OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChristushChristush

ChristushPráva: přispěvatel

O mně: Ahoj...
Ráda bych se představila, ikdyž to bude se mnou trošičku složitější. Jméno není důležité a věk už vůbec ne. Jediné, co asi potřebujete vědět, je, že jsem ve věku, kdy se mění moje názory na svět kolem mě i ten, ve kterém nežiji. To znamená, že se můj styl psaní a témata mění rychlostí světla. Proto je každá věc trochu jiná. Co se ale nemění (a asi nikdy nezmění :P), je ironie. Ve všem, co jsem kdy sesmolila, jsem si občas neodpustila sarkastické narážky na dění reálné nebo knižní. Já odjakživa byla rýpal.

Většinou píši ich formou. A právě teď zním pěkně trapně xP. Jak většinou píši? Božínku, já přece píšu jenom, když mám náladu, když se k tomu dokopu a ikdyž mě to baví, dost často se prostě nedonutím. Ale uvidíme, jak to zvládnu tady. Držte palce a nazývejte mě třeba Christie x).

Kontakt:

Skype: christie-notebook

Web: www.christinecharlie.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 1. 2012

Poslední přihlášení: 1. 9. 2013, 14:59

Shrnutí povídek:

 

Shrnutí od Christush

Shrnutí od ChristushKapitolovky:
Back up to the bottom - rozepsaná Jednodílné: Zahrajeme si hru, zlato? First time... (Poprvé...)

Články:

Novinka

First Time...

First Time...Už je tomu dlouho, co jsme spolu začali randit a přece jsem měla pocit, jako když půjdu za chvíli objímat záchodovou mísu. Takové nervy jsem měla z dnešního večera. Doufala jsem, že je na tom obdobně. Byl. Oba jsme byli nervozní, ačkoli jsme byli zamilovaní už dlouho. A nebo právě proto, co já vím?

Novinka

Zahrajeme si hru, zlato?

Zahrajeme si hru, zlato?Znáš ten pocit? Když chceš zatraceně moc utéct, ale nemáš jak. Když tě srazí na kolena někdo, kdo váží sotva šedesát kilogramů a má pouhý metr sedmdesát. Když někoho ze srdce nenávidíš a zároveň stejně tak i miluješ. Hrdost člověka, hrdost muže potom trpí den ode dne více. Neutichající touha bít se za svá práva, i když je boj zbytečný a představa o útěku a osvobození se stává čím dál více naivní. Příběh o tom, jak se dokáže obyčejný život změnit v peklo a jak to dopadá, když se psychické poruchy neléčí a přerostou v neuvědomělé šílenství.

 

Back up to the bottom - 5. kapitola

Back up to the bottom - 5. kapitolaKdykoli si začnete zvykat na nějaký standart, vždy někdo přijde, někdo, kdo vám ho perfektně překope, takže jste zase zmatení, nevíte, co čekat od okolí a sami od sebe. Já se momentálně spíš děsím možnosti za bé. Jak hodně se můžou zbláznit hormony v jednom klubu? Mám pocit, že dostatečně na to, aby můj krevní tlak opět stoupl na vyšší hodnoty a projevil se tak v mých tvářích.

 

Back up to the bottom - 4. kapitola

Back up to the bottom - 4. kapitolaČlověk si zvykne rychle na své okolí a okolí na něj. Skoro jako by všichni volali po nových lidech, zážitcích a zkušenostech. Po dvou a půl měsících jsem si doopravdy asi zvykla a přestala protestovat a ztěžovat život celému svému okolí. Mám kamarády, ve škole se docela i chytám, velké nepřátele taky nemám. Ale nic nemůže vydržet růžové dlouho, tak kdy se podělá tohle?

 

Back up to the bottom - 3. kapitola

Back up to the bottom - 3. kapitolaDo školy se mi opravdu, ale opravdu nechtělo. Vědomí, že budu ve třídě s naprosto cizími lidmi, kteří navíc blekotají v jazyce, kterému se učíte teprve od čtvrté třídy, je pro mě jak hororová scéna. Na druhou stranu to nemusí být zas tak zlé. Možná, kdyby mi nebránila moje paličatost, bych se i trochu těšila. Na nový začátek, nové zázemí, čistý štít. No vždycky je dobré poznat nové lidi. Správné lidi. A tam bude asi ten problém. Já poznala ty „špatné“.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!