OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MamorinMamorin

MamorinPráva: přispěvatel

O mně: Čtenářka, která taky potřebuje něco ze sebe vypustit ven. Povídky jsem psala už dříve, pak jsem od toho upustila, ale občas to chce se vykřičet nebo "vypsat". Píšu povídky převážně na téma Harry Potter (obzvlášť o jednom páru, který nijak moc v knihách ani filmech nevyniká, naopak jsou tam zmíněni spíš jako "aby se neřeklo").
Doufám, že se Vám budou mé povídky líbit.
Mé záliby? Sama nevím, každou chvíli se mění - jedině čtení zůstává.

Kontakt:

E-mail: amorinmagia (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 8. 2016

Poslední přihlášení: 21. 4. 2017, 19:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mamorin

Povídky od Mamorin Jednorázové: Hlupák ** Krásná Tonksová ** Dárek ** Devět měsíců

Články:

Novinka

Devět měsíců

Devět měsícůDevět měsíců - tak dlouho trvá těhotenství. Remus Lupin zpočátku dítě nechtěl a dokonce i na chvilku utekl - pak se ale vrátil a byl nejšťastnějším na celém světě. Tahle jednorázovka ukazuje pár momentů z Dořina těhotenství (z pohledu Remuse Lupina). Nečekejte nic extra, žádné zvláštní zvraty - je to napsané prostě jen tak.

Novinka

Dárek

DárekVánoce Remus tentokrát tráví se svými blízkými - je tu však jedna věc, která ho celý večer nenechává klidným. Když už se vše chýlí ke konci, dostane Remus ještě jeden nečekaný dárek.

Novinka

Krásná Tonksová

Krásná TonksováRemus přišel o Siriuse. Propadl se obloukem s mlhou a už nikdy se nevrátí. Přišel o posledního dobrého přítele, kterého měl. Ale je tu ještě někdo, koho nechce nikdy ztratit.

Novinka

Hlupák

HlupákRemus si myslí, že Tonksová je zamilovaná do jeho nejlepšího přítele - Siriuse. Tonksová přitom dává Lupinovi jasné signály, které on přehlíží. Tentokrát už ji to začne rozčilovat a v afektu řekne něco, co Remuse překvapí. Jednorázovka o ničem, zároveň o tom hlavním zlomu mezi Remusem a Tonksovou.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!