OurStories.cz ~ naše povídky - O webu » PravidlaPravidlaPravidla pro přidávání článků

NUTNÉ ZLO - pravidla:

 1. Zveřejňují se pouze články, které jsou kvalitní a v pořádku.

 2. Je nutné, aby i po obdržení práv měl přispěvatel ve svém profilu na sebe uveden kontakt.
 3. Nedávejte na stránky cizí tvorbu! (Byť upravenou či převzatou od jiného autora! Hrozí vám za to zákaz vstupu na stránkách!)

 4. Na tento web dávejte všechnu vaši tvorbu, která nemá žádnou přímou souvislost s FF Twilight, kterou můžete dávat na naši sesterskou stránku Stmivani.eu

 5. Povídkový článek by měl mít alespoň 1000 slov. (Drabble přesně 100 slov, double drabble přesně 200 slov, tripple drabble přesně 300 slov a básně alespoň 60 slov.)

 6. Pokud váš článek z něčeho kopírujete, použijte speciální tlačítko Vložit z Wordu, jinak se totiž nemusí článek (nebo jeho část) všem zobrazovat.

 7. Než u vašeho článku zatrhnete, že je hotov, tak si ho po sobě minimálně jednou přečtěte a zobrazte si ho, jak bude na stránce vypadat (odhalí se tím případné chyby). Dokud nezatrhnete, že je hotov, tak ho nebudeme vydávat.

 8. Snažte se psát pravopisně správně a s diakritikou (háčky a čárky). Za znaménka ve větě patří udělat mezera. A názvy začínají s velkým počátečním písmenem, ostatní písmena malým.

 9. Text rozdělit do odstavců. Ale nedávat zase za každou větou enter!

 10. Dbejte na zařazení článků do správných sekcí.

 11. Každý do perexu nyní bude psát stručný výtah toho, co si z článku odneseme, ne odstavec z článku či obsah celé povídky spojený s perexem! Pouze stručný obsah kapitoly. :) Text nesmí být shodný ani s minulými kapitolami.

 12. Rozměr perex obrázku volte, prosím, co nejmenší - max. 100 px na výšku. (Jde nastavit hned při vkládání obrázku do galerie!)

 13. Pro zajištění správného zobrazování vkládejte perex obrázky do zdejší galerie, jinak hrozí, že po odstranění z původní stránky se nebudou zobrazovat. Navíc se vám pak bude mnohem snáze upravovat jejich velikost pro perex. Pozor na využívání cizích obrázků - autor by nemusel být zrovna nadšený. Také nenahrávejte příliš velké soubory (nad 1MB), s těmi by mohly být problémy.

 14. Ideální formát souboru je JPG, nenahrávejte obrázky v BMP!

 15. Věci, které vám v článku opraví administrátor, nevracejte do původní podoby.

 16. Než vložíte samotný článek, dbejte na to, aby byl dokončený! Nehotové články (prázdné), bez perexu a rozepsané, do tisíc slov, budou mazány hned. Ty, které budou vráceny adminy k dodatečné opravě, mají od vložení dva týdny na dokončení nebo opravu a pokud autor neprojeví snahu, článek bude smazán! (Špatně napsané uvozovky, velký počet chyb a perex bez obsahu povídky - typu: Přináším vám novou povídku nebo s odstavcem z článku - !)
 17. Články zařazené do sekce "Malby a kresby" musí obsahovat nejméně tři práce z dílny autora - abychom předešli zbytečnému kupení článků.
 18. Každý autor může mít rozepsaných maximálně šest povídek, aby nedošlo k zahlcení stránek nedokončenými články.
 19. Každý autor může mít pouze jeden aktivní účet, ze kterého může přispívat. Jestliže chce začít znovu s novým účtem, musí nejprve požádat o smazání toho předešlého (a to i v případě, že ho již nepoužívá). Až po vymazání starého účtu může pak požádat o práva přispěvatele k tomu novému. Když najdeme několik profilů stejného uživatele, bude na to upozorněn e-mailem. Ignorovaní zprávy nebo neochota odpovědět se bude po měsíci řešit smazáním všech účtů.
 20. Bohužel, již není možné po zveřejnění upravovat příspěvky (tohle omezení jsme byli nuceni zavést poté, co se pravidelně stávalo, že přispěvatelé upravovali námi již opravené texty do původní podoby, čímž znevažovali naši práci). V případě, že příspěvek upravit musíte (například kvůli úpravám v ději), můžete však kontaktovat některého z adminů a ti vám po dohodě příspěvek rádi upraví. 

