OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od SabiennaPovídky od SabiennaLost in the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Lost of the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Fight for the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> připravuje se)
Beauty and the Beast: Save me (FF k BatB -> dokončená)
Goodbye Agony (FF k 30STM a Black Veil Brides -> rozepsaná)
English Gentleman (FF s Tomem Hiddlestonem)
You are mine! (FF k True Blood)
Without Rules (FF k The Vampire Diaries)

ENJOY!!!

LITL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Anahi, Shannon

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Erin, Tomo, Vicki

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Drama, Psychologický

Stav povídky: Dokončená

Neria a Jared jsou nejlepší přátelé a pojí je velmi silné pouto. Ale můžou být vůbec dva lidi, muž a žena, nejlepší kamarádi napořád? Zvlášť když se do toho zamotají takové komplikované pocity jako touha, láska, zášť, nenávist nebo pochyby? Oba dva pouze hledají své vlastní štěstí, ale cesta k němu někdy není zrovna jednoduchá. Občas se přitom nevyhnou ani velkým chybám, které ublíží i jiným, než jenom jim dvěma. A co když je všechno jinak, než jak to vypadá?

 Povídka ZDE

Postavy v LITL: Neria, Jared, Shannon, Anahi, Luca, Anastasia, Erin, Tomo a Vicki

 

 

LOTL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Shannon, Diego, Fabio

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Tomo, Vicki, Emma, Natalie, Jamie, Robert, 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Druhá řada a pokračování povídky Lost in the Love. Neria se opět setkává s Jaredem na svatbě svého bratra Lucy, což je pro Jareda dokonalá příležitost se k ní znovu blíž dostat, protože Ria po jejich ošklivém rozchodu utnula veškeré kontakty se všemi v L.A., v čemž pokračuje v rámci možností i na ostrově. Díky tomu si najde dva nové mužské přátele, barmana Diega a tanečníka Fabia, kteří její pobyt značně ovlivní, každý v úplně jiném smyslu. Do toho všeho se zamotá podvedený Shannon, který touží po jediném - aby si Neria a Jared k sobě znovu nenašli cestu. Co vše pro to udělá? A co ostatní, kteří naopak chtějí, aby se tak stalo? Je možné, že by ti dva mohli být po tom všem opět spolu a šťastní? 

  Povídka ZDE

Postavy v LOTL: Neria, Jared, Shannon, Diego, Fabio, Luca, Anastasia, Tomo a Vicki, Emma, Jamie, Robert, Natalie 

 

 

FFTL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Shannon, Diego, Santiago

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Tomo, Vicki, Annabelle, Rodrigo, Emma, Natalie, 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Drama, Psychologický

Stav povídky: připravuje se

Třetí řada navazující na povídku Lost of the Love. Poté, co od sebe Neria odehnala Jareda a tím zlomila jeho důvěru v ní, se odhodlá vyřešit ono neplánované těhotensví, kvůli kterému zatratila svůj vysněný život po boku jediného osudového muže, jehož nade všechno bezpodmínečně miluje. Jared si ovšem plně uvědomuje, že se s Neriou něco děje, a tak se ještě zatím nevzdává. Jared chce za jejich snovou budoucnost bojovat, stejně jako i Neria, která ovšem nejprve musí začít sama u sebe. Podaří se těm dvěma překonat ta zrádná úskalí jejich vzájemně komplikovaného vztahu a být už konečně, po těch všech nešťastných událostech, zaslouženě šťastní? 

 

 

batb

Hlavní postavy: Catherine, Vincent, Gabe, Tess, Tori

Vedlejší postavy: Heather, J.T.

