OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Dirty 40 - 14. kapitolaDirty 40 - 14. kapitolaMezi Beccou a Chrisem to vybouchne... což bude mít další svoje vedlejší škody.
Ať se kapitola líbí přeje Sabienna

Christopher se na víkend vrátil z Oregonu zpátky do LA s tím, že si Rose klidně vezme k sobě jako za běžných okolností. Popravdě jsem to uvítala všemi deseti, jelikož od té středy na mě byla pořád dost naštvaná a moje komunikace s ní ve většině případů absolutně selhávala. Tak trochu jsem si od ní potřebovala odpočinout, dozajista jako ona ode mě, a Chris naopak zase nějaké rozptýlení, což u Rose platilo dvojnásobně. Nemluvě o tom, až na něj zaručeně vychrlí, že jí kvůli dědovi lhal.

Benjamin v pondělí prodělal docela náročnou operaci a celý týden ho nechávali dál v umělém spánku, aby pokud možno načerpal dostatek sil. Chris mě také informoval o tom, že mají v plánu ho zkusit probudit v to nadcházející pondělí nebo úterý, podle toho, jak se jeho stav bude doktorům jevit. Celé jsem to přetlumočila Rose, která si vše vyslechla, ale odpověď nebo jakákoliv další reakce ji byla zatěžko. Nechala jsem to být s tím, že ji dám nějaký čas na to, jestli se neumoudří, a jestli ne, tak na ni pěkně zhurta nastoupím. Takhle trucovat nemohla přece donekonečna.

Od středy pro mě byla taky mnohem náročnější interakce s Peterem, který zjistil, že jsem z něj pořád celkem slušně vedle. Proto se toho zjištění rozhodl začít pěkně vypočítavě využívat proti mně, takže jsem se mu za všech okolností vyhýbala jak jen to šlo, abych snížila riziko, že po mně opět vyjede a já tentokrát nechám věci zajít tak daleko, jak jsme ve středu kvůli Rosiině kroužku nemohli. Naštěstí. Peter se jinak příliš doma nezdržoval, většinu svého času trávil někde venku a kde co dělal, po tom mi beztak nic nebylo.

Táta už je tady,“ oznámila mi Rose, když jsem na terase venku vyřizovala pracovní emaily. Rose přede mně nastoupila s batohem na zádech a menší cestovní taškou, aby u sebe měla vše, co potřebuje.

Dobře, tak si ten víkend užij,“ popřála jsem ji, na což ona okázale mlčela.

Zatím čau,“ rozloučila se se mnou suše a rozpochodovala se směrem ke vstupní bráně, aniž by počkala, až se s ní také rozloučím. Nemluvě o tom, že si určitě znovu, záměrně, nevzala prášky na alergii, jelikož předstírala, že žádnou alergii na hmyzí žihadla nemá. Pro jistotu jsem šla zkontrolovat lékárničku a když jsem tam ty prášky samozřejmě našla, honem jsem se vydala za ní, ale venku u bazénu jsem se střetla s Chrisem. Docela energicky si to rázoval mým směrem a bylo na něm snadno poznat, že je solidně v ráži. Zarazila jsem se na místě a jen ho nechápavě sledovala, jak se za mnou prakticky řítí jako nezastavitelný parní válec.

Chrisi? Děje se něco?“ oslovila jsem ho udiveně a vyloženě jsem se jeho běsnícímu odhodlání zhrozila.

No to teda děje!“ zahřměl zlověstně a jenom co přišel ke mně, chytil mě za látku oblečení a normálně mě cíleně strčil do bazénu. Byla jsem z celé té absurdní situace natolik vykolejená, že jsem pochopitelně včas nezareagovala a ani v nejmenším si mu nepokusila odporovat. Zaplula jsem pod hladinu a fest jsem se nalokala vody, než jsem se vyhrabala zase nahoru, elegantně asi jako vorvaň. Tam jsem začala kolem sebe prskat vodu, abych zase mohla popadnout dech a konečně na něj spustit.

Ty se snad, kurva, úplně zbláznil, ne?!“ zařvala jsem na něj vztekle a to balení prášků jsem po něm hodila. Bez zaváhání se tomu samozřejmě vyhnul a drtil mě na prach opravdu zlověstným pohledem.

