OurStories.cz ~ naše povídky - Shrnutí » povídky od simapjpovídky od simapjNa pokračování: Princezna bojovník (Přepisuje se)
Královnina služebnice (Rozepsaná)
Zlomený ďábel. Nebo anděl? (Pozastavená)
Ztracené duše (Rozepsaná)

Jednodílné: Učitelky a jiné pohromy
Básničky: Hořící hospoda

Vítejte!

 Aktuálně:

 

4. 7. 2022

Princezna Bojovník  - přepisuje se

Královnina služebnice - 17. kapitola - 25 %

 

Kapitolové

Princezna Bojovník

Elizabeth je dcera krále Takrona. Nickolas (Nick), je její nejlepší přítel, ochránce a generál královského vojska Liz stojí před těžkou volbou a kupodivu nenalézá oporu v Nickovi. Jak se rozhodne? Dá přednost svojí zemi nebo svému srdci?Ale kdo je vlastně v jejím srdci nejdůležitější?

STAV: rozepsaná

POSTAVY: Elizabeth, Nickolas, Lionel, Alexandr, Antonio

 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,

21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

31, 32, 33


 Zlomený ďábel. Nebo anděl?

Catharina Elssonová žije v Deitroitu. Má spokojený život, i když občas nemají na elektřinu. Ale sociálka je jiného názoru. Jednou si pro ni přijedou a odvezou ji do dětského domova. Ujme se jí nová rodina. Catharina se musí naučit žít s milionáři a jejich synáčkem Loganem. Nová škola. A nový krásný kluk.

STAV: pozastavená

POSTAVY: Cath, Austin, Logan, Elijah, Amy, Ethan, Rick, Lucy, Tara, Miriama, Robert

 prolog

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

 


Královnina služebnice

Od počátků věků byli ve vedoucích pozicích muži, jenž rozhodovali o chodu země a její budoucnosti, ale každá chytrá žena věděla o jejich největší slabosti. O krásné ženě, která z vážených pánů vytáhne všechna tajemství a omotá si je kolem prstu. Proto jednou za pět let vybere královna skupinu dívek, které potom slouží jako milenky určených šlechticů a královniny oči i uši. Jenže ne vždy se výběr zadaří, tak jak by si Její Veličenstvo přálo. 

STAV: rozepsaná

POSTAVY: Sianna, Lucien, Farell, Arwin, Maira

prolog

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,

11, 12, 13, 14, 15

 


 

Ztracené duše

Nordorick byl od počátku věků znám jako země nekončících bitev. Šest mezi sebou soupeřících království se už staletí přetahují o moc. Proto se tahle
veliká země stala útočištěm lidí, který chtějí zmizet před světem a začít od začátku.

Alia je na útěku před svou minulostí, která jí nedává spát a doufá, že když pomůže ostatním, zapomene na svou vlastní bolest. Barrian musí odolat touze po pomstě, aby ochránil své nejbližší i své poddané. Jorey, nově jmenovaný Lord Protektor, se snaží dokázat, že je ten pravý pro tento titul.

Ale mír je v Nordoricku vrtkavá věc a i sebemenší shoda hloupých náhod může znovu uvrhnout zemi do krvavých válek.

STAV: rozepsaná

POSTAVY: Alia Elregen, Jorey Wodfor, Barrian Maolliet, Idra Voch, Lorn Rhynd


Básničky

Hořící hospoda

 


Jednodílné

Učitelky a jiné pohromy

Cesta do Bradavic a zase zpátky

 


 

Loučím se...

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek povídky od simapj:

10. MillieFarglot admin
20.02.2016 [12:50]

MillieFarglotAhoj, na mail uvedený v tvojom profile som ti poslala e-mail. Emoticon

9. Fluffy admin
15.06.2015 [19:30]

FluffyAhoj,
je mi líto, ale povídky měsíce mají přesně měsíční rozmezí, kdy se mohou uveřejňovat na titulku - ty, co se umístily v březnu, mohou na titulku tedy pouze v dubnu a ne v červnu. Díky za pochopení. Emoticon

8. Violet přispěvatel
18.01.2015 [18:00]

Violetčítala som princezná bojovník a páči sa mi to Emoticon a ešte aj dva nápady Schováme ťa u banditou a Pros o odpustenie Emoticon fakt máš dobré nápady Emoticon dúfam že ich niekedy aj spravíš Emoticon Emoticon Emoticon

7. simapj přispěvatel
08.12.2014 [15:42]

simapjAhoj, Hani. Emoticon Já sama nevím, kam na ty nápady chodím. Ale já prostě přemýšlím, napadne mě jedna věc, tu si zapamatuju a pak k ní přidávám další a další věci, které mě napadnou. Emoticon
Jo, jo bude to pro tebe. Moc dobře vím, jak všechny elfy miluješ. Emoticon

6. simapj přispěvatel
06.11.2014 [16:25]

simapjZdrávím mého oblíbeného Lucíka. Emoticon
Taky ti to rozdělím na části, abys mě líp pochopila.

