon Ona je to vůbec první potterovská povídka, kterou jsem kdy napsala, takže jsem pokaždé trochu nervózní, když ji rozklikávám, abych se podívala na nové komentáře. A vždycky jsem pak jak v rauši, když zjistím, že se někomu líbila a zpříjemnila mu dlouhou chvíli. Emoticon Emoticon Emoticon
Děkuju, jsem opravdu moc ráda. Emoticon Emoticon

54. Sue přispěvatel
14.06.2011 [18:36]

Sue Emoticon Emoticon Emoticon bomba.
Tahle povídka je překrásná Mystery Emoticon Emoticon

53. Mystery přispěvatel
09.02.2011 [19:28]

MysteryUf, no... páni, zaskočilas mě, Safi. Zatím jsem o tom nějak neuvažovala (spíš tu mám rozdělanýho jednoho Snapea), ale rozhodně jsi mi nasadila brouka do hlavy. Uvidíme. Pokusím se. Emoticon Emoticon

52. SafiraDarkfire přispěvatel
09.02.2011 [19:09]

SafiraDarkfireNemáš zaco:) Taky se tu ráda vidím, plánuješ další povídku s Dracem?:D

51. Mystery přispěvatel
09.02.2011 [18:37]

MysterySafiro, moc ráda tě tu vidím! Emoticon
A zároveň moc děkuju, jsem ráda, že se líbilo! Pokaždé, když dostanu takovej krásnej komentář, úplně se mi radostí rozklepe to, no... srdce. Emoticon Emoticon
Díky! Emoticon Emoticon

50. SafiraDarkfire přispěvatel
09.02.2011 [13:05]

SafiraDarkfirePáni, já četla bez dechu, fakt, Draca prostě zbožnuju, jako všechny záporné postavy, co už. Je to má uchylka. A tys to napsala fakt geniálně, napínavě, bombasticky, prostě super. Já neznám jiné slovo na dokonalitu, než dokonalost, protože kdyby bylo řekla bych ti ho taky. Prostě úžasné, jdu se kouknout na tvé další povídky:)

49. Mystery přispěvatel
19.01.2011 [16:01]

MysteryJejda, Hannah, promiň, ale tvýho komentáře jsem si všimla až ted. Emoticon
Moc mě těší, že se ti povídka líbila, i když si zaměřená spíš na jinou ságu. Emoticon Taky jsem jako první jela celá odvařená na Stmívání - a najednou bum, na netu jsem koukla na Pottera sedmičku, protože jsem ji nestihla v kině (a taky proto, že mi byla velice důrazně podstrkována Emoticon), no, a už to bylo. A Draco... On je prostě miláček. Emoticon
Děkuju! Emoticon

48. Hannah přispěvatel
19.01.2011 [15:47]

Hannah Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Tak to bylo úžasné! Nikdy jsem Harryho Pottera nečetla (no jo, no jo, jsem blázen do Stmívání, ne do HP), jen první dva díly. Brácha mi o tom ale spoustu řekl a viděla jsem filmy. nevím proč, ale vždycky měla Draca nejradši.

Strašně se mi Tvá povídka líbila. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

47. Mystery přispěvatel
12.01.2011 [20:14]

MysteryMirror (zase to moje zkracování, chjo Emoticon Emoticon ), děkuju. Emoticon

46. MirrorGirl454 přispěvatel
12.01.2011 [20:01]

MirrorGirl454Mystery: Máš pravdu, heheeh. Nechám to radšej tak. Emoticon Emoticon Emoticon

45. MirrorGirl454 přispěvatel
11.01.2011 [19:11]

MirrorGirl454corneille: Sorry, ale icq nemám, ale verím, že keby sme si začali písať, vznikla by z toho veľmi veľmi evľmi zaujímavá zmena názorov. :D

44. Joana
11.01.2011 [19:05]

Spokojená Emoticon
Teď už si jen otevřu lahvinku vína a ještě jednou si pro pobavení pročtu ty komentáře Emoticon

43. Mystery
11.01.2011 [8:20]

Joano, jestli jsem zněla arogantně nebo namachrovaně, pak se omlouvám. Rozhodně jsem se tak nesnažila působit. Možná to ale zapříčinilo jednání v mírném rozhořčení. Emoticon
K tomu zbytku...
leane jsem se pouze zeptala, proč bych neměla psát tři tečky. Když mi neudala příklad a já tu chybu sama nevidím, nemůžu se ani poučit, ne? A na tuhle prostou otázku (Proč ne?), jsem dostala odpověď, že jsem jinak psychopat. Což je podle mě přinejmenším divné...
Takže příště (teda pokud nějaké bude Emoticon), bych poprosila, aby byla kritika lépe vysvětlena. Děkuju.
A ten "lynč"... Myslím, že si každý stojí za svým názorem. Pár autorek se mě holt zastalo. Stejně, jako se leane zastala corneille a ty. Emoticon
Děkuji za pozornost, konec hlášení. Emoticon

