OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele CathlinCathlin

CathlinPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Katka B.

Bydliště: Praha

Věk: 39

O mně: Mamka od dvou dětí, která si ke psaní chodí odpočinout od starostí, práce a povinností. :) Svět fantazie miluju a píšu už několik let. Bavit mě to nepřestává, spíše naopak - psaní je fascinující proces.

Kontakt:

E-mail: budska (zavináč) volny.cz

ICQ: 284832211ICQ status

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 1. 2012

Poslední přihlášení: 26. 9. 2017, 15:31

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cathlin

Povídky od CathlinHotové jsou dva různé romány, které se zde postupně objeví - Dvě jizvy a Černý dým. Oba se hodí pro odvážnější čtenáře, které potěší náročnější čtení (zvláště v pozdější kapitolách). V obou románech ale nechybí ani romantika, trocha odlehčení a humoru.

Články:

 

Dvě jizvy: 10 - Naráz všechny / Otázka volby

Dvě jizvy: 10 - Naráz všechny / Otázka volbyRozhovor, který by mohl prolomit první hranice Dirkovy obrany. Křižovatka, na které se cesty scházejí i rozcházejí. Z každé křižovatky ale vedou i jiné cesty, než jen ty očividné, nebo ne? Vlastní pěšinu si může vyšlapat každý z nás, chce to "jen" trochu odhodlání a úsilí. Navíc je tu otázka, jak asi vypadá ardenská láska...

 

Dvě jizvy: 9 - Co si zasloužíš / Věc názoru

Dvě jizvy: 9 - Co si zasloužíš / Věc názoruDirk Corinne má i nemá zároveň. Dokážou si svou lásku přiznat, přesto je stále všechno neúprosně rozděluje. Corinne se mu odevzdává, on se stále brání příjmout. Jeho svědomí je jako z olova. Obelhávat, kličkovat - jak dlouho se to dá? Za tím vším nevyhnutelně přijde konec - otázka je jen, jakou bude mít podobu.

 

Dvě jizvy 8: Skrz naskrz zlé / Kus svého

Dvě jizvy 8: Skrz naskrz zlé / Kus svéhoDirk málem uvízne v pavoučí síti, srdce v jeho hrudi zblízka ucítí nebezpečný ostrý hrot. Ten skutečný, pevný, ze vzácného kovu. I ten pomyslný. A nakonec mu jeden z hrotů, které se ho chystají probodnout, projede až do srdce. Pavoučí síť se zdá být utkána z pevných provazů.

 

Dvě jizvy: 7 - Protitlak / Pozvání

Dvě jizvy: 7 - Protitlak / PozváníJejich cesty se rozcházejí. Dirk opouští Corinne dříve, než ji vůbec poznal. Odmítá pokušení a odmítá hrozbu, která jim visí nad hlavou. Uváženě rozhodnutí, vedené čistým rozumem, naproti impulzům, které ho nutí udělat pravý opak... Jeho vůle se střetává s realitou a ukáže se, jak hodně je pohár jeho sebezapření plný nebo prázdný.

 

Dvě jizvy: 6 - Čím později / List papíru

Dvě jizvy: 6 - Čím později / List papíruDirkova reakce na obraz od Corinne a jeho těžké rozhodnutí. Není moc co k tomu dodat - snad jenom - celý Dirk! Nevzdává se Corinne, nevzdává se ani on..
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!