OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Povídky od SabiennaPovídky od SabiennaLost in the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Lost of the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> dokončená)
Fight for the Love (FF k 30 Seconds to Mars -> připravuje se)
Beauty and the Beast: Save me (FF k BatB -> dokončená)
Goodbye Agony (FF k 30STM a Black Veil Brides -> dokončená)
Mr. Perfect (FF s Canem Yamanem a Tomem Misonem -> rozepsaná)
English Gentleman (FF s Tomem Hiddlestonem > rozepsaná)
Dirty Forty (FF s Johnnym Deppem a Pico Alexandrem)
Damaged Goods (FF s Cillianem Murphy a Keirou Knightley)
Dark Labyrinth (FF s Travisem Fimmelem a Alexandrem Dreymonem)

ENJOY!!!

♥  ♥  ♥

LITL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonAnahi

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaErinTomo, Vicki

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Neria a Jared jsou nejlepší přátelé a pojí je velmi silné pouto. Ale můžou být vůbec dva lidi, muž a žena, nejlepší kamarádi napořád? Zvlášť když se do toho zamotají takové komplikované pocity jako touha, láska, zášť, nenávist nebo pochyby? Oba dva pouze hledají své vlastní štěstí, ale cesta k němu někdy není zrovna jednoduchá. Občas se přitom nevyhnou ani velkým chybám, které ublíží i jiným, než jenom jim dvěma. A co když je všechno jinak, než jak to vypadá?

 Povídka ZDE

 

 

LOTL

Hlavní postavy: NeriaJaredShannonDiegoFabio

Vedlejší postavy: LucaAnastasiaTomo a VickiEmmaJamieRobertNatalie 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Druhá řada a pokračování povídky Lost in the Love. Neria se opět setkává s Jaredem na svatbě svého bratra Lucy, což je pro Jareda dokonalá příležitost se k ní znovu blíž dostat, protože Ria po jejich ošklivém rozchodu utnula veškeré kontakty se všemi v L.A., v čemž pokračuje v rámci možností i na ostrově. Díky tomu si najde dva nové mužské přátele, barmana Diega a tanečníka Fabia, kteří její pobyt značně ovlivní, každý v úplně jiném smyslu. Do toho všeho se zamotá podvedený Shannon, který touží po jediném - aby si Neria a Jared k sobě znovu nenašli cestu. Co vše pro to udělá? A co ostatní, kteří naopak chtějí, aby se tak stalo? Je možné, že by ti dva mohli být po tom všem opět spolu a šťastní? 

  Povídka ZDE

 

FFTL

Hlavní postavy: Neria, Jared, Shannon, Diego, Santiago

Vedlejší postavy: Luca, Anastasia, Tomo, Vicki, Annabelle, Rodrigo, Emma, Natalie, 

Pohled vypravěče: Neria, Jared

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: připravuje se

Třetí řada navazující na povídku Lost of the Love. Poté, co od sebe Neria odehnala Jareda a tím zlomila jeho důvěru v ní, se odhodlá vyřešit ono neplánované těhotensví, kvůli kterému zatratila svůj vysněný život po boku jediného osudového muže, jehož nade všechno bezpodmínečně miluje. Jared si ovšem plně uvědomuje, že se s Neriou něco děje, a tak se ještě zatím nevzdává. Jared chce za jejich snovou budoucnost bojovat, stejně jako i Neria, která ovšem nejprve musí začít sama u sebe. Podaří se těm dvěma překonat ta zrádná úskalí jejich vzájemně komplikovaného vztahu a být už konečně, po těch všech nešťastných událostech, zaslouženě šťastní? 

 

 ♥   ♥   ♥

 

batb

Hlavní postavy: CatherineVincentGabeTessTori,

Vedlejší postavy: J.T.Heather 

Pohled vypravěče: Catherine

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Romantický, Drama

Stav povídky: dokončená

Catherine prožívá po Vincentově odchodu normální život. Je šťastně zasnoubená s Gabem a na časy skrývání se ve stínu si pouze občas vzpomene. Až se jednoho dne vzpomínky stanou skutečností. Vincent se vrátí zpátky s prosbou o pomoc a celý její svět se opět otočí vzhůru nohama. Cat nedokáže Vincenta odmítnout, i když moc dobře ví, že tím riskuje víc než kdy jindy. Tentokrát je ale Vincent znovu jiná osoba, než s jakou se dříve setkala, ale ani to Catherine neodradí. Překoná Cat další nástrahy osudu? Zachrání Vincenta před ním samotným? A je tenhle Vincent ten pravý, se kterým ji čeká konečně šťastná budoucnost? Jak si poradí Gabe a Tori s tím, že ti dva jsou si znovu tolik na blízku? Bude mít i tahle pohádka závěr A žili spolu šťastně až do smrti...? 