To ty ses musela naprosto zbláznit, jestli doopravdy šukáš s Peterem!“ křičel na mě zpátky a jestli jsem doteď z jeho chování byla vyvedená z míry, teď jsem zůstala díky jeho sdělení absolutně ochromená. Tím nebetyčným šokem mi spadla brada dolů a nebyla jsem schopná ze sebe vydat ani hlásku. Pouze jsem na něj vyjeveně zírala, stála dál do půl těla ve vodě a horečně přemítala nad tím, jak že se to dozvěděl. Jediné logické vysvětlení mě ale v mysli nápadně alarmovalo. To jedině Rosie. Páni, ta tedy neztrácela čas... Potvora jedna malá.

Rose ti to řekla?“ vysoukala jsem ze sebe nevěřícně a se slyšitelným rozčarováním.

Co na tom sejde. Musíš toho ihned nechat, Rebecco!“ přikázal mi smrtelně vážně a když k tomu přidal ten výhružný pohled, pořádně si mě tím proti sobě popudil. Frustrovaně jsem zafuněla, jelikož on rozhodně neměl sebemenší právo na to mi rozkazovat, co mám a nemám dělat. Jenže on to přesto udělal.

Tohle není tvoje věc, Christophere,“ odsekla jsem podrážděně, načež jsem se konečně rozpohybovala, abych vylezla z toho bazénu. Nasupeně jsem se postavila proti němu a vysílala k němu dost nevraživé signály, aby si se mnou nezahrával.

Jak to že ne? Rose tomu všemu svinstvu tady přihlíží a evidentně kvůli tomu na tom není psychicky dobře! To si vážně tak hrozně sobecká, že neupřednostníš svou dceru před jeho ptákem?!“ vyčetl mi poměrně chladně, čímž se ve mně nahromadila další hutná vlna sžíravého hněvu, který se dral neochvějně ven. Nehodlala jse ho v sobě držet ani o vteřinu déle. 

Jak se opovažuješ mi něco takového říkat zrovna ty! To si jako fakt myslíš, že Rose ani trochu nevadilo, když se dozvěděla o tobě a tý laciný couře?!“ prskala jsem na něj jako zvíře ze vzteklinou a nejraději bych ho do té vody teď pro změnu strčila zase já. Očima jsem ho propichovala skrz na skrz a vyrážela jsem u toho z nosu vzduch jako rozzuřený býk. Tlak bych si určitě naměřila přinejmenším infarktový a podivně, tupě mi bušilo ve spáncích. Nutno podotknout, že Christopher si vedl asi hodně podobně podle toho, jak kvapně se mu zvedal hrudník a že celé jeho tělo působilo nevídaně napjatě.

Tak proč potom uděláš úplně stejnou pitomost?“ odpověděl mi v rádoby řečnické otázce, kdy znovu vyzdvihl moje bezskrupolózní chování.

Bože, takový sexista snad nejseš, že ne? Nebo podle tebe můžete mít mladší milenky jen vy a ještě navíc čím víc, tím jste větší frajeři, co?! Ale když si žena najde mladšího partnera, tak je z toho hned skandál! Bože, žijeme v 21. století, sakra, ale tyhle ubohý předsudky tu pořád jsou!“ chrlila jsem ze sebe zcela nezadržitelně a ani jsem si nedávala zrovna dvakrát pozor na to, co vlastně říkám. Akorát jsem si na něm musela neodkladně zchladit žáhu, když on mě tu doteď tak nestydatě moralizoval. Něco takového jsem si zrovna od něj nemínila nechat líbit, protože on byl ten poslední, kdo na to měl právo.

Vždyť je to syn tvý nejlepší kamarádky! Je to totálně ujetý a zvrácený, Rebecco!“ setřel mě tím nejdrsnějším argumentem, který pochopitelně musel vytáhnout. Nepříčetně jsem se na něj podívala a krev ve mně doslova vřela.

