OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele JulieMayJulieMay

JulieMayPráva: přispěvatel

O mně: Jsem jako každá normální holka. Jen s trochu větší fantazií. Což mě někdy vede k otázce; je ta první věta pravdivá?

Kontakt:

E-mail: martinka.machacova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 3. 2011

Poslední přihlášení: 15. 8. 2012, 22:47

Články:

 

Fuckin' Perfect - 2. kapitola

Fuckin' Perfect - 2. kapitolaDalší díl mé povídky a s ním i další problém naší hlavní hrdinky. Také by jsem chtěla poděkovat LittleGii, protože mi poradila a opravila celý článek.
Prosím zanechejte v komentářích svůj názor, neboť jen ty mě přesvědčují o tom, zda mám pokračovat nebo toho zanechat. Pěkné počtení. JulieMay

Novinka

Alkohol

AlkoholJak může alkohol zničit život někomu, kdo do jeho spárů vůbec neměl v plánu spadnou?

 

Fuckin' Perfect - 1. kapitola

Fuckin' Perfect - 1. kapitolaTeprve se tak nějak učím psát povídky, takže mi prosím zanechte nějaký komentář nebo radu jak mám a jestli vůbec mám pokračovat. Tenhle příběh mě napadl při jedné písničce od zpěvačky Pink a podle ní jsem ho i pojmenovala. Je o dívce, která trpí sebepoškozováním. Ve svém okolí je totiž docela outsider a tak to nemá zrovna nejlehčí. Ostatně to nikdo z nás…
Přeji pěkné počtení. =)

 

In my heart

In my heartŽivot. Pro někoho dost dlouhá doba, pro něho jen krátký okamžik. Prožijeme ho ovšem každý. Co by, ale na náš život řekl někdo, kdo je s námi po celou dobu. Někdo kdo s námi všechno prožívá. Co by na to řeklo třeba naše srdce?

 

Zvrácené duše - část 1.

Pokračování dosud nerozepsané povídky Zvrácené duše. V prvním díle jsem se pokoušela vysvětlit a popsat danou situaci. Snad se bude líbit. Budu ráda za každý komentář. =)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!