42. Joana
10.01.2011 [23:31]

Když mi kamarádka poslala odkaz na tuhle diskuzi u povídky ať si jí přečtu, nečekala jsem, do čeho se pouštím, zejména proto, že jsem povídku před tím už rozklikla a nedočetla (čímž prosím autorku, aby si to nebrala nijak osobně, bylo to z důvodu, že jsem ff s HP přečetla tolik, že mi nenávist a láska ve spojení s Draco Malfoyem přijde prostě klasika... ale napravila jsem to!)
A zároveň jsem použila v komentáři tři tečky, juch! Taky je mám ráda, ale když jsem se na to soustředila, musela jsem uznat, že na mnoha místech jsou vážně zbytečný. Což si myslím, že byla přijatelná kritika. Holka, kdybys prostě řekla dík, něco si z toho odnesu, asi by to neznělo tak namachrovaně. Chápu, že následná urážka duševního zdraví asi byla moc, ale ten následný lynč a ta debata už je fakt až moc absurdní. A to je teprve pondělí... :)

41. Texie admin
10.01.2011 [23:23]

TexieMystery:
Mám toho poslední dobou hodně, tak nestíhám moc číst. Tvoji povídku jsem tedy nečetla, ale ta debata co je u ní, je naprosto nepřehlédnutelná.
No a to že se u nějakého díla strhne taková debata, tak to svědčí o tom, že muselo značně zapůsobit na čtenáře (nemyslím to ve zlém).

No a ohledně toho smazání. Na okamžik mě to sice napadlo, ale hned jsem to zavrhla. Já rozhodně nechci potlačovat žádnou tvorbu a ani názory (ačkoliv v některých případech je to rádu do zátylku Emoticon ).

40. Mystery přispěvatel
10.01.2011 [23:11]

MysteryTexie, upřímně? Vůbec teď netuším, jaks to myslela. Emoticon
Ber ale, prosím, v potaz, že je noc, a tudíž už jsem za ten den tak trochu opotřebovaná. Emoticon Emoticon
PS: Nešlo by ty \"hádavý\" komentáře nějak smáznout? Emoticon

39. Texie admin
10.01.2011 [23:05]

TexieGratuluji Mystery, aby autor rozpoutal tak vášnivou několika stránkovou debatu, tak na jeho povídce opravdu musí něco být.
A ostatním:
Broučínci a Berušky, sluníčko zašlo, tak hajdy do peřin. Emoticon

38. corneille přispěvatel
10.01.2011 [22:52]

corneilleSmíru pro nás snad není třeba, nikdy jsi na mě neutočila a já na tebe snad taky ne ( pokud to vyznělo jinak ta se omlouvám, byl to jen názor).Jinak Leane mé články už četla a konzultujeme a našla chyby co mi tam smrděly... Emoticon Dobrou noc a mnoho inspiration Emoticon Emoticon

37. corneille přispěvatel
10.01.2011 [22:41]

corneilleA proč? Proto, aby mi napsali, že je to skvělé, dali mi pocit, že tomu nic nechybí... A já si ji pak znovu po měsíci přečetla a byla jsem rudá až na zadku, jaký blaf jsem to vyplodila. Tu povídku už mám dávno přepsanou a je tam tolik změn, ale nemám už chuť jí sem dávat a dokončit ji. Chci diskutovat o možných změnách, nechat se trochu ovlivnit a pokárat za nesrovnalosti, ale momentálně na stránkách není podnebí na to, aby se mé tužby naplnily... Snad až dozrajeme jako spisovatelé k tomu, že názory jsou různé a není třeba za ně linčvat. Tyto mé slova prosím neber jako útok na někoho zde, nebo tebe, já si jen nahlas stěžuji a pláču, že mi chybí podnebí k růstu a k radosti a že se jako tounoucí chytám stébla, jenž by mi pomohlo k přáním. Emoticon Dobrou noc tedy přeji a pokud snad se někdy břehy uklidní, přečtěte si nezávisle mé dva dlouhé články a snažte se najít jádro které v sobě mají. Byly víc k zamyšlení než se zdají.

