OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele CabadajCabadaj

CabadajPráva: přispěvatel

Věk: 24

O mně: Aspirující dekadentní fantasy spisovatel.
Hlavní inspirací jest manga Berserk, Zaklínač a Game of Thrones... a v neposlední řadě historie.

Kontakt:

E-mail: dolanus.caesar (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Titulek článku Text
25.11.2018 (18:46)Na pokračováníKonec dobrých časů III. Fun fact/easter egg o levácích:
Ti kteří již v Brně navštívili "Dům Rytířských ctností" nebo se věnují šermu, ví, že "v šermu jsme všichni praváci". I historicky se každý levák učil první šermovat pravačkou a teprve pak levačkou. Důvodem je fakt, že (např.) ve štítové hradbě či jiné formaci by si levák a pravák vedle sebe zavazeli, nebo by vznikla mezera (dva štíty vedle sebe)

Důvod proč Gawin šel na (levý) okraj formace je výjimka z tohohle pravidla, kde jsou leváci naopak užiteční, protože pokrývají vulnerabilní část formace.

Leváci měli taky ve středověku výhodu při dobývání hradů, resp. strážních věží. Ty se schválně stavěly s točitým schodištěm ve směru hodinových ručiček, aby pro útočníka (praváka) bylo obtížné postupovat a bojovat. Proto se po točitých schodech posílali první leváci.
25.11.2018 (18:04)FórumFórum Hello ladies.

Jelikož si chci odpočinout od své "toxicko maskulinní" tvorby plné krve, sexu, vražd a semtam drog, měl bych dotaz na tip co si přečíst...

Píše tu některá z vás "romantické" fantasy? Nemyslím tím pohádku, ale něco... no dívčího, jak je znát ta práce něžné ženské ruky Emoticon Rád bych si něco takového přečet, protože před cca 5ti lety jsem psal něco na ten způsob(byla to vykrádačka anime RomeoXJulliet) a od té doby má tvorba "zčernala", tak že bych mohl zavzpomínat na časy kdy mí hrdinové nebyli krvelační psychopati.
Díkez.
23.11.2018 (16:55)Na pokračováníKonec dobrých časů II. Ahoj,
promiň, jsem asi retard, ale teď jsem zrovna překopíroval třetí díl a zapomněl jsem tam dát popis a už mi to nejde zpětna přidat... lze povídky "ve frontě" ještě nějak zpětně upravit?
19.11.2018 (14:35)Na pokračováníKonec dobrých časů II. Ahoj,
prošel jsem to a snad už v pohodě, příště si na to dám snad pozor.
Ono to překopčení trochu zlobí Emoticon
Takže místo odstavců dávat prostě mezery mezi řádky?
04.11.2018 (18:50)O webuJak přidám povídku? Dík, už jsem na to asi přišel.
Ve wordu to mám písmem velikosti 12 a web zobrazuje nejmenší velikostí 14, čili když to překopíruju, automaticky to (asi) změní velikost písma. Když jsem to samé udělal ve wordu, rozházelo to odstavce úplně stejně, tak jsem to manuálně "opravil" a překopíroval z5, je to lepší, ale některé odstavce jsou pořád shitty... Mám ještě cca 3 dokončené povídky a jednu rozdělanou, tak to zkusím opravit a další už psát písmem 14.

Co se týče "uříznutí" nakonec za to mohl obrázek, který jsem chtěl do textu přidat, teď už je to ok.
29.10.2018 (21:28)O webuJak přidám povídku? Un petite complication...

Překopíroval jsem povídku z wordu (5 A4) a když jsem udělal "náhled" tak je uříznutá (chytí cca asi jedna stránka) zkoušel jsem ji doplnit a postnout znova, ale furt je inkompletní.

Je tu nějaký limit na délku příspěvku? Mám ji radši přidat rozdělenou na dva party?
(btw, kopírování z word souboru, jsem jediný komu to vždy totálně rozhází odstavce?)
29.10.2018 (14:32)O webuJak přidám povídku? Hezký den dámy (a pánové),
náhodně jsem se dozvěděl o tomto webu. Snad nebude vadit má maskuliní přítomnost téměř čistě dámskému kolektivu. Rád bych zde zveřejnil nějakou svou fantasy tvorbu.
V přápadě potřeby klidně adminkám zašlu "vzorek" jestli to není příliš "Gotkovské", jelikož každá povídka by asi automaticky měla mít label 18+.

Čímž bych samozřejmě rád požádal o právo přispěvovatele.

Datum registrace: 29. 10. 2018

Poslední přihlášení: 18. 5. 2019, 17:21

Články:

 

Konec dobrých časů V.

Konec dobrých časů V.Dožije se náš „hrdina" dalšího rána, nebo se přidá k těm předchozím a příběh na sebe vezme někdo jiný? To vše se dozvíte v téhle povídce. Náš „hrdina" možná našel pár nových přátel... ale dost možná ztratí ty staré. PS: Soutěž o zlatého bludišťáka: Na jakou hru odkazují oni „plešatí mniši v oranžových hávech"?

 

Konec dobrých časů IV.

Konec dobrých časů IV.Než dojde na další krveprolití, budeme mít (dost možná poslední) příležitost dozvědět se něco o našem protagonistovi. Vyplatilo se vykašlat se na kamarády a zachránit si kůži?

 

Konec dobrých časů III.

Konec dobrých časů III.Konec jednoho příběhu obvykle znamená začátek druhého. Tak jako se Ratimír dočkal zaslouženého „odpočinku", je teď na chlapci Gawinovi, aby si vydobyl vlastní epos. Jestli lze teda o tom chlapisku mluvit jako o chlapci. ... a jestli se „eposu" ten grázl vůbec dožije. Holt ne každý hrdina se povede. ... a sem tam se životní osud někomu po...

 

Konec dobrých časů II.

Konec dobrých časů II.Smrt si přijde pro každého. I pro hrdiny. Bohové Ratimírovi sdělili hodinu jeho smrti již dávno. Čeká ho poslední bitva, na jejímž konci snad přijde vykoupení, po kterém už desítky let toužil.

Novinka

Konec dobrých časů I.

Konec dobrých časů I.Donedávna klidnou oblast pouštního sultanátu zaplavují karavany uprchlíků. Zdrcení, psychicky vyčerpaní polomrtví lidé vypadají, jako by si prošli peklem. Co jsou zač, odkud jsou a před čím vlastně utíkají?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!