1) No on už kousek napsaný byl, jenže já si shrnutí upravila, ale na tohle jsem jaksi zapomněla. Asi tě potěším, když řeknu, že už je napsaná celá a teď jen čeká na opravu. Emoticon

2) Trochu mi nefunguvaly odkazy, ale teď už zase jdou, takže jsou i obrázky. Neslintej. Zničíš učebnice a budeš je muset platit. To by vyšlo draho. Emoticon

3) Ano, ŽRW bude ve třetí osobě. Chci zkusit něco nového. Když jsem psala ukázku, tak se mi to líbilo víc než v první osobě. ZJS bude můj první pokus o sci-fi, takže jsem zvědavá.

4) Myslíš tím mě a Hanku? Ano trefila jsi to! Gratuluju. Dany je tak trochu psaná na mě a Nela zase perfektně sedí na Hanku. Je to napsané kvůli tomu, že se spolu kamarádíme už deset let a ještě ani jednou jsme se nepohádaly. Dáreček víš? Sexy král byl záměr. Veděla jsem, že to bude přesně pro tebe.
Emoticon Emoticon Třídní vykuk se s tebou loučí. Emoticon Emoticon
PS: Vykuk, to je boží slovo. Ukázky už jsou napané ke všem nápadům.

05.11.2014 [21:01]

ahoj, Ivo. Emoticon

Nudila jsem se, tak jsem zasedla k počítači, zapla firefox, do seznamu zadala ourstories a pak šup šup na tvoje shrnutí. A po pravdě? Nestačím se divit. Jsem překvapená, ale rozhodně příjemně. Napíšu ti to v bodech, aby si mě líp pochopila. Emoticon

1) Jak to, že ještě není napsaný ani kousek k ZĎ.NA? To je ta horší část. Emoticon
2) Konečně jsem viděla obrázek postav právě k ZĎ.NA? A řeknu ti, teď budu nad Loganem slintat ještě víc. Emoticon I Austin je neuvěřitelně sladkej. A Elijah jak by smet. (Nevím, jestli jsem to napsala správně Emoticon )
3) Ukázky k ŽRW a ZJS mě dostaly a navnadily. Věta: Byla pryč, prostě fuč, se mi líbí. ŽRW bude napsaný ve třetí osobě? To se mi líbí.
4) Minule jsem nějak přehlédla povídku Proč jsi tak zlá?! Taky se mi ten nápad líbí. A proč asi? Protože mi dvě hlavní hrdinky nápadně připomínají moje dvě milované spolužačky. Asi budu fandit Dany. Hlavně proto, že se přidá k lidem a ti mají sexy krále.

PS: Nechtěla bys napsat ukázky ke všem nápadům? Emoticon Velice mě to zajímá.

4. simapj přispěvatel
29.10.2014 [13:49]

simapjPuslušně odepisuju, Luci, ale až dnes. Omlouvám se. Doufám, že se daří, a že už máš alespoň něco odtancováno.

Díky za pochvalu. Jo moc dobře vím, že se těšíš na ŽRW. Já taky. Už teď mě stašně baví vymýšlet hádky dvou hlavních postav. O ty tam nouze nebude. To, jak vymýšlím jména ti povím ve škole.
Emoticon

Jo, jo. ZJS je pokračování NM a já jsem ráda, že ti to udělalo radost. STUB! bude pokračování PB, ale spíš jen proto, že se tam budou objevovat stejné světy jako právě v PB.

28.10.2014 [9:38]

Sedím teď v autobuse směr Liberec a potřebuju se něčím uklidnit. My budeme tanovat sólo! Chápeš to? Sólo. Už od rána se celá klepu.

Tak se koukám, na co se od tebe můžu těšit. Emoticon Všechny nápady vypadají naprosto skvěle. Určitě to víš, ale stejně se nejvíc těším na ŽRW. Ale zajímalo by mě, jak vymýšlíš ty jména. Třeba Sira. To se mi strašně líbí. Teda to její celý jméno bych mít nechtěla. Jinak velice zajímavé bude i ZJS. Pokračování Nového města, co? Tím jsi mi udělala radost. Emoticon Emoticon
Zdá se mi to, nebo bude i STUB! pokračování Princezny bojovník? Emoticon Emoticon
Odepiš mi, co nejdřív a drž mi palce. Prosím! Emoticon Emoticon

2. simapj přispěvatel
25.06.2014 [21:05]

simapjMoc ti děkuji, Julčo. Emoticon

1. Julča
25.06.2014 [17:57]

Píšeš moc hezky. Jen tak dál :)) Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.smile22.gif./] [.smile25.gif./] [.smile10.gif./] [.smile17.gif./] [.smile19.gif./] [.smile08.gif./] [.smile06.gif./] [.smile01.gif./] [.smile34.gif./] [.smile33.gif./] [.smile41.gif./] [.smile18.gif./] [.smile16.gif./] [.smile11.gif./] [.smile24.gif./] [.smile23.gif./] [.smile40.gif./] [.smile32.gif./] [.smile35.gif./] [.smile07.gif./] [.smile09.gif./] [.smile38.gif./] [.smile36.gif./] [.smile31.gif./] [.smile04.gif./] [.smile03.gif./] [.smile12.gif./] [.smile15.gif./] [.smile20.gif./] [.smile27.gif./] [.smile29.gif./] [.smile02.gif./] [.smile05.gif./] [.smile30.gif./] [.smile37.gif./] [.smile39.gif./] [.smile42.gif./] [.smile28.gif./] [.smile26.gif./] [.smile21.gif./] [.smile14.gif./] [.smile13.gif./]Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!