OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele AynarraTulrgarAynarraTulrgar

AynarraTulrgarPráva: přispěvatel

Věk: 24

O mně: Jsem 24 letý snílek, tvrdohlavý a nerozhodný lev, který se rád utápí ve světě fantasy. Můj život se mi kompletně změnil ve chvíli, kdy jsem okusila první knihu. Stala jsem se nevyléčitelným knihomolem, který trpí nemocí zvanou Knihofílie a proto hltá jednu knihu za druhou. Bohužel (nebo snad bohu dík?), se tato nemoc rozšířila o zákeřný virus, nazývaný Pisatelský a byla jenom otázka času, kdy se projeví i u mě. Nicméně, Knihofílie převládá nad virem pisatelským, tudíž nepíšu tak často jak bych chtěla, ale už se to trochu lepší

Jinak jsem ale normální (snad) i když často slýchávám, že jsem divná. Přátelé o mně tvrdí, že jsem pesimista, ale já tvrdím, že jsem realista. Jsem introvert, ale no a co?

Nadevše miluji zvířata a svou psí smečku, čítající dva štěkající jedince a jednu alfa kočku, která si myslí, že je pes. Ve volných chvílích se věnuji jejich výcviku, běhám agility a v neposlední řadě se také pokouším o fotografii a kreslím.

Kontakt:

E-mail: aynarra (zavináč) gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/aynarra.fantasy

Web: irith.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 2

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2015

Poslední přihlášení: 6. 5. 2017, 07:12

Články:

 

Alfův syn - 2. kapitola

Alfův syn - 2. kapitolaTentokrát vás Macon provede svým dětstvím a dospíváním. Myslíte si, že se měl jako v bavlnce? Ale kdeže!

Novinka

Alfův syn - Prolog + 1. kapitola

Alfův syn - Prolog + 1. kapitolaVstupte do světa tajemna, magie a vlkodlaků. Z vypravování Macona, Alfova syna, brzy odhalíte ta největší tajemství, jaké kdy vlkodlaci měli. Jestliže se nebojíte, čtěte. Ale pozor, ne vždy to bude procházka růžovým sadem.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!