Ty mě nemáš co soudit, Christophere. To přece tys mě s tou děvkou podváděl za mými zády, takže co si teď vůbec dovoluješ mi nařizovat s kým mám nebo nemám šoustat! Co ti je, kurva, vlastně do toho?!“ ječela jsem na něj skoro jako smyslů zbavená a na závěr jsem do něj prudce strčila, až trochu zavrávoral a asi o dva kroky ucouvl dozadu než zase získal zpět svou rovnováhu. Obočí mu překvapeně vyskočilo nahoru, když ode mě takovou horkokrevnou reakci ani v nejmenším nečekal. V očích mu přitom tak prazvláštně blýsklo a snad mu přes rty přeběhl i letmý úšklebek. Takovouhle ostrou mě totiž neznal. Já už se ale nedržela zpátky, tak jako vždycky, ale naopak jsem pro jednou dala volný průchod svým emocím...

Pořád si ještě moje žena, Rebecco...“

Tak tohle na mě, do prdele, fakt vůbec nezkoušej! K tomuhle si ztratil právo v ten moment, kdy si poprvý porušil náš manželský slib a smočil v ní svoje péro!“ hřměla jsem jako zničující bouře a zdálo se, že ta má rozlícenost ho pomalu ubíjela k rezignaci. Nemluvě o tom, že tahle moje trefná připomínka ho poněkud zasáhla. Výrazné čelisti mu vystouply, když je stiskl k sobě a tmavé duhovky mu doslova vzplály běsným plamenem, který se s každým okamžikem měnil v nezadržitelný ničivý živel.

Jestli to s ním neukončíš, tak se o tom dozví Samantha, to ti garantuju,“ konstatoval prostě a bojovně vystrčil vpřed svou hranatou, lehce vystouplou bradu pokrytou krátce zastřiženými vousy. Své nelítostné oči na mě intenzivně a neochvějně upíral a já věděla, že ani trochu nežertuje. Konsternovaně jsem zalapala po dechu, protože tohle byla taková hnusná podpásovka, kterou jsem považovala naprosto přes čáru. „A ta rozhodně jen tak nerozdejchá, že ji przníš syna,“

Ty to zřejmě taky nějak nemůžeš rozdejchat,“ prohlásila jsem dopáleně, protože kromě sarkasmu a urážek mi nic jiného nezbývalo. Měl na mě takovou nepřekonatelnou páku, že jakýkoliv další odpor by stejně ničemu nepomohl.

Nedáváš tím zrovna Rose ten nejlepší příklad do života,“ osvěžil mi pohotově paměť, když již napodruhé zmínil Rose, abych mu opětovně jakkoliv nenaznačovala, že by na mě snad žárlil nebo něco podobného, což bylo asi těžce pod jeho úroveň. Ne že by tahle jeho absolutně nevhodná poznámka ve mně nezapříčinila další silný otřes čiré zloby.

Ale u tebe je to snad v pořádku?!“ vyštěkla jsem až znechuceně, když mi předhodil jeden z dalších otřesných šovinistických odsudků.

Já jsem skončil s Lily jenom kvůli tomu, jelikož to ty ses vykašlala na naše manželství, Rebecco! Už si to konečně přiznej! Pořád mi to předhazuješ, pořád mě za to trestáš, protože ses přes to ještě nepřenesla, protože sama moc dobře víš, že sis to zavinila hlavně ty sama!“ vyrukoval na mě a slyšitelně si za tou svou subjektivní pravdou neoblomně stál. Obezřetně mě přitom sledoval zachmuřeným pohledem a rty držel pevně přitisknuté k sobě, jako by snad ještě něco chtěl dodat, ale zároveň se tomu bránil.

Tímhle se přesvědčuješ, aby ses nemusel cítit tak provinile, protože si zničil naši rodinu?“ odvětila jsem mu v posměšné otázce, aniž bych přímo reagovala na ten jeho srdceryvný monolog. Ten jsem okamžitě uvnitř sebe zamítla, poněvadž bylo zřejmé, že se tu hlavní vinu pokouší vyvolat ve mně. On se nad mou domněnkou ironicky zasmál.

A když ty máš možnost naši rodinu trochu podržet, tak co místo toho uděláš?“ pokračoval v té přestřelce otázek, kdy jsem se tentokrát já vůbec nechytala. Rozpačitě jsem na něj zamrkala.

Co tím máš na mysli?“ vyzvala jsem ho rozčileně, ať to laskavě specifikuje.