Pohled vypravěče: Catherine

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Romantika, Drama

Stav povídky: Dokončená

Catherine prožívá po Vincentově odchodu normální život. Je šťastně zasnoubená s Gabem a na časy skrývání se ve stínu si pouze občas vzpomene. Až se jednoho dne vzpomínky stanou skutečností. Vincent se vrátí zpátky s prosbou o pomoc a celý její svět se opět otočí vzhůru nohama. Cat nedokáže Vincenta odmítnout, i když moc dobře ví, že tím riskuje víc než kdy jindy. Tentokrát je ale Vincent znovu jiná osoba, než s jakou se dříve setkala, ale ani to Catherine neodradí. Překoná Cat další nástrahy osudu? Zachrání Vincenta před ním samotným? A je tenhle Vincent ten pravý, se kterým ji čeká konečně šťastná budoucnost? Jak si poradí Gabe a Tori s tím, že ti dva jsou si znovu tolik na blízku? Bude mít i tahle pohádka závěr A žili spolu šťastně až do smrti...? 

 Povídka ZDE

Postavy v BatB: CatherineVincentGabeJ.T.TessToriHeather 

 

 

GA

Hlavní postavy: Inessa, Andy, Jared, 

Vedlejší postavy: Shannon, Ashley, Oliver, Lena

Pohled vypravěče: Inessa

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, Drama, psychologický

Stav povídky: rozepsaná

Inessa nikdy neměla lehký život a ačkoliv se odstěhovala do LA, aby tam našla svůj americký sen, ani tam si příliš nepolepšila. Skončila jako lepší striptérka v klubu svého poněkud výstředního přítele Andyho, který bohatě razí ukázkový životní styl nespoutaného rockera. I přes všechny jejich rozdíly a časté neshody ho ale hluboce miluje a nedovede si představit žít po boku někoho jiného. Ovšem až do té doby, dokud nepotká jiného výjimečného muže, dalšího vášnivého muzikanta žijícího v úplně jiných poměrech, který jí může nabídnout mnohem víc, než právě Andy. Jakou cestu si Ina zvolí? A jak se s jejím rozhodováním smíří, anebo nesmíří, svérázný Andy? Obyčejný příběh o lidských vztazích, životních prioritách, osudových volbách a nevyhnutelných důsledcích. 

Postavy v BatB: InessaAndyJaredShannon, OllieAshLena

 

 

EnglishGentleman

Hlavní postavy: Elisa, Tom

Vedlejší postavy: Danielle, Marcus

Pohled vypravěče: Elisa

Typ povídky: Kapitolová/Romantika, oddechová

Stav povídky: připravuje se

Elisa je žurnalistka v losangeleském lifestylovém časopise, v němž má na starost zvláštní rubriku o celebritách. Tráví s nimi vždy jeden týden a účastní se všech jejich plánovaných akcí, o čemž pak sepíše článek. Proto ji jednou šéfredaktor, se kterým udržuje poněkud dysfunkční milostný vztah, pošle za oceán do chladného, deštivého Londýna, kde žije čím dál úspěšnější a oblíbenější britský herec - Tom Hiddleston. A tak Elisa poprvé v životě potká skutečného, nefalšovaného gentlemana, díky němuž se jí změní pohled na celý svět. Jak moc se může proměnit Elisin život za pouhých sedm dní, po boku výjimečného muže s nevídaným charismatem, obrovským srdcem, věčným optimismem, neochvějně pevnou vůlí a s neobvykle zatvrzelou etiketou a pravidly? 

Postavy v EGElisaTomDanielleMarcus 

 

 

YRm

 Hlavní postavy: Allison, Eric, Pam, Sookie, Jason, Sběratel 

Vedlejší postavy: Tara, Lafayette, Sam, Jason, Alcid, Bill,... 

Pohled vypravěče: Allison 

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Thriller, Romantika 

Stav povídky: rozepsaná

Když se Allison vrací do svého rodného Bon Temps, odpočinout si od svého dosavadního života, který nestál za nic, spustí tím nečekanou lavinu samých šíleností a nepříjemností. Počínaje Ericem, který prahne potom vlastnit vlastní zdroj světla a vyřešit tajemství kolem Allisoniny osoby, a konče u záhadného Sběratele, který po světě hledá nadpřirozené bytosti, aby je přidal do své sbírky, se kterou má své plány, který náhodně zavítá do městečka plného podivna. Odolá Allison všem smrtelně nebezpečným nástrahám a dočká se svého vysněného života?