 Povídka ZDE

 

  ♥   ♥   

 

GA

Hlavní postavy: InessaAndyJared

Vedlejší postavy: Shannon, AshLena

Pohled vypravěče: Inessa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Drama, Psychologický

Stav povídky: dokončená

Inessa nikdy neměla lehký život a ačkoliv se odstěhovala do LA, aby tam našla svůj americký sen, ani tam si příliš nepolepšila. Skončila jako lepší striptérka v klubu svého poněkud výstředního přítele Andyho, který bohatě razí ukázkový životní styl nespoutaného rockera. I přes všechny jejich rozdíly a časté neshody ho ale hluboce miluje a nedovede si představit žít po boku někoho jiného. Ovšem až do té doby, dokud nepotká jiného výjimečného muže, dalšího vášnivého muzikanta žijícího v úplně jiných poměrech, který jí může nabídnout mnohem víc, než právě Andy. Jakou cestu si Ina zvolí? A jak se s jejím rozhodováním smíří, anebo nesmíří, svérázný Andy? Obyčejný příběh o lidských vztazích, životních prioritách, osudových volbách a nevyhnutelných důsledcích.

 Povídka ZDE

 

 ♥   ♥   ♥

 

Mr.Perfect

 Hlavní postavy: EmiliaMatteoWilliamEnzo,

Vedlejší postavy: Bianca, AlessiaIsmetNeylan

Pohled vypravěče: Emilia

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Komediální, Oddechový

Stav povídky: rozepsaná

Emilia odjíždí na šestitýdenní stáž do italského Janova, kde potkává jednoho z nejvíc charistmatických mužů svého života. Matteo je kreativní ředitel a majitel ve firmě zabývající se reklamní grafikou, muž mnoha tváří a mnoha talentů, kterými Emilii ukouzlí na první pohled. Ovšem ani rozpačitá Ema se nevyhne zájmu sebejistého, horkokrevného Mattea, který je nadšen z její jinakosti, a proto na ni zaměří nejen svou pracovní pozornost. Jejich vzájemné sympatie se den ode dne významně prohlubují, a tak se Emilia, kvůli jedné zbrklé lži a nezkrotitelné touze mu být na blízku, zaplete do vztahu, který ji dá silně pocítit, že je to ten pravý. Jenže co když Emilia doma v Anglii už má jednoho muže, který si získal její srdce o něco dřív? A se kterým si do osudné stáži v Itálii dokázala představit strávit zbytek života? 

  ♥   ♥   ♥

 

EnglishGentleman

Hlavní postavy: ElisaTom,

Vedlejší postavy: DanielleMarcus 

Pohled vypravěče: Elisa

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Oddechový

Stav povídky: rozepsaná

Elisa je redaktorka v newyorském lifestylovém časopise, v němž má na starost zvláštní rubriku o celebritách. Tráví s nimi kompletních pět pracovních dnů a účastní se všech jejich plánovaných akcí, o čemž pak píše článek. Proto ji jednou šéfredaktor, se kterým udržuje poněkud dysfunkční milostný vztah, pošle za oceán do chladného, deštivého Londýna, kde žije čím dál úspěšnější a oblíbenější britský herec - Tom Hiddleston. A tak Elisa poprvé v životě potká skutečného, nefalšovaného gentlemana, díky němuž se jí změní pohled na celý svět. Jak moc se může proměnit Elisin život za pouhých krátkých pět dní, po boku výjimečného muže s nevídaným charismatem, obrovským srdcem, věčným optimismem, neochvějně pevnou vůlí a s nezvykle zatvrzelou etiketou a pravidly? 

 

♥  ♥  ♥

 

DF

Hlavní postavy: RebeccaChristopherPeter

Vedlejší postavy: RosieSamanthaLilyJacob

Pohled vypravěče: Rebecca

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Oddechový

Stav povídky: připravuje se

Rebecca je slavná režisérka, svobodná matka devítileté Rosie, jejímž otcem je neméně slavný filmový scénárista Christopher, a který své manželství s Beccou zničil nevěrou a kupou lží. Jednoho dne se na prahu Rebecčina bytu ukáže syn její nejlepší kamarádky Samanthy se zoufalou prosbou o pomoc. Sebevědomý Peter pracuje na kariéře filmového skladatele, tudíž kromě přístřešku shání i práci ve svém oboru. Proto nepokrytě doufá, že by pro něj Rebecca mohla nějak uplatnit svůj vliv. Přitom všem se navíc cílevědomý Peter snaží dobýt Rebecčino srdce, po tom všem trápení s exmanželem po lásce vyprahlé, protože pro ni měl jistou slabost už jako náctiletý kluk. Jak tento nečekaný návštěvník zahýbe životy lidí kolem sebe? Odolá Rebecca svádění pohledného mladíka, který ji znovu ukáže, jak žít? Jak ho přijme malá Rose a co se stane, když se o Peterově přítomnosti, vedle jeho bývalé ženy, dozví její biologický otec, který dodnes nepřestal litovat svých osudových chyb a pořád touží po tom, aby dostal šanci je napravit? 