36. corneille přispěvatel
10.01.2011 [22:14]

corneilleJá chybuji čárkách, ji/jí a v celé větné skladbě... A nikdy mi to nikdo neřekl... Proto už nepíšu :-/

35. corneille přispěvatel
10.01.2011 [22:08]

corneilletyp....Jsi beran, váha, nebo blíženec....

34. corneille přispěvatel
10.01.2011 [21:36]

corneilleMystery: To není nic proti tobě, ani proti slečnám tady, jen poukazuji na to, že zdejší zběsilé chování nemusí na širší veřejnost působit dobrým dojmem. Nejsem admin, jsem jen čtenář, který nechce, aby si noví spisovatelé mysleli, že zde stačí pochlebovat všechny články a na oplátku jim bude pochlebováno. Všechny jste si svou chválu musely zasloužit, tak proč mám pocit, že na terči se objevuje moje fotka. Leane má mou úctu, protože se nebojí, vybočuje z davu a i když je přísná a všemi pomalu nenáviděná, neutichá. Navíc, jednoho tvrdého kritika, by jsme zde akceptovat mohly ne.Slavná duševní porucha se ze sarkasmu nehezky změnila.

33. corneille přispěvatel
10.01.2011 [21:21]

corneilleMirrorGirl454: Mylsím, že můj článek končil tečkou, takže ukončen byl... Pokud mi něco potřebuješ sdělit tak na icq: 410 330 417... Ráda si s tebou pohovořím. Emoticon

32. MirrorGirl454 přispěvatel
10.01.2011 [21:14]

MirrorGirl454corneille: Nechcem byť drzá, ale ja už taká som takže: skončila si??? alebo chceš ešte niečo dodať?? Emoticon

31. corneille přispěvatel
10.01.2011 [21:12]

corneilleLeane je vidět, že ty do sebe rýt nenecháš a za svým si stojíš. To je dobře, protože utéct před přesilou, která proti tobě stojí, by bylo mnohem snazší. Je smutné, že lide kolem sebe tak strašlivě kopou, když jim někdo něco vytkne a dříve dobře přijímaná kritika se mění v přestřelku, kde pak každý vidí i za pitomou poznámkou, která nemá význam urážku nejvyššího kalibru. Leane se za slavné tři tečky bije hlava nehlava, což by mohlo napovědět, že až tak subjektivní nebudou. Myslete všechny dámy na to, že tento web získává pro nezúčastněnou veřejnost ošklivou fasádu, která jako by nově příchozí nutila odpustit od veškeré kritiky a chválit seč síly stačí, jinak k prosazení v této spisovatelské společnosti nedojde. A lidé bohužel volí snazší cestu. A i když vím, že všechny popřete má slova a budete se bít do hrudi s tím, že v první řadě záleží na kvalitě článku, konečný obraz působí jinak. Jako by se pak tento web schovával za fasádu demokracie, ale je z něj jen autoritativní režim. Docela mi to připomíná limitovaný politický pluralismus od Linze. Je to přeci je obraz nás všech tady.

30. MirrorGirl454 přispěvatel
10.01.2011 [18:57]

MirrorGirl454Mystery: Heheheeh, tak teraz si ju zabila. Emoticon Emoticon Emoticon

29. Mystery přispěvatel
10.01.2011 [17:42]

MysteryHolčinky, mockrát vám děkuju za povzbuzení a zastání, jste vážně zlaté!!! Emoticon
Pořád ale jaksi očekávám reakci a snad nějaké vysvětlení od uživatelky leane. Zdá se ale, že zbaběle strčila hlavu do písku a dělá, jako by moje a vaše reakce nepostřehla. Emoticon Tomu se teda říká hrdinství. A pak kdo je tady psychicky narušená osobnost, že. Emoticon
Takže, ScRiBbLe, MirrorGirl454 a LoveRain, ještě jednou - DĚKUJU!!! Emoticon Emoticon
A Bambulko a Nespoutaná, k vám taky letí jedna odrovská vlna díků a vděčnosti za tak krásné komentáře. Emoticon

28. Nespoutana přispěvatel
09.01.2011 [20:22]

NespoutanaTak krásný, až... ažz toho nemůžu Emoticon Emoticon

27. Bambulka
08.01.2011 [18:58]

WoW. Jiné slovo mě nenapadá, pardon. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. MirrorGirl454 přispěvatel
07.01.2011 [10:09]