Řekla si Rose o mém otci, a to jsem tě výslovně prosil, abys to nedělala! Seš fakt neskutečný pokrytec, Rebecco,“ vmetl mi příkře a opravdu se z jeho tváře dalo vyčíst, že ho to neočekávaně zasáhlo. Chtě nechtě jsem mlčky uznala, že v tomhle měl bohužel pravdu a zastyděla jsem se sama před sebou. Tehdy jsem neměla trpělivost na to poslouchat Rosiiny neúnavné, všetečné dotazy, a tak jsem její pozornost zaujala jiným tématem, podobně šokujícím jaký byl i můj rozchod s Peterem. To sice zabralo, ale akorát jsem si tím zbytečně zavařila, protože jsem tím omylem vrazila do rukou Rose dvě pořádné bomby, které proti mně rafinovaně použila, když jsem ji nedávno tak neomluvitelně zklamala. Vůbec jsem to nedomyslela dopředu. Poslední dobou totiž žiju jen v ten daný okamžik, k čemuž mě tak nějak popíchl Peterův životní styl, ale který mi vůbec nevychází a vše se to obrací proti mně. 

A co tě žere víc? Že píchám s někým jiným anebo že jsem nedodržela svůj slib?“ vzmohla jsem akorát na jednu z těch trapných kousavých poznámek, která ho ovšem nemálo rozhodila. Zaskočeně se narovnal a zavrtěl nade mnou hlavou.

Mluvíš jako by ti ten kluk úplně vyjebal mozek z hlavy,“ zamumlal opovržlivě a v jeho duhovkách přeběhl takový nenávistný stín, který se mi zaryl opravdu hodně hluboko, snad až do morku kostí. Proto jsem se zatvrdila v tom, že přece jen v tom nějaká žárlivost bude vězet. Nemohla jsem si pomoct, ale díky tomuto uvědomění jsem pocítila záchvěv zadostiučinění a nejen to. Zaznamenala jsem zcela nepodložený pocit sladké naděje. Bože, to je tak ubohý...

Někdo to už udělat musel,“ hlesla jsem, ale přesto v tom zaznívala bohatá dávka výsměchu, kterým jsem mu hodlala primárně ublížit, a to se mi také dle jeho zvláštního strnutí v obličeji, podařilo.

Do hajzlu, z mojí ženy se patrně stala podělaná milfka,“ shrnul vzápětí zcela ohromeně a hořce se nad tím ušklíbl. Tuhle urážku jsem nedovedla vstřebat, aniž bych ji názorně neventilovala navenek, takže moje pravačka vzápětí vystřelila vstříc jeho levé líci a s hlasitým třesknutím na ni dopadla. Vytřeštil na mě své tmavé oči, jak tu skvěle padnoucí facku schytal v plné síle a absolutně ji ode mě neočekával. Chytil se za tvář, na které se postupně objevovala červeně zbarvená dlaň a zběsilým mrkáním musel zahánět slzy, které vyvolala ta ostrá bolest. I mě pekelně pálila ruka.

Vypadni odsud, Christophere!“ vyjela jsem po něm hystericky, až mi z úst vylétlo několik slin.

S tou Samanthou jsem to myslel naprosto vážně, takže to dobře zvaž, Rebecco,“ procedil ledovým hlasem, než se prudce otočil na patě a odešel odsud ke svému autu, kde už na něj už dlouho čekala Rose. A já se nutně potřebovala co nejdřív uklidnit, protože Chris mě natolik vytočil, až mi z toho běhaly mžitky před očima, takže moje cesta vedla rovnou k domácímu baru, kde jsem si namíchala dostatečně silný drink, který by zvládl spláchnout to pokoření, co jsem po Chrisově výstupu okusila. Šeredně se přepočítal, že se mnou může takhle jednat.

* * *

Ležela jsem naložená v plné vaně, do níž jsem si nalila svůj oblíbený éterický olej s vůní levandule pro zklidnění mysli. Relaxovala jsem ve vodě při své oblíbené hudbě a v mysli jsem si vizualizovala svůj budoucí film. Pokoušela jsem se své myšlenky zaměstnat něčím jiným, než tou hádkou s Chrisem, a tohle se vyloženě nabízelo, jelikož by mě to beztak neminulo. Scénář jsem si alespoň zhruba pamatovala a některé dialogy mi v paměti uvízly natolik, že jsem mohla přemýšlet víceméně nad finální realizací.