Postavy v TBM: AllisonEricPamSookieJasonBillJessicaSam

LafayetteTaraAlcid,

 

 

withoutR

 Hlavní postavy: Elena, Stefan, Damon

Vedlejší postavy: Caroline, Bonnie, Matt, Tyler, Jenna, Alaric

Pohled vypravěče: Elena

Typ povídky: Kapitolová/ Fantasy, Romantika, Drama

Stav povídky: rozepsaná

Jednoho dne se u Eleniných dveří objeví bratr jejího upířího přítele, Damon, který Eleně otočí celý život úplně vzhůru nohama, a nejen jí. Elena pozná svoji druhou stránku osobnosti, o které dosud nevěděla, a kterou vyvolá právě Damon a jeho pomstychtivá mise. Přitom se dozví pár ošklivých tajemství, které jejich vztah se Stefanem bude pomalu ale jistě ničit, a Elena bude vážně pochybovat o tom, kdo z bratrů je ten horší. Trojúhelník trochu jinak. 

Postavy v NR: ElenaStefanDamonCaroline

BonnieMattTylerJennaAlaric

 


LvsP

 Povídka je zveřejněná na jiném WEBu

Ve Forks se dějí divné věci. Policie nachází znetvořené mrtvoly nebo mizí zdejší obyvatelé. Dokonce se z nemocnice začne ztrácet krev, a tak šerif Swan zavolá na pomoc dva vynikající lovce, když jeho podezření padne na nebezpečné noční tvory. Naneštěstí nedaleko sídlí klan upírů, který úspěšně koexistuje s lidmi. Ale ten má plno práce s nalezenou poloupírskou dívkou, která je závislá na lidské krvi a skrývá jedno ošklivé tajemství. Věci se zkomplikují při návštěvě nemocnice, kde se potká s lovcema. Ti ji unesou pro získání informací. Do toho se objeví garda z Volterry, která si pro Bellu přijde. Jak se tenhle svízelný uzel rozplete? Vybojuje si Bella svůj svobodný život po kterém tolik touží? 


The best men of my life

♥♥♥

Jared Leto

Jay

Shannon Leto

Shanny

Andy Biersack

 Andy

Jensen Ackles aka Dean Winchester

Dean

Jared Padalecki aka Sam Winchester

 Sammy

Ian Somerhalder aka Damon Salvatore

Damon

Alexander Skarsgård aka Eric Northman

Eric 

Tom Hiddleston

Tommy

Johnny Depp

Johnny

Jay Rayn aka Vincent Keller

Vincent

Colin O´Donoghue aka Killian Jones alias Kapitán Hook 

Hook

Wilson Bethel aka Wade Kinsella

Wade

Santiago Cabrera aka Aramis

Aramis

Luke Pasqualino aka D´Artagnan

D´Artagnan

Tom Mison aka Ichabod Crane

Ichabod

Heath Ledger

Heath

Kaulitz Twins

Kaulitz

Neil Patrick Harris aka Barney Stinson

Barney

Matthew Gray Gubler aka Dr. Spencer Reid

Spencer

Stephen Amell aka Ollie Queen/Arrow

Ollie

Reeve Carney aka Dorian Grey

Dorian


Winchester

OR

Jackie

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sabienna:

23. Tara
03.06.2018 [21:05]

Ahojky, nevím, jestli si na mě ještě vzpomeneš, protože naposledy jsme si psaly před třemi lety, jak tak na to koukám, každopádně, nedávno jsem si znovu pročítala tvou povídku Lovec vs. Predátor a to slíbené pokračování prostě musíš někdy napsat, protože by byla obr škoda, kdyby ne a mě osobně by to strašně mrzelo :-) Nebo už to do budoucna vůbec neplánuješ? :-(

