OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Drabble » FanFiction » Ale pane profesoreAle pane profesore Brumbál tradičně hledá něco, kde nic není. No, i když...

Harry seděl v Brumbálově pracovně a čekal.

Většinou ho všechny ty bzučící a pohybující se věcičky uklidňovaly, ale teď ho spíš znervózňovaly. Nebyl si jistý, proč ho sem ředitel zavolal. Že by něco nového s Voldemortem? Stalo se snad něco někomu?

Po pár nekonečných minutách se Brumbál konečně objevil.

„Harry, chlapče,“ pozdravil a Harry se znepokojeně zamračil. Celá tahle situace se mu vůbec nelíbila.

„Pane profesore, děje se něco?“ zeptal se.

Brumbál se usmál a jasně modré oči mu šibalsky jiskřily. Harry si na jednu stranu oddechl – ale na druhou stranu znal Brumbála dost dobře na to, aby se začal bát ještě víc.

„Nedáš si bonbon?“ nabídl Brumbál a ve vzduchu se objevila mísa s citrónovými bonbony.

Harry odmítl. Měl takové podezření, že do nich Brumál dává veritaserum.

„Znáš to mudlovské rčení, že mezi láskou a nenávistí je tenká hranice?“

Harry nejistě přikývl.

„Zdá se mi, že poslední dobou jsou situace mezi tebou a panem Malfoyem opravdu vyhrocené,“ poznamenal ředitel.

Pravda, to, co v posledních dnech s Malfoyem předváděli, byly prostě… klukoviny. Neustále si nastavovali nohy, vytahovali učebnice z tašek, začarovávali židle tak, aby s nimi ten druhý spadl. Bylo vlastně celkem běžné, že během hodin trávili více času na zemi než za stolem.

Vrchol všeho byl, když se Harrymu podařilo Malfoyovi zakouzlit šampón, takže jakmile si jím umyje vlasy, bude je mít černé. Ještě to neudělal, ale Harry se na to vážně těšil. Dokázal si představit ten jeho jekot. Bude tak hlasitý, že ho bude slyšet z žalářů až do nebelvírské věže.

Ron s Hermionou tyhle legrácky moc nechápali. Nechápali, že to Harryho v podstatě bavilo. Aspoň pořád nemusel myslet na toho beznosého šílence.

„Myslím, že nechápu, kam tím míří - “ začal Harry, ale najednou se mu poznáním rozšířily oči. „No tak, pane profesore, nepárujte nás i vy!“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ale pane profesore :

6. RenyNew přispěvatel
26.07.2016 [10:15]

RenyNewTak to já Rona můžu (no, možná na tom ale má hodně co dočinění ten z A Very Potter Musicalů v podání Joeyho Richtera - to je ten fešák na mém avataru Emoticon ).
Ale každý máme svého oblíbence.
Ano, filmaři tenhle pár posvětili :-D (Ale Evanna s Mattem někde říkali, že to bylo jen v zápalu boje, že jinak by to bylo divné... :-/)

5. Tethys přispěvatel
26.07.2016 [10:05]

TethysJá totiž fakt nemám ráda Rona... a Draco je moje první láska Emoticon
Jinak Nuna - to je takový napůl kánon, a i když nakonec spolu neskončili, to Něco tam prostě bylo Emoticon Takže vlastně nejseš tak hříšná Emoticon

4. RenyNew přispěvatel
26.07.2016 [9:50]

RenyNewNo, Dramione sice nefandím, ale když občas narazím na takovou povídku, musím uznat, že jsou často dobře psané :-D jinak můj jediný prohřešek vůči kánonu je Nuna :-D

3. Tethys přispěvatel
26.07.2016 [9:34]

TethysDiablo, Emoticon Emoticon
Reny, moje autorské srdce zaplesalo radostí, děkuju Emoticon Přiznám se, že můj oblíbený ship je Dramione, což teda moc kanón není Emoticon Ale to je asi největší šílenost, kterou jsem schopná snést Emoticon Díky Emoticon

2. RenyNew přispěvatel
21.07.2016 [21:47]

RenyNewPotterovská povídka od Tethys! Mé čtenářské srdce zaplesalo radostí ;).
Vskutku povedené - naprosto nechápu všechny ty Drarry, Snarry, Wolfstar apod. páry a tohle bylo dokonalé :-D.
K Brumbálovi skutečně sedí domýšlení si čehosi, co je trochu jinak... náš milý Albus a jeho nezlomná víra ve všudypřítomný všelék :D :D.
Dostala mě poznámka o bombónech a veritaséru - na tom něco bude! ;)

1. Diablo
21.07.2016 [20:46]

Ahahahaha Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!