Někdy během toho procesu se vrátil domů Peter, čehož si s tou jeho otřesnou hlučností nedalo nevšimnout. To mně tak akorát znovu rozčílilo, protože jsem na tom byla po tom konfliktu s Chrisem psychicky značně nestabilně, takže jsem z té vany raději vylezla a zamotala se do heboučkého županu.

Na Petera jsem narazila cestou ke svému domácímu kinu, to už oblečená do pohodlného domácího úboru, kde jsem se chystala podívat na jeden ze svých klasických filmů, který mi pomáhal k lepší kreativitě. Chtěla jsem se co nejvíc naladit na blížící se režiséřinu a prostě ze sebe na nějakou dobu shodit všechny problémy a starosti. Peter seděl u Chrisova křídla a se zavřenýma očima něco s maximálním soustředěním a pohnutím hrál. Tu skladbu vnitřně prožíval a znělo to skutečně natolik podmanivě, že jsem zůstala stát kousek od něj a pouze jsem unešeně naslouchala. Ta melodie se nesla na něžných, líbezných až lehkovážných tónech a přecházela až k takové smyslnosti, která mě přiměla si ji doposlechnout až do samotného konce. Dovedla mě totiž opět přivést k mírumilovnější části mého já.

Co to bylo?“ přerušila jsem to čím dál tísnivější ticho. Opatrně, abych ho nevyděsila a s upřímným zájmem.

Tvoje melodie,“ oznámil mi věcně a pomalým, váhavým pohybem se natočil mým směrem. Rozpačitě jsem na něj pohlédla a přemítala jsem nad tím, jak mám na tohle reagovat. Za žádnou cenu jsem se nemínila dostat svou bláhovostí na tenký led, kam jsem v podstatě směřovala vždy, jakmile jsem se ocitla v jeho blízkosti. Obzvlášť, když mi lichotil něčím tak velkolepým, jako byla moje melodie, proboha!

Tak už si ji dokončil,“ konstatovala jsem prostě a nakonec si dovolila se na něj lehce pousmát. Ta melodie, aniž bych tušila, že patřila mně, zněla jednoduše úžasně a triviálním oslím můstkem jsem se dostala k tomu předpokladu, že si totéž on myslí o mně. Takové nebezpečné komplimenty jsem nemoha poslouchat, protože moje raněné a ponížené ego po nich aktuálně horečnatě prahlo. Doteď jsem neúspěšně hledala způsoby, jak zlepšit svou náladu, ale při pohledu do jeho mladistvé, pohledné tváře jsem ihned věděla, co by mi spolehlivě pomohlo. „Zní… docela dobře,“

Heh, ale no tak… Ty seš mnohem víc, než jen docela dobrá,“ napomenul mě, když také on vnímal tu paralelu. Pronesl to opět s tou jeho přidrzlou, lehce arogantní sebejistotou a korunoval to provokativním úšklebkem. Nezapomněl mě přitom zdlouhavě přejet soustředěným pohledem, kterým mě doslova vysvlékal. Polilo mě kvůli tomu takové horko, že bych ze sebe to oblečení opravdu nejraději strhala všechno dolů. Já to hlavně fakt chtěla udělat, hned teď.

Ty toho vážně nenecháš, co?“ vyslovila jsem spíše řečnickou otázku a nad jeho cílevědomou neústupností jsem zavrtěla hlavou. Na jednu stranu to bylo obdivuhodné, jen škoda, že se nezaměřil na něco jiného. Třeba na hledání práce. Peter se na mě uličnicky zaculil a laxně u toho pokrčil rameny, aby mi naznačil, že mu to jinak nedá.

Jak bych mohl?“ vrátil mi na oplátku a já se tomu uvolněně, spíš až koketně zasmála. Bože.

Petere, o co ti doopravdy jde?“ zopakovala jsem svůj nedávný dotaz, který jsem napoprvé vyřkla o mnoho agresivněji, než momentálně. Touha po odpovědi ale nebyla o nic menší, ba naopak. Peter si slabě povzdechl, nejspíš na náznak kapitulace, jelikož se z jeho výrazu dalo rozpoznat, že si již na jazyku sumíruje svou odpověď. Nadšený z toho ale nebyl ani v nejmenším.

