OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné » Si poskočSi poskočJeště pořád si o nás myslíte, že jsme úplně normální? Upozorňujeme, že je to běžný hovor:D:D:D. Stačí jeden večer a jak to dopadne:D:D:D. Snad nás neodsoudíte:D:D:D.

„Si poskoč, pojď si lehnout," řekla Niky.„Tlač," opáčila Julča, když se Nikča snažila otevřít pytlík s chipsy. Co chvíli obě měly náš známý záchvat smíchu. Pustily jsme si Růžového pantera a Steve Martin je baví víc než dost. Julča mě krmí zatímco se snažím napsat několik smysluplných vět. Julča s Niky se nemůžou shodnout, která si vezme chipsy dříve. 
„To je blbost," směje se Niky. Holky se dohadují, jestli se Steve představil jako „agent 008". Chtěly film přetočit, ale nakonec ho nechaly běžet dál. O pár vteřin později řeší příchuť chipsů. Jsou trochu ostřejší. Julča mě neustále krmí. Co chvíli na mě zavrčí, protože se dotýkám zámku na otisky prstů. Prokoukla mě. 
„Cítím se sledovaná," směje se. „Ta podprsenka je mi nějaká velká," vtipkuje. Všechny tři sedíme mlčky, holky sledují film a já píšu na Julinčiným notebooku. 
„On mu sahá do rozkroku," děsí se Julča.
„OMG," říká. O chvíli později řeší, jestli najdou vraha. Minuta minutu mine a děvčata přemítají, kolik je asi hokej. Přepínají televizi, aby se podívaly. Hokej už bohužel skončil, takže to dál neřeší a pokračují ve filmu. Julču jen mrzí, že neví, jestlipak se trefila v odhadu kolik to skončilo. A kdo postupuje.
„Dneska je sobota. Peru," cituje Julča Comeback.
„Vyvrcholení," haleká Niky. Právě začaly řešit mě neznámé téma. 
Opět ticho rušené jen občasným smíchem, chroupáním a učením se slova „hamburger", které vychází z televize.
„Co dělá?" ptá se Julča.
„Předvádí toho panáčka na semaforu," opáčí Niky.
„OMG," mlátí se do hlavy Julča.
„Macdonald," říká Julča.
„Subway. Veru, tak se jmenuje brigáda," říká Niky potom, co viděla ten nám známý obchod v televizi. 
„Na pošpáz," smějí se holky.
„Doktor klátil zavináč" - velice pěkný email. 
„Hůůůůůůůů," zasvištěla Julča a přitom mi na klávesnici držela klávesu „g".Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Si poskoč:

4. Nicole
02.06.2009 [12:49]

Sasanka: pro nezúčastněné to opravdu žádný význam nemá, je to pouze útržek, který vznikl někdy kolem půlnoci, když u mě spinkaly Lareth a Ywaine... Měli jsme prostě dobrou náladu a tohle z toho vzniklo, ale jenom my víme, co za jednotlivými větami opravdu stojí =DDD... Sama uznávám, že ti, kdo nás neznají a klidně i ti, co nás znají tohle prostě nepochopí EmoticonEmoticonEmoticon

3. Sasanka přispěvatel
31.05.2009 [13:16]

Sasankanechápu to... to má být sranda? Promiň, ale je to tak trošku trapné... Mno, proti gustu x) Já chápu,. že jste se asi dost pobavily, napsaný to máš taky pěkně, ale to je tak všechno... Myslím, že pro nezůčastněné to nemůže mít žádný význam... mno NWDí

2. uuuzaaa přispěvatel
28.05.2009 [20:33]

uuuzaaahusteEmoticonEmoticonEmoticonEmoticon

1. jaj
27.05.2009 [22:17]

a co je na tom zajimaveho?

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!