OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele angbeeangbee

Práva: přispěvatel

Kontakt:

E-mail: angbella (zavináč) stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 7. 2009

Poslední přihlášení: 31. 10. 2012, 18:17

Články:

 

Konec nudným jménům!

Konec nudným jménům!Pomoc pro autory povídek, kteří si neví rady se jmény svých hrdinů. ;-)

 

Ze srázu nahoru

Ze srázu nahoruDalší blbost ode mě. Nemohla jsem tomu vymyslet název, tak jsem do kolonky "titulek článku" prostě něco napsala. Je to o.. ehm? Já nevím, možná o změně životních cílů.

 

Stůj, zastav a buď

Nemusíte to číst. Já nic nezkouším, ještě jsem hloupá. Tohle je jen prachprostý náhled na život podle pitomé holky, jedna z možných cest. Rozhovor mladého, co žije ze dne na den a rozumu. Je to o tom, co jsem si zatím vzala ze života, jaké osudy vidím kolem sebe, možná jsem vynechala lásku, i když jsem jí zahrnována, nevzpomněla jsem si. Vidíte? To je ta hloupost a to se snažím napsat něco moudrého. Taky netvrdím, že zábava není důležitá, ale bezduché opíjení, to je vše, co chceme prožít? Pro co chceme žít? Je to vylomenina, ale, za každý komentář a názor, ne jen na tohle, ale taky tak trochu na všechno budu ráda :).

 

Když ne já, ty také ne

Když ne já, ty také neTohle je básnička o úplně cizím chlapci. Nějaké detaily možná nesedí, ale to není podstatné. Podstatné je, že teď asi rok bydlím s rodiči v rodinném domě a předtím jsme bydleli na sídlišti, kde nějakou dobu bydlel i ten nešťastný chlapec. Matku jsem tam ukázala asi v moc dobrém světle, ale asi taky musela trpět, ale teď je to jen pár let od chlapcovi smrti a ona už má tři další děti se dvěma různými muži, tak nevím. Ale vy byste jako otec dokázali zabít své vlastní dítě? Nechápu, co chudáček chlapec musel prožívat. Bylo mu tak pět. Brečela jsem, dokud jsem měla slzy, vlastně i potom, moc jsem ho neznala, ale byl to malý kluk a vždycky mi řekl "Ahoj".

 

Malíř

MalířKdysi jsem tak seděla v kuchyni na podlaze u francouzského okna a pozorovala vítr. No, a vzniklo z toho tohle. Nemýlíte se, je to moje další poetické dílko :) .
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!