PS: Nevím proč, ale ty tvoje animace co máš ve shrnutí mě furt hrozně baví, i když se od posledně moc nezměnily. :-) Velká pochvala za ně i tvou ostatní tvorbu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.
Smazat | Upravit | 24.01.2016 [16:14]

Sabi, tak jsem procházela tvoje úžasné kapitolovky, znovu si přečetla některé Tvé úžasné kapitoly BATB a shlédla snad všechny úžasné trailery povídkám. Ty si je stříháš sama? No, pokud jo, tak klobouk dolů... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. Shaun přispěvatel
22.11.2015 [0:43]

ShaunNo tak keď už som sa dostala k tvojej poviedke Beauty and the Beast: Save Me, rozhodla som sa navštíviť aj tvoj profil a upútala ma poviedka na True Blood Ty budeš moja! takže ma zaujíma, ako si s ňou na tom, kedy začneš vydávať a tak podobne. Emoticon Emoticon
Ja osobne by som sa rada vrátila k True Blood aspoň takto okrajovo cez tvoju poviedku, keď už seriál skončil - a skončil tak na vraždu scenáristov! Emoticon Takže, kedy asi začneš vydávať?? Emoticon Emoticon

20. Carol1122 přispěvatel
15.11.2015 [16:22]

Carol1122Sabi, to já bych ti měla ještě jednou poděkovat za ty všechny krásné komentáře, které jsi mi u těch zbývajících kapitol Rande nechala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Absolutně jsem netušila, že by si na to ještě někdo někdy mohl vzpomenout a sama já jsem na to málem zapomněla Emoticon Tak jsem skoro dostala najednou šok! Emoticon Ani nemám slov, nádherně jsem si ty komentáře pročetla a udělaly mě nesmírně šťastnou Emoticon Emoticon
Moc moc moc moc moc děkuju!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

P.S. Budeš psát povídku s Tomem? Nebo už ji píšeš? Není možná, tak to se neskutečně těším! Emoticon Emoticon Emoticon A klidně jsi to mohla nechat, vůbec by mi to nevadilo. Když ses o tom zmínila a v podstatě se zeptala, nedělalo by to vůbec problém Emoticon Já spíš nesnáším ty lidi, co se právě vůbec nezeptají. Bohužel... dnes to už dělá většina Emoticon
Takže ještě jednou hodně zdaru se psaním a moc se těším! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. Tara
12.11.2015 [11:02]

Ahoj,

Super, tak to se moc tesim,i kdyz posledni dobou na tom s casem fakt nejsem dobre a na to predvanocni silenstvi se fakt netesim. Natoz na ty uctenky...

Ty jsi taky hrozne fajn. A evidentne mame dost podobny vkus. Na serialy teda urcite :-) ale to mi napovedelo uz jen to tvoje bombasticke shrnuti, ktere mi nestale zasekava mobil, jak ti tu ted pisu :-)

To mas fajny ze se si mas o serialech s kym povidat. To moje nej kamosky bohuzel zastydli v dobe ledovy protoze ta jedna neustale ujizdi na pratelich na kterych kouka porad dokola a druha uz sice trochu pokrocila ale od dob tudorovcu ji zajima jen hra o truny ktera me buh vi proc zase tak moc nezaujala.

I zombie je docela dobry serial i kdyz dejove trochu jednoduchy to uznavam. Takova oddechovka, ale i to je nekdy potreba... Bohuzel jsem se pri jeho sledovani nedostala za prvni serii takze je klidne mozne ze pak uz je to des, ale.o tom ka nic nevim, vis jak :-)

No s temi krvaky jsem posledni dobou fakt nejaka divna :-) SQ me stale hodne bavi, cemuz napomaha prave herecke obsazeni v cele s jamie lee curtis coz je tak trochu jedna z kraloven hororu z doby kdy horory byly jeste stale horrory a ne bezduchym podradnym zanrem jako tomu je v poslednich letech ale Scream uz sconcilo. O kdyz lete se k nemu urcite vratim. Co se AHS tyka k hotelu jsem se jeste nedostala ale upoutavky vypadaji hrozive uzasne. Freak show byla jednoznacne slaba oproti minulym seriim z nichz me bavila hlavne ta prvni a pak taky Coven, ktery ac byl jednodusi, melo zo neco do sebe a moc me bavila ta holka z mocalu. Jen skoda ze to neprezila...

