OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele MessengerOfDeathMessengerOfDeath

MessengerOfDeathPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Martin

Věk: 26

O mně: Už jsem tu nějakou dobu nebyl. Trošku jsem cestoval a usadil se na čas v UK. Bohužel jsem ztratil motivaci k psaní, ale vypadá to, že se mi holka tvrdohlavá zase pomalu vrací domů. Díky všemu, čím jsem si v životě prošel mám spoustu námětů na nové povídky ale bohužel ne tolik času abych je všechny takříkajíc hodil na papír. Když jsem si pročítal svou starou tvorbu (což můžu po čase jenom doporučit, protože sami sobě jste nejlepším kritikem) zjistil jsem jak dětinsky to vypadá. Proto jsem se rozhodl všechno přepsat. Doufám, že se vám moje nová tvorba bude líbit.

Kontakt:

E-mail: Howie3000 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 363228522ICQ status

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 2. 2011

Poslední přihlášení: 23. 3. 2023, 20:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MessengerOfDeath

Kapitolové:
Dům na vyhlídce
Básničky:
Pro 4.A OPČ k maturitě

Články:

Novinka

Svatební

Vím, že jsem tu strašně dlouho nebyl, a nejspíš si mě tu nikdo nepamatuje, ale prostě kvůli jistým událostem už ani nějak nemám chuť psát. Ale když mě někdo požádá o laskavost, tak proč ne. Sestra kamarádky z práce se vdává a ta kamarádka mě požádala, abych jim složil básničku. Netradiční. Podotýkám, že byla na zakázku. :D Tak jsem si řekl proč si to nenechat zkritizovat u domácích. :D

 

Dům na vyhlídce - Dvanáctá kapitola

Dům na vyhlídce - Dvanáctá kapitolaTak se vám tu opět hlásím. Dneska to máte tróšičku delší než běžně. Tak doufám, že si to užijete ;). Jinak PROSÍM o komentáře. :D
Přeju příjemný počtení :).

 

Dům na vyhlídce - Jedenáctá kapitola

Dům na vyhlídce - Jedenáctá kapitolaTákžé... Tak mě tu po dlouhé době zase máte. Doufám, že jste na mě nezapomněli a že vás pořád moje povídka baví. Bohužel různé okolnosti mi nedovolovaly přidat další kapitoly. Ale slibuju že se polepším. :)

 

Dům na vyhlídce - Desátá kapitola

Dům na vyhlídce - Desátá kapitolaPo delší době se opět ozývám. Doufám že vás to zatím nepřestalo bavit, ale dělám co můžu. :-)

 

Pro 4.A OPČ k maturitě

Pro 4.A OPČ k maturitěNa rozloučenou. Myslím že na tablo to asi nebudeme dávat, tak vám to připíchnu aspoň sem. :-)
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!