OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele CabadajCabadaj

CabadajPráva: přispěvatel

Věk: 24

O mně: Aspirující dekadentní fantasy spisovatel.
Hlavní inspirací jest manga Berserk, Zaklínač a Game of Thrones... a v neposlední řadě historie.

Kontakt:

E-mail: dolanus.caesar (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 10. 2018

Poslední přihlášení: 18. 5. 2019, 17:21

Články:

 

Konec dobrých časů V.

Konec dobrých časů V.Dožije se náš „hrdina" dalšího rána, nebo se přidá k těm předchozím a příběh na sebe vezme někdo jiný? To vše se dozvíte v téhle povídce. Náš „hrdina" možná našel pár nových přátel... ale dost možná ztratí ty staré. PS: Soutěž o zlatého bludišťáka: Na jakou hru odkazují oni „plešatí mniši v oranžových hávech"?

 

Konec dobrých časů IV.

Konec dobrých časů IV.Než dojde na další krveprolití, budeme mít (dost možná poslední) příležitost dozvědět se něco o našem protagonistovi. Vyplatilo se vykašlat se na kamarády a zachránit si kůži?

 

Konec dobrých časů III.

Konec dobrých časů III.Konec jednoho příběhu obvykle znamená začátek druhého. Tak jako se Ratimír dočkal zaslouženého „odpočinku", je teď na chlapci Gawinovi, aby si vydobyl vlastní epos. Jestli lze teda o tom chlapisku mluvit jako o chlapci. ... a jestli se „eposu" ten grázl vůbec dožije. Holt ne každý hrdina se povede. ... a sem tam se životní osud někomu po...

 

Konec dobrých časů II.

Konec dobrých časů II.Smrt si přijde pro každého. I pro hrdiny. Bohové Ratimírovi sdělili hodinu jeho smrti již dávno. Čeká ho poslední bitva, na jejímž konci snad přijde vykoupení, po kterém už desítky let toužil.

Novinka

Konec dobrých časů I.

Konec dobrých časů I.Donedávna klidnou oblast pouštního sultanátu zaplavují karavany uprchlíků. Zdrcení, psychicky vyčerpaní polomrtví lidé vypadají, jako by si prošli peklem. Co jsou zač, odkud jsou a před čím vlastně utíkají?
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!