OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ErikaErika

ErikaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Johana

Bydliště: Praha

Věk: 15

O mně: Hádám, že nejsem ničím výjimečný puberťák, mladý knihomol ujíždějící na všech dílech, od klasiky všech klasik až po šílenou fantasmagorii, s tolika dalšími zájmy, že vás skutečně nebudu nutit je číst. Většina mých prací se odvíjí právě od žánrů, které čtu nejvíce, takže spíše než hlubokomyslné romány se zaměřuji na věci naprosto nereálné, ale přesto věřím, že pro některé z vás relativně zábavné. Píšu především pro sebe, skromnost stranou, ale rozhodně bych velmi ráda uvítala názory jiných, zkušenějších autorů, kritiku i rady, co všechno by se dalo zlepšit. :)

Kontakt:

E-mail: erika.xoxo (zavináč) seznam.cz

Skype: kmisterioso

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 6. 2015

Poslední přihlášení: 28. 7. 2015, 15:47

Články:

 

Status Moriendi - 3. kapitola

Status Moriendi - 3. kapitolaNoční cesta domů mladé slečny se nečekaně mění v přepadení rozsáhlou skupinou, z jejíchž spárů Stelu Kerenovou dostává neznámý... No, hrdina.

 

Status Moriendi - 2. kapitola

Status Moriendi - 2. kapitolaZatímco Stela Kerenová prožívá na pražském gymnáziu obyčejný, trochu ospalý den, Alan se svou skupinou v Sydney se snaží najít nového nositele Mementa Mori dřív, než se to podaří někomu jinému.

Novinka

Status Moriendi - 1. kapitola

Status Moriendi - 1. kapitolaRegulérní práce dvou lovců v australském Sydney se během chvilky mění na začátek dalšího pekelného koloběhu, zvaného Status Moriendi.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!