Na ten serial se urcite podivam, protoze kdxu mi jej doporucujes ty, tak to bude urcite stat za to. :-)

A se smallville i s lois mas pravdu. Mela vaune uzasne charisma a roztocila to tam. Nemluve o te jejich vzajemne chemii s klarkem to byla jednoduse bomba a jak se neustale hadali a navazeli se do sebe zkratka super. Je pravda ze snaha o temnejsi atmosferu zrovna tomuto serialu prilis neprospela ackoli Arrowovi vylozene svedci. Taky mi vadilo jak pak vratili Lexe ale hral ho nekdo jiny a jen v naznacich. Odchod lany ze serialu by byl dobry kdyby se ovsem v osme serii potom nevratila a totalne to nezabili...

Supernatural jsou rekordmani v kazdem pripade. Zboznuju je i kdyz ty prvni a posledni serie jsou naprosto nesrovnatelne. Tvurci chvilemi nevedi kudy kam co se celkove zapletky jednotlivych rad tyka ale epizody jsou stale velice dobre a kvalitne zpracovane, za coz ale muze hlavne Jensen a Jared protoze jrjich komedialni talent a hlavne jensenovi xichty to vzdycjy podrzi nad vodou i kdyby ten dej stal zcela za prd. A to se mi prave libi na te tve povidce, ze hsi Sama a Deana vylicila velice verne a podarilo se ti zachovat jejoch charaktery a prestoze jsi k nim pridala twilight poprali se s tim zpusobem sobe vlastnim a toho si velice cenim a je to take duvod, proc se tolik tesim na pokracovani :-) jo a castiel a crowley jsou taky dobre zahrane postavy...

Co se Johna Stamose tyka, mas taky pravdu. Na plny dum jsem koukala jako mala a s detmi to fakt umel...

Pokud jde o MI tak na ten serial sice netrpelive cekam, ale je to rozpacite protoze z ovsazeni take nehyrim prave nadsenim. Mnohem radeji bych kdyby dotocili filmy, ale co nadelam kdyz to vic jak polovina sveta zavrhla a to dokonce i presto ze v pokracovani mela hrat Kralovna sagy o vetrelcich. Filmove obaazeni bylo zkratka na jednicku. Jak Jamie, kteremu ta role i kostymi fakt sedli vylozene na telo, tak lili colins jako clary byla kupodivu bezvadna a simon to taky perfejtne vystihl i kdyz to byl trochu nezvyk po tom co jsem ho vidala v mitsfits: zmetci, kde to byl totalni uchyl. No, herecky talent se v nem tedy nezapre, protoze oboji jsem mu dokonale uverila. Tak trochu si rikam hlavne ze to dotoci, protoze ty knuhy si zpracovani zaslouzi, ale i kdyz je tento swrial zrejme posledni sance, nejsem si jista zda je to ta spravna cesta k uspechu...

