OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele Kik68Kik68

Kik68Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Kateřina Přívratská

Bydliště: Černý Důl

O mně: Ráda čtu, sleduji seriály a filmy. Začínám trošku psát. V poslední době mě hodně baví povídky podobné 50 odstínům.

Kontakt:

E-mail: Privratska.K (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 8. 2015

Poslední přihlášení: 8. 9. 2015, 00:34

Články:

 

Pokerová láska - 11. kapitola

Pokerová láska - 11. kapitolaV dnešní kapitolce se dozvíte, co se dělo před večeři, při večeři a po večeři. Taky vás konečně čeká první líbací scéna - kdo s kým a kde to už si musíte přečíst sami.

 

Pokerová láska - 10. kapitola

Pokerová láska - 10. kapitolaV této kapitolce se vy jako čtenáři nedozvíte žádné velké novinky, ale naši dva hlavní hrdinové se toho o sobě navzájem dozví mnoho. Doufám, že se vám bude kapitolka líbit a necháte mi i pár komentářů

 

Pokerová láska - 9. kapitola

Pokerová láska - 9. kapitolaV téhle kapitole se dozvíte, jak ovlivní Kate rozhovor s Isabellou, a v druhé části kapitoly, co všechno si uvědomí Derek. Tak co? Odpustí Kate Derekovi, nebo ne?

 

Pokerová láska - 8. kapitola

Pokerová láska - 8. kapitolaTato kapitolka je o tom, jak to celé prožívá Kate. Dozvíte se, kdy a kde se seznámila s Tonym. Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi nějaký komentářík.

 

Pokerová láska - 7. kapitola

Pokerová láska - 7. kapitolaV dnešní kapitole nás čeká Derekova cesta domů a taky další scéna, která vás doufám pobaví a napíšete mi k ní pár komentářů. Klidně pište, co si o tom myslíte.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!