MirrorGirl454ScRiBbLe: Uff, dobre. Emoticon
A LoveRain, úplne s tebou súhlasím. Emoticon

25. LoveRain přispěvatel
06.01.2011 [20:37]

LoveRainTrojtečky bych moc neřešila. Chápu, že pokud jich text obsahuje až příliš (což se mi u téhle povídky teda vůbec nezdá), tak to může někomu vadit. Ale opravdu je to takový hřích a jejich frekventovanější používání hrubě narušuje češtinu? Vždyť jejich psaní je čistě individuální. Někdo je nepíše vůbec a někdo je má jako osobní značku.
Navíc pokud se to hodí do příběhu a trojtečky dokreslují atmosféru, co je na tom špatného?
Řekla bych, že jsou mnohem horší chyby. A nazývat to duševní poruchou mi přijde víc než vtipné - tomu se nedá než jenom smát.
P.S.Ale každý má svůj názor... Emoticon

24. ScRiBbLe přispěvatel
06.01.2011 [20:11]

ScRiBbLeMirrorGirl454: Srozumitelné to bylo! Řekla jsi to dobře! Emoticon

23. MirrorGirl454 přispěvatel
06.01.2011 [19:58]

MirrorGirl454Súhlasím s LoveRain a ScRiBbLe a vážne mi to nedalo, ale: duševná porucha? Preboha! Prečo by mala mať duševnú poruchu kvôli trom bodkám? Ak je ona duševne chorá, ja som tiež, pretože ja tri bodky používam často, ale mne doktor, ani nikto iný nepovedal, že by som bola cvok a ke´d nie som cvok ja, nie je ani Mystery. Ak to bolo trochu nezrozumiteľné a ťažké na chápanie, ospravedlňujem sa, neviem to viac zjednodušiť.

22. ScRiBbLe přispěvatel
06.01.2011 [19:54]

ScRiBbLeOuuu, každému se zřejmě líbí něco jiného, že leane? Pár teček navíc, že znamená duševní poruchu? Emoticon To je asi vtip, ne? Pokud ne, tak opravdu nechápu, co to má znamenat... Neznačuješ snad, že je Mystery duševně chorá? Či co? Hele, přehlížela jsem ty komentáře, které jsi psala jedné holčině, které jsi vytýkala chyby. Přehlížela jsem to, jelikož to nebyla moje věc, ale tady to rozhodně nenechám být, protože Mystery píše krásně čtivě, příběh má šmrnc a vše, co má mít. Jestli se Ti to nelíbilo tak fajn, napsat názor a vytknout pár věcí - to nikomu neberu, ale nazývat někoho duševně nemocným, tak to už je vážně moc...

A ohledně těch teček - každý si jich může psát kolik bude chtít, žádná pravidla na to nejsou.

21. LoveRain přispěvatel
06.01.2011 [16:39]

LoveRainPardon, že do toho zasahuju - ale duševní poruchu? Emoticon

20. Barrys přispěvatel
06.01.2011 [15:03]

Barryspěkný!! :)

19. Mystery přispěvatel
06.01.2011 [13:24]

MysteryTak ještě jedno kolečko. Děláte mi opravdu velikou radost. Emoticon Emoticon
Veronico, mockrát ti děkuju. Emoticon
leane, děkuju jak za za pochvalu, tak i kritiku. Z krásných slov se člověk určitě ničemu nepřiučí - tím nechci říct, že jsou špatná, právě naopak!!! Emoticon Emoticon
O Ronově hůlce moc dobře vím, leane. Taky proto jsem do porexu napsala, že "pár věcí nesedí". Emoticon Tu hůlku jsem tam potřebovala proto, abych zvýraznila Dracovo opovrhování vůči dětem Weasleyovým. Navíc jsem přímo neřekla, že ji Ron ještě teď má. Aileen se o tom mohla dozvědět z doslechu... Emoticon
A ty tři tečky... Proč to řešit? Mně se tam líbily, tak proč ne? Emoticon
Ještě jednou děkuju, moc mě vaše komentáře těší! Emoticon Emoticon

18. Veronica přispěvatel
06.01.2011 [9:10]

VeronicaNezbývá mi nic jiného než se přidat k všeobecné chvále a skládám ti hlubokou poklonu Emoticon. Už dlouho jsem nenarazila na tak užásně napsanou povídku. Úplně jsi mi vyrazila dech. Přestože jsem Draca nikdy neměla ráda a při sledování filmů jsem měla sto chutí mu osobně dát jednu pěstí, od tohoto okamžiku se na něj asi budu dívat jinak Emoticon. Opravdu nádhera a doufám, že máš v plánu se přihlásit do té soutěže, ty to máš už teď vyhrané Emoticon Emoticon