No, uvidíme v lednu…


18. Sabienna přispěvatel
11.11.2015 [19:20]

SabiennaTak to jsem moc ráda, že to chápeš a že tomu rozumíš! Emoticon Emoticon Emoticon Já mám s tímhle problém třeba i na FB, kde lidem na zprávy odepisuju taky s příšernými prodlevami, když nejde tedy o něco naléhavého Emoticon
Mě u Smallville bavili taky nejvíc první polovina seriálu, na té střední to mělo něco do sebe Emoticon Emoticon A jako ty první řady, kdy začal Clark v novinách byly taky docela super, obzvlášť potom, jak se tam přidala právě Lois, jak zmiňuješ Emoticon Ti dva spolu byli naprosto perfektní Emoticon Lois to tam dost oživila a oproti jejím dosavadním filmovým kolegyním měla opravdu úžasné charisma a byla strašně sympatická Emoticon Emoticon Ale pak se ten seriál nějak zlomil, přišlo mi, že se snažili o to, aby byl takový temnější či co.. ale ta změna mu bohužel příliš neprospěla, no Emoticon Emoticon S tím počtem řad na CW je teď trumfli akorát Supernatural Emoticon Emoticon Ty mě teda baví mnohem víc, než Smallville, ačkoliv je fakt, že se ten seriál taky dost změnil od těch prvních řad Emoticon Emoticon Ale takovým způsobem, který mě prostě ještě stále baví Emoticon
iZombie jsem ještě neviděla a ani to v plánu nemám, protože mě to nějak vůbec nezaujalo a podle toho, co mi říkala jedna kamarádka, mi to vyznělo spíš jako strašná primitivnost, ale to se odvíjí od toho, jak mi to podala Emoticon Emoticon
No je toho strašně moc, co si budeme povídat Emoticon Emoticon Já toho zdaleka taky nestíhám tolik, jak bych chtěla, protože těch všech seriálů vychází strašně moc, že prostě není reálné Emoticon Člověk si musí v tom nepřeberném množství vybrat, což je někdy fakt fuška Emoticon A je to dost problém, že ty seriály dostávají většinou další a další řady, takže ty oblíbené seriály ti zůstávají a když k nim chceš přidat další.. víš jak Emoticon Emoticon Emoticon By pak člověk nemohl dělat nic jiného, jen zírat na seriály Emoticon
O Scream a SQ jsem slyšela, ale to mě tedy bohužel také nezaujalo Emoticon Emoticon Na AHS tedy pravidelně koukám už 4 rokem a poslední Hotel mě teda zatím dost baví, pěkně se odrazili od té poslední, nepodařené Freak Show Emoticon Emoticon Neslyšela si o The Strain? Když ses zaměřila na ty krváky, tak tohle je prý hodně dobrý seriál Emoticon Emoticon Tam se tý krve prý fakt nebojí Emoticon Tenhle seriál už v plánu mám, ale kdo ví, kdy se k němu dostanu Emoticon Emoticon
Tyjo, k těm komediálním seriálům nebo sitcomům, já jsem se nedávno začala dívat na Grandfathered a musím říct, že to je fakticky skvělý seriálek Emoticon Emoticon Hraje tam John Stamos a já ho mám ráda kvůli jinému rodinnému seriálu, běží pravidelně na Smíchově - Plný Dům se to jmenuje a.. on má prostě charisma a s dětmi mu to neskutečně sluší Emoticon Emoticon
Joo, o tom mi říkala taky kamarádka, že plánují MI do seriálové adaptace, ale stěžovala si na to, že tam už nebude hrát Jamie Bower, což je fakticky škoda, protože pak bych se na ten seriál dívala taky, protože já ho mám už od Sweeneyho strašně ráda, on je skvělý a ve filmu se mi hrozně líbil.. ta role mu náhodou krásně sedla, podle mě Emoticon Emoticon Emoticon Tak to jsem zvědavá, jak se toho v seriálu zhostí, poněvadž mě to filmové zpracování nepřišlo zas tak špatné... fakt nevím, viděla jsem to jenom jednou, tak pořád žiju s tím prvotním dojmem Emoticon Emoticon
Joo, tak to mám pro tebe dobrou zprávu, hele! Emoticon Emoticon Emoticon BATB začnu zveřejňovat nejspíš od tohohle víkendu nebo od příštího týdne Emoticon Emoticon
Moc ti děkuju za zájem a za přízeň! Moc si toho vážím Emoticon Emoticon Emoticon Jsi vážně moc fajn! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. Tara
11.10.2015 [15:22]

Úplně tě chápu, nemám času zrovna nazbyt a tak když něco odložím, trvá mi to, než se k tomu potom dostanu a v hodně případech na to také pak už i zapomenu. :-(

