OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele DenisaDenisa

Práva: přispěvatel

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 7. 2013

Poslední přihlášení: 17. 8. 2019, 12:34

Články:

 

Města Prastarých - 3. kapitola

Města Prastarých - 3. kapitolaAdía je nucena přihlížet krutosti svého pána.

 

Města Prastarých - 2. kapitola

Města Prastarých - 2. kapitolaAdía zjišťuje něco málo o možném původu mince, kterou dostala od tajemného vojáka. Otázkou je, co je na tom pravdy.

Novinka

Města Prastarých - 1. kapitola

Města Prastarých - 1. kapitolaMěsto Nimis se nachází asi tři hodiny jízdy severně od Athén. Toto místo se před dvanácti lety stalo domovem mladičké pětileté dívce, jejíž rodiče zemřeli a její jediný příbuzný ji v dobré víře nechá na výchovu svému bratrovi. Jenže to se ukáže jako velká chyba. A Adía se stává jedním z mnoha otroků ve městě. Jenže teď po dvanácti letech se z ní stává lovná zvěř... A lovec je rozhodnut ji nenechat uprchnout.

Novinka

Koloběh života - 1. část

Koloběh života - 1. část„Nevkroč znovu do stejné řeky," říká jedno pořekadlo. A pro Kristýnu to platí dvakrát tolik. Rozhodla se utéct před svojí minulostí, před Fantomem, který ji strašil dlouhé tři roky. A měla dobře nakročeno - přejela přes pět států Ameriky, až se usídlila tam, kde si myslela, že ji nikdy nenajde. Osud si ale opět vyžádal její přítomnost ve hře, kterou již nebyla schopna hrát. Vyhraje, nebo prohraje? To si přečtete v mé povídce Koloběh života! Přeji příjemné čtení! :)

 

Svět v pozadí - 4. kapitola

Svět v pozadí - 4. kapitolaTenne a Brad v našem světě. Okamžitě ale poznáte, že nepadnou do těch správných rukou. Příjemné čtení přeje Denisa. :)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!