OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SoledatBathorySoledatBathory

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Barbora Viktorie

Bydliště: Kdybysme se tehdy nepřestěhovali z Vyškova, mého rodiště...

Věk: 14

O mně: Jsem náctiletá holka s azurově modrýma očima a čokoládově hnědými, mírně vlnitými vlasy, které nenávidím. Nejradši bych je měla černé s rudými a fialovými melíry, což mi moje konzervativní rodina nedovolí.
Ostatní lidé mi říkají různě. Z dob Twilightmánie (bohužel) přežila přezdívka Jane, ale tu nerada slyším. Teď mi většina říká Bathory. Je to upravená zkrácenina mých dvou jmen (Ba+Torie=>Bathory), tak, jako se to dělá ve Španělsku.
Tím se dostáváme dál. Miluju Španělsko a vše s ním spojené. Studuji španělštinu, ten nejlepší jazyk na světě. Dále miluju koně. Hlavně Pura Sangre (A1/1, Anglický plnokrevník), Kartuziánského koně, Alter Real, Andaluského koně a Pura Rara Españolu-slavná španělská plemena. Na koni také od začátku roku 2006 aktivně jezdím a zaměřuji se hlavně na parkur, okrajově na drezuru. Vlastního koně nemám, ale s kámoškou se staráme o tři kobylky (z jedna má předpoklady na 150cmové skoky a druhá má vyskákáno 170cm, ta je můj miláček). Hodně čtu a to hlavě sci-fi, horory, detektivky a krváky. Filmy mám nejradši horory a fantazy. Miluju svůj notebook, MiSinku, bez které bych nepřežila ani týden. Z hudby poslouchám rock a metal: Nightwish, Evanescence, Black Veil Brides, Apocalypticu, Metallicu a Van Canto. Mimojiné mám ráda (asi po taťkovi-byly to jeho nejoblíbenější skupiny) U2, Pink Floyd, Leonard Cohen a Vangelis. Taky občas poslouchám Adele.
Povahou jsem vážná, introvert, pesimistka. Do sešitů, a to dobře skrytých si zapisuji jak moje povídky, tak moje perverzní představy, o kterých až na tři osoby nikdo neví a nehodlám to měnit.
Jinak ke všem, až na ty tři osoby se chovám naprosto normálně, nejsem šílená, ani nic jiného.:-D Tedy doufám.
Myslete si o mě co chcete, ale nesnesu pomluvy-nemůžete mě soudit, když mě neznáte a doopravdy mě zatím nepoznal opravdu nikdo. Mám tendenci vše skrývat pod tlustou skořápkou a nikoho tam nepouštět.
Na tento web chodím už delší dobu. Mám tu přečteno mnoho povídek a moje komentáře jsou pod jménem BJaneVolturi (pod touhle přezdívkou vystupuji i na stmivani.eu)
Gratuluji, pokud jste se tyhle řádky k ničemu rozhodli číst a dočetli jste až sem.
Soledat Bathory

Kontakt:

E-mail: soledatdarkness (zavináč) gmail.com

Skype: cernypanter1

Statistiky:

Moje články: 1

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 6. 2012

Poslední přihlášení: 3. 7. 2012, 14:35

Články:

Novinka

V moci magie - Prolog + 1. kapitola

V moci magie - Prolog + 1. kapitolaDraconica Stregoni Black. Nikdo neví, kdo to vlastně je. Existuje? Nebo je to jen maska někoho, kdo se potřebuje skrýt? Ano, i takové jsou dohady. O tom, že existovala a kdo to byl, vědí jen její nejbližší. Sestry Belatrix, Narcissa a Andromeda a Narcissin syn Draco. A samozřejmě také On, lord Voldemort. Bývala horší než On. Pak ale zmizela. Ve stejný den, jako On. Najednou byl klid a ona se stala temnou legendou. Co se stalo s Pánem Zla? To už přece víte, jak to pokračovalo. Já vám ovšem povím příběh, který není o chlapci, který přežil, ani o Pánovi Zla, ale o třetí osobě, stejně, nebo možná i více důležité, než všechny ostatní, o které se dosud nikdo nezmínil. Já vám povím, jak to doopravdy bylo. Tady se dozvíte pravdivý příběh o dívce, která měla magii ve své moci. Nebo měla magie v moci spíš ji?
- První, trochu nudnější, rozjezdová kapitola.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!