 

♥ ♥ 

 

Damaged Goods

  Hlavní postavy: Johnny, Lizzie

Vedlejší postavy: Edward, Victor, Annabelle

Pohled vypravěče: Er forma

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama

Stav povídky: připravuje se

20. léta 20. století v Americe znamenají neslavnou prohibici, která napomáhala obchodu s alkoholem jako nikdy dřív. Johnny je šéfem danverského gangu, který se zabývá jeho prodejem a zažívá zlaté časy, ale ani moc a majetek ho nedokážou uspokojit. Johnny se totiž stále nedokáže vyrovnat se svou nelehkou minulostí, která ho den co den neúnavně tíží až do té doby, dokud nepotká půvabnou a podobně zlomenou barovou zpěvačku Lizzie, což zásadně otřese oběma jejich prázdnými životy. Jeden v druhém najdou pochopení, které jim doposud nikdo jiný nemohl poskytnout. Johnny konečně nalezne svůj domov a Lizzie bezpečí. Jenomže ve městě je ještě jeden konkurenční gang s velmi svérázným vůdcem, který má s Johnnym nevyřízené účty a nebojí se pro jejich vyrovnání udělat cokoliv.

 

♥ ♥ ♥

 

Dark Labyrinth

 Hlavní postavy: Astrid, Elias, Einar 

Vedlejší postavy: Arnar, Nora 

Pohled vypravěče: Astrid

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Psychologický, Drama, Krimi

Stav povídky: připravuje se

Křehká a naivní Astrid je manželkou despotického egoisty Einara, který vlastní se svým mladším bratrem Arnarem úspěšnou firmu, díky níž si všichni společně žijí v obrovském sídle na vlastím ostrově v dánském království. Pro Astrid je to ale spíš kruté vězení, protože nemá jak před svou nepříliš přátelskou rodinou, do které se nedobrovolně provdala, uniknout. Její jedinou útěchou je její nejlepší přítel a milenec Elias, který je správcem Einarova majetku a který se snaží Astrid přemluvit svého manžela opustit a utéct s ním. O Astrid ale jeví zájem také Arnar, kterému jeho zasnoubení z rozumu taktéž ani v nejmenším nevyhovuje. Kolotoč událostí se prudce roztočí, jakmile pravda vyjde najevo a pak už si nikdo na ostrově nemůže být jistý, jestli se z něj dostane pryč živý. 

 

 ♥  ♥  

 

Sunny Paradise

 Hlavní postavy: Maya, Daniel

Vedlejší postavy: 

Pohled vypravěče: Maya

Typ povídky: Kapitolová/Romantický, Komediální, Oddechový

Stav povídky: připravuje se

 

Maya je mladá úspěšná spisovatelka, která po své bohaté tětičce zdědí celý ranč v srdci horkého a divokého Texasu. May se tam následně vydá, ale s cílem ranč prodat, protože je duší městská holka a život na venkově se jí v podstatě hnusí. Na ranči potkává velice osobitého kovboje Daniela, který se na ranči stará o koně a dobytek a s hrozbou změny majitele se bojí, tak jako jiní zaměstnanci, o svou práci. Maya s Danielem si povahově a názorově příliš nesednou, ale chemie je mezi nimi téměř hmatatelná a oběma jim solidně poplete i hlavy. Může se víkendový pobyt v naprosto jiném světě, než který May dobře zná a který miluje, a se zcela jasným cílem změnit v něco víc?

 


 

♥♥♥

!!POZASTAVENÉ!!

(Na dobu neurčitou)

YRm

 Hlavní postavy: AllisonEricPamSookieJason, Sběratel

Vedlejší postavy: BillJessicaSam,  LafayetteTaraAlcid,

 

Pohled vypravěče: Allison 

Typ povídky: Kapitolová/Fantasy, Thriller, Romantika 

Stav povídky: rozepsaná

Když se Allison vrací do svého rodného Bon Temps, odpočinout si od svého dosavadního života, který nestál za nic, spustí tím nečekanou lavinu samých šíleností a nepříjemností. Počínaje Ericem, který prahne potom vlastnit vlastní zdroj světla a vyřešit tajemství kolem Allisoniny osoby, a konče u záhadného Sběratele, který po světě hledá nadpřirozené bytosti, aby je přidal do své sbírky, se kterou má své plány, který náhodně zavítá do městečka plného podivna. Odolá Allison všem smrtelně nebezpečným nástrahám a dočká se svého vysněného života?