   

Za opakované porušování pravidel vás můžeme zbavit vašich oprávnění, popřípadě i zakázat přístup na tyto stránky.

Další informace se dozvíte v sekci: Pomoc autorům

Kdyby vám bylo stále něco nejasné, kontaktujte některého administrátora nebo webmastera.

Tyto podmínky mají usnadnit přehlednost pro autory i čtenáře a dobrý chod stránek.

Děkujeme, tým OurStories.czSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pravidla:

144. Texie admin
12.05.2015 [12:40]

TexieSpyro: Samozřejmě nejsi první kdo má kratší povídku, než udávají pravidla, ale standardně se v tomto případě do jednoho článku vloží dvě povídky (a tím už počet slov je dostatečný). Pokud máš povídek více s podobnou tématikou - čili pohádky - tak je to naprosto ideální.

143. Spyro přispěvatel
12.05.2015 [10:55]

SpyroZdravím,
chtěla bych se zeptat, bylo by možné udělat nějakou výjimku v pravidlech pro speciální útvary (pohádky, bajky, skeče, atp.)? Několik pohádek mám napsaných a každá má mezi 500 - 800 slovy a určitě uznáte, že pohádky právě mají být krátké, o skečích nemluvě (za skeč považuju třeba svoji povídku "Svatební deník")... A v pravidlech nevidím, že by se takové typy psaní nemohly přidávat. Emoticon Děkuju za odpověď. ;)

142. TatiaPetrova
05.02.2015 [1:49]

chtěla bych se tady přidat mám hodně povídek k upířím deníkům těm hlavně můj e-mail je carolinerene@seznam.cz předem děkuji :)

141. LulikLuca přispěvatel
12.01.2015 [21:40]

LulikLucaMám otázku jestli se zákaz vydávání cizí tvorby týká i třeba členů rodiny. Máma má z doby kdy byla mladá jednu perfektní jednodílku ale zakládat si účet kvůli jedné povídce nechce. Nebo mám povídkový scénář který jsme psaly s mojí sestrou. Jak je to v tomto případě?

140. shafelina přispěvatel
11.12.2014 [23:32]

shafelinaFluffy: Děkuji mockrát. Mám opraveno, tak už věřím bude vše v pořádku.
A děkuji moc za vstřícnost. Emoticon Emoticon

139. Fluffy admin
11.12.2014 [23:07]

FluffyČlánek byl otevřen mnou, tahle formulka se objevuje pokaždé, když do článku někdo vstoupí - a buď je zaškrtnuto, že je ,Článek hotov´, nebo do něj vstoupí při úpravě admin. A ano, vstoupit do něj můžeš, ukazuje se čas, kdy byl otevřen. Emoticon Jinak, kdybys potřebovala cokoliv z pravidel upřesnit, můžeš se na mě obrátit, kontakt mám na profilu. Emoticon

138. shafelina přispěvatel
11.12.2014 [22:49]

shafelinaPekný večer všem.
Potřebuji si jen ověřit - vrátil se mi článek k úpravě, píše mi to ovšem, že v určitý čas byl otevřen a upraven, a abych ho v tuto dobu neupravovala. Myslí se tím ten ukázaný čas? Mohu ho již nyní upravit? Jednalo se o drobnosti.
Děkuji mockrát. Emoticon

137. LiliDarknight webmaster
06.12.2014 [16:47]

LiliDarknightSimankovaPavlina: Ak to bude spĺňať minimálny počet slov, nevidím dôvod, prečo by sme ti to nemali vydať. Emoticon

136. Fluffy admin
14.10.2014 [12:55]

FluffyTorriell: Kontaktuj někoho z WM. Emoticon

135. Torriell
10.10.2014 [18:27]

Stala se mi nepříjemná nehoda...
Byla by tu možnost nějak vyřešit zapomenuté heslo? Pokud ano, prosím, e-mail: Torriell@seznam.cz, mám ho i umístěný na vlastním profilu Emoticon

« Předchozí   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 16   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!