17. Mystery přispěvatel
05.01.2011 [22:54]

MysteryProžívám několikanásobnej infarkt!!! Emoticon Emoticon Uff... ech, teda. Myslela jsem, jak mě s touhle mou patlaninkou pošlete do háje, protože láskou zblblej Draco... to není zrovna obvyklý! Emoticon Ale jo! A tak bych vám za to chtěla jmenovitě poděkovat... Emoticon
LoveRain, děkuju. Emoticon Upřímně - u toho psaní jsem tak nějak vůbec nemyslela... Emoticon Ale asi si náladička s Múzákem podali ruku a ono to vyšlo. Jsem ráda, že se ti to líbilo. Emoticon
ElisR1, páni, až tak? Emoticon Tak to teda moc děkuju, i když se mi tomu moc nechce věřit. Emoticon Ale potěšilo mě to, opravdu MOC!!! Emoticon
gossipgirl, tak to je naše zalíbení společné! Emoticon Draco je přesně typ toho zlýho kluka, ze kterýho si prostě vždycky sednu na zadek. Emoticon Emoticon Emoticon Děkuju! Emoticon
LoWEe, děkuju! Emoticon
Lussy, přesně tak! Emoticon Emoticon Měla jsem ještě před povídkou fasovat inzulínový injekce. Emoticon Děkuju, jsem ráda, že se ti to líbilo. Emoticon
Eris, tak to mě nesmírně těší! Opravdu moc děkuju! Emoticon Emoticon
ISsie, děkuju, ale pokračování nebude. Emoticon Emoticon Ale jestli máš ráda povídky na téma HP, tak jukni na moje shrnutí. Jednu připravuju. A bude plná mladých Potterů, jednoho zloducha Scorpiuse a dětí Weasleyových! Emoticon Emoticon
ScRiB, ty jsi prostě zlatíčko, moc děkuju!!! Emoticon A Dráčku, jen líbej a našeptávej!!! Emoticon Emoticon Emoticon
Všem ještě jednou obrovské DÍKY!!! Emoticon

16. ScRiBbLe přispěvatel
05.01.2011 [20:12]

ScRiBbLeMysty, přiznávám se, četla jsem znovu a jsem opět úplně mimo, rozteklá, uáchaná, přiblble se culící! Emoticon Emoticon Emoticon

Sakra, ten Draco, jak jsi mi ho včera poslala, mi vnuknul takový nápad...

15. ISsie
05.01.2011 [20:09]

Neuveriteľne krásne... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nemám slov...Pokračovanie?? Emoticon Emoticon

14. Eris přispěvatel
05.01.2011 [18:45]

Eristy bylo strašně krásný!! Emoticon Emoticon je to úžasný!! dosčista mi to sebralo dech, musim si to přečíst ještě jednou... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Lussy přispěvatel
05.01.2011 [18:02]

LussyKdyž už ne cukr v realitě... Emoticon Hned mě to chytlo a musela jsem číst. Neměla jsem nervy, tu písničku pořád pouštět dokola, ale skvěle se k tvému příběhu hodila. Myslím, že už nemusím nic dodávat, protože to bylo dokonalé a navíc už tady bylo všechno napsáno. Emoticon Emoticon

12. LoWEe
05.01.2011 [17:40]

Krásné!!! Naprosto úžasné!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

11. gossipgirl
05.01.2011 [15:51]

huííííí!!!! Chce se mi... já nevím, vytrysknout! Naplnilas mě emocemi až po samý okraj a tak nejspíš při sebemenším záchvěvu přetýkám. Draco je miláček už dlouho Emoticon Emoticon Takže tohle b ylo zase jednou něco pro mě.. Úžasný!! Emoticon Emoticon

10. ElisR1 přispěvatel
04.01.2011 [18:44]

ElisR1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tohle bylo úžasný a to nemám Pottra ráda, ale tohle bylo úžasný :D:D
Líbilo se mi to, lepší než film Emoticon

9. LoveRain přispěvatel
02.01.2011 [18:01]

LoveRainpotterovská jednorázovka, paráda! Emoticon Úplně jsi mi vyrazila dech, bylo to úžasně napsané, skvěle vymyšlené.
Úžasné, fakt Emoticon Emoticon Emoticon

