OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Magická touha - 5. kapitolaMagická touha - 5. kapitolaNásledky společné noci. A Jesse dojde k závěru, že ten úkol není zase tak snadný... :-D

Jesse se probudil s úsměvem na rtech. Byl rozhodnut, že dneska do klubu Venuše opět zajde a zase skončí s Venuší v náručí. To včera byla nádhera. Nikdy se tak dobře po sexu necítil, vždy jej jen zaplavilo blažení, ale pak? Chtěl od dámy zmizet. Ale včera? Wow, prostě… wow.

Protáhl se. Přesně vnímal všechny své svaly, vždy byly napjaté, ale dneska zvláštně uvolněné. Posadil se na posteli a tlesknul.

Nic.

Jesse zmateně vykulil oči, ale… fakt ne. Světlo se nerozsvítilo a ani mu robotický hlas nepopřál dobré ráno. Jesse se začal nechápavě rozhlížet po bytě, ve kterém byl. Tohle rozhodně nebyl jeho byt na Arpilfeed, ani to nebyl byt nějaké z jeho přítelkyň.

Podíval se z okna ven, na ulici - podél činžáků stála auta z doby kamenné a ve vzduchu neviděl žádné Rootcarty, zmateně zvedl oči a jeho zrak padl na stěnu.

Jedenáctého října, rok dva tisíce dvanáct.

Jesse se mučednicky svezl po zdi, takže to nebyl sen. Fakt musí do školy za Luce…

***

Luce stála u zdi školy a v rukou silně dřímala klíče od bytu. V uších měla zastrčená sluchátka, ve kterých jí duněla hlasitá hudba. Nedokázala vnímat text slov, které tam zpěvák zpíval, vlastně… nebyla si ani jistá, jestli tam vůbec nějaká jsou. Potřebovala jen přehlušit proud myšlenek, které jí proudily v hlavě.

Cestou do školy používala magii, nedokázala tomu uvěřit. Jednou nechala zvadlou květinu znovu vzkvést, podruhé nechala školní autobus na chvíli zamrznout v pohybu, aby si do něj mohla rychle nasednout a napotřetí si nechávala dlaně ovívat studeným poryvem větru, jelikož jí pálily od přemíry kouzel. Dobře, možná jich nebylo zase tolik, ale ona je už dlouhou dobu nepoužívala, takže nováčkovské protiúčinky kouzel se jí objevily v plném rozsahu.

Někdo jí poklepal na rameno. Luce se zlekla, tudíž se její dlaně otočily k dotyčnému a ledový vzduch mu zavanul na tělo, hned kouzlo zrušila, ale při prudké otáčce se jí sluchátka vyrvala z uší, tudíž hlasitý rock začal dunět nejméně pět metrů od ní.

Před ní stál Jesse, kterému cukaly koutky. A Luce si najednou začala uvědomovat úplně všechno. Vnímala skladbu od Green Day, kterou předtím nemohla slyšet. Vnímala hluk studentů, kteří se navzájem pomlouvali. Vnímala Jesseho oči, které na ni hleděly. Poznal ji? Ne. Díval se na ni jako ostatní – s odtažitostí, odporem a namyšleností. Zatřepala hlavou.

„Potřebuješ něco?“ vyjela na něj zostra.

„Ne, chtěl jsem se zeptat, jak se máš a tak, ale fakt jsem nečekal, že se stanu svědkem nějakého tvého akrobatického kousku…“ zasmál se a chytl se za rameno. Její pohled padl na jeho ruce, na ty dlouhé prsty a vzpomínky ji opět udeřily.

Pokusila se je zahnat tím, že se silně kousla do rtu a násilím stočila své myšlenky k něčemu jinému. Obyčejnějšímu.

Ne, nepodařilo se. Pohledem si ho změřila a odešla od něj, ale nezapomněla jej svým ramenem silně žďuchnout do jeho.

***

Člověk by si snad myslel, že sbalit ošklivku bude hračka. Nejsou zvyklé na pozornost, takže stačí hodit očkem a jsou tvé. Ten, kdo tohle vymyslel, musel být na šrot, jelikož sbalit Luce Belazza byl pro Jesseho zatím nejtěžší úkol v jeho existenci. Ona snad o něj vážně nejevila zájem. Kdyby mu nehrozilo vězení ve své době, vrátil by se.

Snad jediné příjemné na této výpravě bylo to, že poznal Venuši, díky této myšlence na její tělo a krásu se dokázal prokopat dnem.

Ještě párkrát se ale snažil s Luce promluvit, ale ani jednou neuspěl. Na trigonometrii, kde seděl před ní, se s ním nebavila. Stále se k ní otáčel ve snaze zapříst konverzaci, ale ona se na něj ani nepodívala. A když náhodou zvedla oči, tak proto, aby se podívala na tabuli. Bylo to, jako kdyby se dívala přes něj. Doslova.

Když měla tělesnou výchovu, tak na svou hodinu biologie ani nešel, místo toho seděl poslušně na lavičce a čuměl na Luce, jak hraje badminton. V tělesné výchově nebyla špatné, právě naopak. Měla až nemyslitelně dobrý talent a bez nadsázky – byla v něm nejlepší.

Když se ji snažil na po tělocviku odchytit, vytrhla se mu a pospíchala do šaten. Že prý spěchá.

A na hodinu sexuální výchovy ani nedorazila.

***

„Proč ten nový kluk běhá stále jen za tebou?“ zeptala se jí náhle Kate Millerová a všechno v šatně ztuhlo. Luce se otočila na Kate a zpříma se jí podívala do očí.

„Nevím. Kéž by to nedělal,“ řekla popravdě a znovu se otočila.

„To musela být sázka,“ zasmála se Stephanie, ale spíš to znělo konejšivě. No, ale určitě nechtěla uklidnit Luce.

„Nemůže to být sázka. Nikoho tady nezná, je tu úplně nový. A ani se s nikým nebaví. Jen běhá furt za ní,“ nesouhlasila Kate a prstem ukázala na Luce, která se naštvaně otočila.

„Já o něj nestojím, pokud chceš, klidně si vlez do mé kůže a kochej se jeho pozorností.“

„Do tvé kůže? Ha-ha. Promiň, zlato, ale za takovou oběť ani on nestojí…“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Magická touha - 5. kapitola:

2. Simones
15.10.2012 [15:16]

príma kapitola, kdyby jen Jesse věděl s kým spal :D těším se, co bude dál :)

1. martinexa přispěvatel
11.10.2012 [14:04]

martinexaTa tohle mi říct nějaká holka, tak by dostala po hubě. jen by to hvízdlo:D Nevim komu mám fandit jestli Jessemu nebo Luce:D

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!