OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » Shrnutí od ChristushShrnutí od ChristushKapitolovky:
Back up to the bottom - rozepsaná Jednodílné: Zahrajeme si hru, zlato? First time... (Poprvé...)

Ahoj,
vítám Tě na mém shrnutí.
Povídky přidávám, jak se mi chce.
Většinou chvíli trvá, než projdou schválením, a proto je uveřejňuji na mých stránkách, kde jsou sice bez korektury, ale vkládám je hned po dopsání.

Web: christinecharlie.blog.cz

V mých nápadech a povídkách upřednostňuji zdánlivě standartní osoby s vnitřními skrytými dramaty, která mění životy okolí. Prostě mě to baví. Ale teď už k povídkám.Back Up To The Bottom
TitulkaŠestnáctiletá Viki je studentkou prvního ročníku na gymnáziu, když se dozví, že se stěhuje s rodiči na Floridu. Kupodivu je z toho nejméně nadšená právě ona. Dokud se ale neseznámí s Tylerem, osmnáctiletým mladíkem z vyššího ročníku, s kterým si padnou do noty. Jenže Tyler není jen další z nových známých, má víc problémů, než se může zdát a ty problémy se zdaleka netýkají známek. Tady jde o život. Říká se, že láska je silnější než všechno ostatní, ale plátí to opravdu vždy? Dokáže unést šestnáctileté děvče nástrahy života, který je úplně zbaven jistot a bezpečí?

Prolog -> 1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6.


Zahrajeme si hru, zlato?
Obálka
Znáš ten pocit? Když chceš zatraceně moc utéct, ale nemáš jak. Když tě srazí na kolena někdo, kdo váží sotva šedesát kilogramů a má pouhý metr sedmdesát. Když někoho ze srdce nenávidíš a zároveň stejně tak i miluješ. Hrdost člověka, hrdost muže potom trpí den ode dne více. Neutichající touha bít se za svá práva, ikdyž je boj zbytečný a představa o útěku a osvobození se stává čím dál více naivní. Příběh o tom, jak se dokáže obyčejný život změnit v peklo a jak to dopadá, když se psychické poruchy neléčí a přerostou v neuvědomělé šílenství.

Číst
Sedmnáctiletá slečna tráví páteční večer se svým o tři roky starším přítelem. Má jasno o tom, co se tu noc stane. Jen ještě neví jak. Poněkud příliš přeslazená a oddechová jednorázovečka napsaná spíše z potřeby vyjádřit svoje pocity než přispět nějakou extrémně hlubokou myšlenkou. Koneckonců, někdo si možná rád zaměstná oči nad typickým brakem.


Číst

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Shrnutí od Christush:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!