8. Mystery přispěvatel
02.01.2011 [13:46]

MysteryDalší pokušitelka mýho infarktu!!! Emoticon Emoticon
Strasně moc děkuju, Dari. Jsem fakt šťastná, že se ti to líbilo! Emoticon Emoticon
ScRiB, já nííííc!! Emoticon Emoticon

7. Darien přispěvatel
02.01.2011 [11:27]

DarienKdyž jsem to četla poprvé, myslela jsem si, že to se mnou klepne.
Při druhém čtení jsem si řekla, že než Ti napíšu komentář, budu si to muset přečíst nejméně ještě jednou.
A až po třetím přečtení jsem schopna dávat písmenko k písmenku a napsat můj názor.
Začátkem jsi mi naprosto vyrazila dech. Jsem ráda, když se autor snaží napsat poutavý a neotřepaný začátkem, ale tohle... Všechny informace píšeš po dávkách a já si každou chvíli připadala, jako že tam sedím s Aileen. Když na scénu nastoupil Draco, myslila jsem si, že dostanu srdeční záchvat. Bylo to tak úžasně popsaný a ta hudba k tomu! Popravdě řečeno, ještě teď se z toho zpamatovávám. Strašně oceňuju i to, že jsi to napsala ve třetí osobě - tak jako Rowlingová napsala Harryho.
V části, kdy Draco říká jaký je bastard, jsem se přistihla, jak mluvím k počítači a přesvědčuji ho o opaku... Asi jsem se zbláznila Emoticon .
A neboj, myslím, že Dracův charakter se Ti podařilo zachovat. Vždyť to jak mezi sebou plivali jedovatá slova bylo dokonalé! Myslím, že ScRiBbLe vystihla přesně to, co si myslím.
Promiň, ale už končím, musím si to jít přečíst znova a znova a pořád dokolečka. Emoticon

6. ScRiBbLe přispěvatel
01.01.2011 [23:37]

ScRiBbLeNo, tys jako měla brát ohledy na mé srdce, víš, co tohle se mnou udělalo? Emoticon
A neděkuj, já děkuji! Emoticon

5. Mystery přispěvatel
01.01.2011 [23:30]

MysteryTvl, Scribble!!! Emoticon Ber ohledy na moje srdce!!! Emoticon Emoticon Emoticon
Já se tady klepu, co ty, co vy na to a ty pak tohle!!! Emoticon (já vím, velice inteligentní vyjadřování Emoticon Emoticon)
Uf... ech... Strašně moc ti děkuju! Opravdu!!! Emoticon Emoticon Emoticon

4. ScRiBbLe přispěvatel
01.01.2011 [23:25]

ScRiBbLeMys, tak TOTO bylo něco naprosto dokonale úžasného! Emoticon
Začátek, když jsi popisovala, jak sedí v okne, jako bych tam byla, viděla jsem to na vlastní oči!!!

A pak přišel Draco(omdlévající smajlík) a jeho pochody myšlenek. Jak byl na sebe naštvaný za to, že se do ní zamiloval! Emoticon
A Aileen a její nenávist, kterou vůči němu chovala. To napětí, jež mezi nimi vzrůstalo s každým jedovatým slovem, které vypustila z úst a pak to přišlo!
Ocitli se tělo na tělo, vášeň jimi proplouvala a přelévala se z jednoho do druhého a i do mě! Cítila jsem každý záchvěv té ohnivé vášně!
A nakonec jejich první polibek! To, jak se k sobě tiskli, aby mezi nimi neexistoval ani kousek volného prostoru!
A to, jak jí pořád říkal přijmením... Áááááááááááách!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Bylo to naprosto úžasný, ještě teď se z toho celá klepu a rosolovatím!
Tleskám, klaním se a děkuji!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3.
Smazat | Upravit | 31.12.2010 [15:48]

*Moc ti děkuju. Emoticon

2. Mystery přispěvatel
31.12.2010 [15:19]

MysteryJejda, Nikol, moc se omlouvám. Myslela jsem, že články, u kterých není zatrhnutý, že jsou hotový, jdou jinam, než ty, u kterých to zatrhnutý je. Emoticon
Příště určitě počkám, až budu mít článek dopatlanej a všechno to udělám najednou. Ještě jednou se omlouvám a co nejrychleji vložím! Emoticon

1.
Smazat | Upravit | 31.12.2010 [10:14]

*Nezakládej článek, pokud nemáš tvorbu dokončenou. Zbytečně se nám to tady plete. Tepre až budeš mít dílko dokončená, tak udělej článek. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!