Co se Smallville týká, vzpomínám si, že jsem po té čtrté řadě, která byla podle mě asi nejlepší, měla také docela dlouhou pauzu, než jsem se k tomu vrátila, ale potom následoval hotový maraton, protože mezitím seriál nejen odvysílalaly v televizi, ale tvůrci ho stihnuly také ukončit. 10. série byla jediná, na kterou jsem se dívala s titulky, protože byla v té době nová. V každé sérii byly díly, které byly nezapomenutelné a funny, ale je fakt, že tam byly i takové, které byly spíše průměr a mnohdy i podprůměr, což se ve čtvrté řadě rozhodně nedělo, protože tam byla každá epizoda hotová bomba. Jensen mě rozhodně potěšil, ale Erica Durance, jakožto nová postava Lois Laneové a jejich poštuchování s Clarkem se mi líbilo mnohem více. :-D

TWD jsem od třetí řady taktéž sledovala spíše sporadicky a to hlavně když jsem byla náhodou pozdě v noci vzhůru, takže to ani nestojí za řeč. Občas juknu i na I Zombie, ale to se s TWD vůbec nedá srovnávat...

Co se ostatních komixových adaptací týká, je toho už tolik, že pomalu ztrácím přehled a už to všechno vůbec nestíhám sledovat. O to více mě tedy těší ony crossovery, které zbožnuju at už se jedná o cokoli.

Kdyby někdo napsal crossover mezi terminátorem a once upon a time, taky bych na to čučela, i když by to nakonec nejspíš byla jen slátanina :-D

Což mi připomíná, že jsem si nedávno udělala takový vyvraždovací maraton a začala sledovat American horror story, Sream a Scream Queens. Nejspíš je to proto, že mě v práci kolikrát tak naštvou, že jsem musela změnit žánr. :-D Už je to doba co jsem naposledy koukala na nějaký komediální seriál a bavil mě. Akorát nevím, jestli je to mnou, nebo jejich kvalita na pováženou klesla od té doby co nedávají nové díly Jak jsem poznal vaši matku....

Také se docela těším na Shadowshunters, což je seriál na motivy knih Mortal Instruments od Cassandry Clare, ale mám z toho obavy. Knížky byly skvělé, jenomže každičké obrazové zpracování, do kterého se pustí, většinou končí průšvihem, tak jen doufám, že to nedopadne stejně a konečně to dotočí...

To už jsem ale hodně odbočila...

Emoticon Emoticon Emoticon

Na tvou povídku BatB se moc těším a určitě si ji moc ráda přečtu. Moc děkuji za zprávu, protože mě potěšila a hned mám lepší den... :-D

16. Sabienna přispěvatel
11.10.2015 [14:39]

SabiennaAhoj Taro,
promiň, že ti odepisuju s takovou příšernou prodlevou Emoticon Emoticon Emoticon Jakmile něco neudělám hned, tak na to pak zapomenu a než si opět vzpomenu, tak někdy uplyne dlouhá doba Emoticon Emoticon
S těmi komiksy máš rozhodně pravdu, teď jich televize chrlí tolik, že člověk absolutně neví, na co má koukat dřív Emoticon Emoticon Ale já jsem fakt nadšená, protože mě to baví Emoticon Emoticon Dokonce natolik, že jsem si vzala ve škole k absolventské práci téma "Svět komiksu", v němž se tedy hodlám velice vyřádit Emoticon Emoticon
Smallville jsem pochopitelně taky sledovala, ale pak mě to od nějaké šesté, možná sedmé řady přestalo bavit a nějak si už nedokážu vybavit, co se tam dělo, takže do budoucna plánuju určitě opáčko Emoticon Emoticon Emoticon Fajnová byla ta čtvrtá řada, kde hrál Jensen Ackles, tak té teďka fandím úplně nejvíc Emoticon Emoticon
Tak TWD do těch komiksů patří taky, ačkoliv je to něco úplně jiného, než klasické komiksové předlohy "hrdina vs. padouch" Emoticon U zombíků jsem tedy skončila někde na počátku třetí řady a zatím jsem se nedokopala k tomu, abych pokračovala.. tak snad jednou Emoticon
Jasné, Arrow a Flash jsou skvělí, já teď koukám ještě na Gotham, chci se vrhnout na Agenty SHIELDu, čekám na Daredevila, bude Jessica Jones, taky další spin-off a to Legends of Tomorrow aaa.. no prostě je toho strašně moc Emoticon Emoticon Nechápu, že to všechno stíhám, plus ještě spoustu dalších seriálů, ale tak.. člověk si na své koníčky čas najde vždycky, ne? Emoticon Emoticon Emoticon Constantine byl jinak taky super, škoda, že nám ho zrušili Emoticon Emoticon Emoticon Aspoň jednou se objeví v tom Arrowovi, to bude stylové rozloučení Emoticon