 

withoutR

 Hlavní postavy: ElenaStefanDamon,

Vedlejší postavy: Caroline,  BonnieMattTylerJennaAlaric

 

Pohled vypravěče: Elena

Typ povídky: Kapitolová/ Fantasy, Romantika, Drama

Stav povídky: rozepsaná

Jednoho dne se u Eleniných dveří objeví bratr jejího upířího přítele, Damon, který Eleně otočí celý život úplně vzhůru nohama, a nejen jí. Elena pozná svoji druhou stránku osobnosti, o které dosud nevěděla, a kterou vyvolá právě Damon a jeho pomstychtivá mise. Přitom se dozví pár ošklivých tajemství, které jejich vztah se Stefanem bude pomalu ale jistě ničit, a Elena bude vážně pochybovat o tom, kdo z bratrů je ten horší. Trojúhelník trochu jinak. 

 


LvsP

 Povídka je zveřejněná na jiném WEBu 


The best men of my life

♥♥♥

Jared Leto

Jay

Shannon Leto

Shanny

Andy Biersack

 Andy

Jensen Ackles aka Dean Winchester

Dean

Jared Padalecki aka Sam Winchester

 Sammy

Ian Somerhalder aka Damon Salvatore

Damon

Alexander Skarsgård aka Eric Northman

Eric 

Tom Hiddleston

Tommy

Johnny Depp

Johnny

Alexander Dreymon aka Uthred z Bebbanburgu

 Uthred

Cillian Murphy aka Tommy Shelby

Tommy

Jay Rayn aka Vincent Keller

Vincent

Wilson Bethel aka Wade Kinsella

Wade

Tom Mison aka Ichabod Crane

Ichabod

Heath Ledger

Heath

Kaulitz Twins

Kaulitz

 


Winchester

OR

Jackie

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Sabienna:

5. ForestAngel přispěvatel
12.04.2014 [22:49]

ForestAngelJá vím že to sem asi nepatří ale chtěla bych se zeptat jestli v na začátku prázdnin taky půjdeš do Prahy na 30 Second To Mars ? Emoticon Emoticon

4. Sabienna přispěvatel
24.10.2013 [18:03]

SabiennaJééjda, tak to já až zas takovýhle hardcore nemám, akorát jsem nastoupila na novou školu a do konce října po nás chtějí samé seminárky a referáty a tak, takže to prostě udělat musím Emoticon A někdy teda ani není nálada a chuť něco psát, když přijedu v šest večer po dlouhém dni plném návalu nových informací Emoticon Musím si na nejdřív ten nový denní harmonogram zvyknout, a pak to půjde určitě líp
Emoticon Možná příliš optimistické, ale věřím tomu Emoticon
Ale o to víc mě těší, že si najdeš ten čas pro moji povídku, když s ním taky takhle špatně vycházíš, to mi věř, fakt si toho nesmírně vážím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Joo, a chtěla jsem se tě zeptat Emoticon Když tě teda zaujala ta moje povídka, jak to máš s Mars ty? Emoticon Emoticon

3. E.T.
24.10.2013 [17:20]

To se školou chápu. Já taky teďka nevím, kam dřív skočit a bude to ještě horší až se plně vrhnu na bakalářku.

2. Sabienna přispěvatel
24.10.2013 [16:24]

SabiennaJééj, tu je někdo nedočkavý, ne? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Do konce týdne, potažmo víkendu určitě přibude další kapitolka, to se neboj Emoticon Emoticon Normálně ale přidávám dvě týdně, ale minulý týden mi to nevyšlo, takže tenhle jsou kapitoly tři Emoticon Já to zase moc nechci uspěchat, protože zase tolik těch kapitol předepsaných nemám a nerada bych vás potom nechávala čekat, víš? Emoticon Emoticon Ta povídka bude poměrně dlouhá a zatím jsem jenom někde v půlce a se školou mi to psaní teďka moc dohromady bohužel nejde Emoticon Emoticon Ale kvůli Vám se vynasnažím, co nejvíc to půjde Emoticon Emoticon Emoticon

1. E.T.
24.10.2013 [9:39]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy se budeme moct těšit z nové kapitolky Lost in love? Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!