V životě se mi toho už podělalo víc, než dost… hlavně v poslední době. Nechci přijít o jedinou věc, díky který jsem se cítil aspoň trochu šťastný. Díky tobě. To bych už nejspíš nezvládl,“ shrnul relativně ve stručnosti, ale mně to naprosto stačilo k tomu, abych pochopila jeho pohnutky.

Nezvládl si to,“ poupravila jsem jeho komentář, čemuž se pro změnu zasmál zase on.

Někdy mi trvá, než se s něčím smířím,“ zamumlal na oko rozmrzele, protože jsme oba velmi dobře věděli, že ten problém se týká hlavně jeho přebujelého ega. „A s některými věcmi se občas nesmířím vůbec. Tak jako u tebe,“

Tak fajn,“ nadhodila jsem všeříkajícím tónem, načež ihned zpozorněl.

Jak tak fajn?“ vybídl mě, ať ho nenapínám, protože už takhle vypadal jako hotovým ztělesněním tětivy luku. Jeho oči zaplály dychtivostí, protože z mého postoje vyčetl jasné sdělení. Možná mu to bylo jasné v ten moment, co na mě poprvé vzhlédl od klavíru. A já se možná rozhodla již v ten moment, kdy mi Chris zakázal, abych si s Peterem užívala. Mohlo to být dětinské, unáhlené a uraženou pýchou podmíněné rozhodnutí, jenže já holt nesnesla, aby mi Chris rozkazoval, co smím a co ne. On prostě ne. Kdokoliv jiný, jenom on ne!

Tak fajn,“ řekla jsem znovu o něco vábivěji s svůdným úsměvem, načež Peter hbitě vyskočil ze stoličky a vyrazil blíž ke mně. Na nic nečekal a okamžitě se dravě vrhl na moje ústa. Hladově se hrubě vnořil dovnitř, aby jeho jazyk s tím mým roztančil ohnivé tango. Roztouženě jsem zasténala a zachytila se ho za ramena, přičemž on mě silně popadl za boky a narazil si mě na sebe. Záhy mě přiměl si na něj obkročmo vyskočit, aby se se mnou kvapně rozešel rovnou k pohovce na kterou mě vyloženě odhodil.

Jen si ještě musíme ujasnit pár věcí,“ vybalila jsem na něj, když se nade mnou tyčil v té své úctyhodné výšce a bezmála ze sebe rval oblečení dolů. Povytáhl jedno obočí zaujatě nahoru, ale tím skončil, ale to mi bohatě stačilo, abych věděla, že mně alespoň částečně vnímá. „Aby se to zas nezvrtlo,“ dodala jsem sarkasticky.

Ale zvrhnout se to může, ne?“ glosoval s důvtipem jemu vlastním, což mě pobavilo. Když zůstal jen v upnutých boxerkách od Calvina Kleina, pustil se nedočkavě do sundávání mého oblečení.

Nebudeš mě zvát už na žádná rande,“ pustila jsem se do výčtu, dokud se věnoval něčemu jinému. Peter uvědoměle přikývl a s mojí spolupráci mi stáhl z nohou slabé legíny. Jeho dlouhé prsty se k mojí nově odhalené kůži znovu chtivě přilepily a s nebývalým potěšením mně hladily. „Ani mi nijak lichotit. A nebudeme spolu usínat, ani se spolu probouzet,“ přidala jsem na seznam další dvě položky a hodlala jsem je za všech okolností dodržet, když jsem si užívala jeho troufalé doteky.

Kruci, ty ode mě chceš fakticky jen zneuctít. Nic víc,“ postěžoval si rádoby uraženě, ale to už mě zbavoval tílka a rovnou i krajkové podprsenky, u čehož se tvářil jako malé dítě, když rozbaluje první vánoční dárek pod stromečkem.

Nic víc,“ potvrdila jsem jeho správnou dedukci, načež mu po rtech přeběhl krátký, široký úsměv.

To bych měl být asi nadšený,“ usoudil slyšitelně sebeironicky, načež mě zalehl svým útlým tělem, ze kterého sálalo takové horko, ale přesto mi z jeho těsné blízkosti přejel mráz po páteři. A když se mi vklínil mezi stehna, znovu jsem ho nohama objala a zahákla si nohy k sobě za kotníky.

A taky si najdeš tu zpropadenou práci,“ přidala jsem ve zřetelné pohrůžce, aby ho nenapadlo mě brát na lehkou váhu, když si během těch řečí se mnou s plným zaujetím pohrával.