Já děkuju za tvoji podporu a zájem! Moc mě to těší Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A mám pro tebe dobrou zprávu, zanedlouho začnu přidávat povídku na Beauty and the Beast, už na ní pilně pracuju Emoticon Emoticon Tak ti mockrát děkuju a budu nesmírně ráda, jestli mi zachováš svoji přízeň i nadále Emoticon Emoticon Emoticon

15. Tara
19.08.2015 [15:14]

Tak komixi rikas? No s temi se v posledni dobe roztrhnul pytel ale ja rozhodne nedam dopustit na Smallvile jasne v porovnani s Arrowem ( na ktereho samozrejme koukam taky, jak jinak kdyz ho davaj na cw, ze?) Je uz trochu zastaraly ale sveho casu me bavil tolik ze uz je to taky srdecni zalezitost... Z tech novejsich komixovych adaptaci,(kdyz tedy pominu zombiky) rozhodne vede Arrow a Flash i kdyz ani Constantine nebyl vylozene spatnej i kdyz ho uz asi zrusili mam takovej pocit...

Co se Jareda tyka myslim ze to vidime naprosto stejne protoze to by bylo na hodiny a hodiny... :-)

A ja jsem zase moc rada ze muzu cist tve povidky a tesit se z nich :-)

14. Tara
19.08.2015 [15:04]

O5 ahoj,

Ja mam animace taky dost rada takze bych to vazne videt chtela a to i prestoze by to muj mobil pravdepodobne neprezil a explodoval by :-) Na BatB se vazne tesim i kdyz se musim priznat ze na lovce snad jeste vice :-) je to proste srdcovka na kterou vazne koukam radu let a stale me to bavi :-) Crowley je vazne borec a vyvoj jeho postavy je vskutku pozoruhodny a Rowena me bavila hlavne kvuli tomu jejimu zpusobu vyjadrovani, zvlastniho prizvuku a hlaskam ktere me pokazde rozesmali... Demon Dean se mel podle me predvest vic i kdyz ten zacatek s Crowlim to byla vazne pecka a i to jak nakopal zadek tomu co po nem sel a jehoz jmeno si ted bohuzel nevybavuju se mi opravdu moc libilo zkratka je skoda ze se nezdrzel dele jeste se mo moc libila ta epizoda fan fiction jak tam se samem vymysleli ty nazvy jskoze destieal a tak :-) to bylo funny... 8. Rada souhlasim byla slaba chvilemi jako by vubec nevedeli kudy kam a cela ta vec okolo tabulek proste nemela grady, ale leviathani v sedmicce mi ani tak moc nevadili protoze ty dily s hamburgerama, se svatbou sama a deanovou promenou ve psa byly pro me nezapomenutelne :-)

Pokud jde o cw tak je to teen stanice takze je jasne ze o zas tskovou kvalitu tu nejde ale i kdyz uz technicky pubertak nejsem jejich serialy me bavi a libi se mi a to treba i Reign i kdyz na historickou tematiku vetsinou moc nejsem...

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!