OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele BlackEyesBlackEyes

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Nika

Věk: 15

O mně: Jmenuji se Nika, je mi 15 let a bydlím v Ústeckém kraji. To jen tak na okraj.
Jsem naprosto střelená, bláznivá a poměrně kreativní (alespoň to o mně přátelé tvrdí). Ráda píši různé příběhy a básně. Nutno uvést také to, že ráda čtu. Mezi mé oblíbené knihy patří Harry Potter (Ach, ten James!), Vampýrská akademie (Kde je Adrian?!), a pak série od A. McDermotta, která začíná Atlantidou a končí Exkaliburem.
A abych nevypadala jako knihomol, miluji i seriály. The Vampire Diaries, Pretty little liars, True Blood, Moonlight, Lovci duchů, ...

SVOU TVORBU TAKÉ ZVEŘEJŇUJI NA BLOGU now-and-here.blog.cz

Kontakt:

E-mail: snickerska-marska (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Titulek článku Text
25.03.2012 (11:03)BásničkyAn anti-war song Páni. :O Vážně skvěle napsané, nic takového by mě ani nenapadlo! Emoticon
18.03.2012 (20:10)DrabbleBouře No teda. Zaprvé - vítej u nás! :) Začátek na mě působil jako trochu neohrabaný pokus o navození atmosféry. Překvapivě to ale zabralo! Emoticon Do poslední věty jsem dokonce cítila jakousi nervozitu. Ovšem s poslední větou... Jsem se táák rozesmála, že nebylo možné. Představila jsem si totiž, že tam stojí nějaký muž a pobaveně se usmívá. To je pro mě totiž šklebení. Nevím, jestli to bylo záměrné, ale totálně mě to rozsekalo a kdyby to bylo ve škole, hned bych ti dala za jedna! Pokud ne, no, nevadí. Každý to pochopí jinak. Pokud ale budeš chtít, aby to pochopili všichni stejně, vyber příště jednoznačnější slovo. Přeci jen.. šklebit... Nevím, nevím. Ale jinak perfektní! Emoticon
03.02.2012 (9:14)BásničkyMrazivý vítr Páni! Tohle je prvotinka? :O :D Takhle dobře bych nenapsala nic! :))
03.02.2012 (8:28)ShrnutíPovídky od Nerea Upřímně - právě si mě dokopala k tomu, abych začala zase psát Spoutanou růží. :) A také napíšu ještě něco určitě. Emoticon Díky za tvé komentáře mimochodem. ;)
15.11.2011 (19:00)O webuOurStories na FB Veronika Jelínková
07.10.2011 (18:43)BásničkySedím tu sama Emoticon
05.10.2011 (17:48)BásničkyKdyž... Mě se to taky docela líbí ;) Ale jsem zrovna v takové pochmurné náladě, takže.. Mě to i rozbulelo! :D
30.09.2011 (20:35)Ostatní FanFictionLily Potterová 6. kapitola Děkuju, děkuju za věnování (Wew akorát nereglá xD).
Tahle kapitolka se mi dost líbila, jsem zvědavá co bude dál.. Dostala mě pasáž s jménem Rona.. Rob, Rod, Roy.. :DDD Jen tak dál ;)
29.09.2011 (6:58)ShrnutíPovídky od BlackEyes Jo, pokračovat určitě budu ;) Třetí kapitola se pomalu blíží k cíli, počítám s tím, že ji v pátek hodím ke schválení... A pak už si jen počkáte ;)
24.09.2011 (21:18)FanFictionNaděje umírá poslední Všem moc díky za takové.. krásné komentáře :) Ani si to nezasloužím :D
20.09.2011 (19:51)FanFiction Harry PotterZa stínem tajemna 1/2 To je.. To je... DOkonalé! Emoticon Emoticon Piš dál :D Emoticon
18.09.2011 (21:15)Ostatní FanFictionBoží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neutekl 1 Bude další? :D MUSÍ BÝT ;)
14.09.2011 (18:42)O webuJak přidám povídku? Ahoj. Na tento web chodím již dlouho a jelikož jsem již pár těch povídek napsala, chtěla bych tímto požádat o práva přispěvatele.
Děkuji. Emoticon

Datum registrace: 14. 9. 2011

Poslední přihlášení: 28. 5. 2012, 15:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BlackEyes

Povídky od BlackEyesKapitolové: Spoutaná růží
Drabble: Naděje umírá poslední

Články:

 

Jsem posedlá... tebou!

Jsem posedlá... tebou!Všichni máme svou posedlost. Já mám tebe. (Aneb jedna z verzí "Jak to bylo a jak to bude".) Nečekejte od toho žádný zázrak, každopádně budu ráda, když si mé bláboly přečtete. A třeba je i ohodnotíte.

 

Spoutaná růží - 6. kapitola

Spoutaná růží - 6. kapitolaDalší kapitola, přidaná poněkud rychle, jelikož mne vaše komentáře moc potěšily. Název pro tuto kapitolu by nejspíše byl "Příprava na ples". Tentokrát je kapitola rozpohledovaná na Weasleyovce a Potterovi. Snad se vám bude líbit.

 

Spoutaná růží - 5. kapitola

Spoutaná růží - 5. kapitolaDalší kapitola, převážně věnovaná vztahu Lily/Scorpius. Je to taková kratší, vysvětlovací a oddechová kapitola, každopádně za její napsání vděčíte Neree, která mne zahltila komentáři a opravdu mne potěšila. Další kapitola bude brzy, tentokrát to slibuji. Takže - enjoy!

 

Jako houpačka

Jako houpačkaBásnička s názvem houpačka, kratší, oddechová, zamilovaná. Tenhle pocit jistě mnoho z vás zná.

 

Bouří se venku

Bouří se venkuBáseň vystihující mé poslední pocity. Bouřka, láska, nenávist, slabost.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!