A je po nadšení,“ zabručel otráveně a nato se mi hravě zakousl do klíční kosti.

Nezdá se,“ ohradila jsem se posměšně, jelikož mně ten důkaz jeho nenadšení tlačil do stehna, a tak jsem se pod ním trochu rozverně zavrtěla a záměrně se tak o něj několikrát otřela. Poté se zase hladově zmocnil mých rtů a rukou mi zajel pod kalhotky. Slastně jsem vydechla a plně jsem se poddala jeho horečné náruživosti.

* * *

Ze spokojeného polospánku mě probudil můj telefon, který mi pronikavým tónem ohlásil smsku od Chrise. Přetočila jsem se na bok a s posledními zbytky energie, kterou ze mě pro dnešní večer Peter nestačil vyždímat, jsem se natáhla pro mobil a zprávu otevřela. Jakmile jsem si text přečetla poprvé, bleskově jsem vylítla do sedu a znovu jsem si ji o něco důkladněji přečetla.

Tata to nakonec nezvladl. V utery bude rozlouceni. Pral by si, abys tam byla a mati vlastne taky.

Po jejím druhém přečtení se mi udělalo příšerně nevolno. „To ne. Do háje, to snad ne...“ zašeptala jsem zarmouceně, protože tahle nešťastná novinka mě skutečně zasáhla a hluboce mnou otřásla. Stáhlo se mi hrdlo, že jsem mohla sotva polykat nebo dýchat. Žaludek jako by mi sevřela ocelová pěst a na prsou jsem ucítila takovou sžíravou úzkost, jako již dlouho ne. Na již zhasnutý displej spadla první lítostivá slza a za ní hned druhá, třetí a na to se z kapek stal hotový proud. Nejprve jsem se z toho musela trochu vzpamatovat, než jsem byla schopná mu na to odpovědět. Asi by bylo lepší mu zavolat, ale na to jsem v sobě nenašla dostatek odvahy.

Uprimnou soustrast, Chrisi, je mi to vazne moc lito. Tvuj otec byl bajecny clovek. Na obrad urcite dorazim, dekuju za pozvani. Mela by tam byt i Rose, taky se bude chtit s dedou rozloucit. Pokud budete s Marilyn neco potrebovat, nevahejte se na me obratit.

Naťukala jsem zprávu a odeslala ji zpátky, přičemž jsem čekala na další jeho textovku, která ale ani po dvaceti minutách nepřišla. A tak jsem telefon odložila zase pryč a zhroutila se do peřin, které mě útěšně objaly a přijaly do svého měkkého bezpečí. S dalšími slzami jsem vzpomínala na Chrisova otce, protože to byl jeden z nejlepších chlapů, kterého jsem v životě poznala a nakonec jsem upadla do sladkého spánku z vyčerpání.


 Reb


 Znáte to, jakmile spadne první kámen domina... Všechno má svoje příčiny a ty mají svoje následky. Bohužel nenaděláme vůbec nic s tím, co kdo ví a neví a jak s těmi informacemi naloží... Rosie to vyřešila po svém, stejně jako Chris a jediný, kdo z toho něco vytěžil, byl akorát Pete... Příště se dočkáte další interakce mezi Beccou a Chrisem, jeden velmi důležitý mezník. :)

Všem srdečně děkuji za vaši nepřestávající podporu, které si opravdu vážím. Jste báječní, děkuji! <3


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dirty 40 - 14. kapitola:

2. Sabienna přispěvatel
19.07.2022 [11:00]

SabiennaMay: Rebecca musí zas nějak najít pevnou půdu pod nohama, jelikož v tom všem jinak slušně lítá... S Chrisem to každopádně vyřešené nemá, ještě to v sobě neuzavřela Emoticon Ohledně Samanthy, i na zodpovězení této otázky dřív či později přijde řada, to prozradit můžu Emoticon
Mockrát ti děkuju, May, jsi čtenářka k nezaplacení! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Maya666
08.07.2022 [16:41]

Je fajn že se Becca postavila sama za sebe, na druhou stranu stále se nabízí otázka co vyvede Chris? A bude do toho nakonec i nějak zapojená Samanta? Stále je tu ještě tolik otazníků Emoticon Těším se na další Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!