OurStories.cz ~ naše povídky - Básničky 

Loutka strašných tužeb

Loutka strašných tužebTohle je jedna ze starších básniček, ve kterých dělám pořádek. Je to prostě o holce, která byla nějakým způsobem zlá, ale nějakým jiným v jádru i hodná. Tohle je jakoby dopis na rozloučenou. Mohla být upírka, nebo magor, nebo měla jen zálibu v zabíjení - cokoliv. Když píšu, neúřemýšlím.

 

Jsem nesmrtelný, ty umíráš!

Jsem nesmrtelný, ty umíráš!Ty smrtelná, já mrtev, však k zemi přikovám po věky. Ty odcházíš a já mohu jen smutně hledět k nebesům...

 

Když den se loučí s nocí

Když den se loučí s nocíKdyž se den s nocí loučí, nalezneš věčnost. Jen pozor novorozený však dej, sic ve vítání noci s dnem pak smrt neseznáš!

 

Slzy

SlzyBáseň o pocitech ze ztráty, rozchodu, či jiného smutného odchodu...

 

Dveře

DveřeNěco dalšího ode mě. Je to dost zvláštní básnička. Původně to byla báseň ke kapitolovce, k celému příběhu. Ale tu jsem zrušila, tak tady máte jen básničku. Tím, že byla začátek příběhu většina vět končí otazníkem. Je to zvláštní...
Samozřejmě jakékoliv komentíky uvítám vždycky!

 

Vodopád slz

Vodopád slzUž vás asi otravuju, ale šuplík ubrečených básniček přetéká a tak je přepisuju do PC a když už je přepisuju, proč je nedat sem? A nezlobte se, že je to tak krátký,pls. A že tam pořád pletu stejný slova jako kapka a kalamář atd.
Pěkné čtení!
angbel

 

Last time

Last timeBásnička, která je námětem s dostihového prostředí pro koně, který umřel při letošním ročníku Velké Pardubické.

 

On, ona, oni...

On, ona, oni...Básnička o mě, o Belle, o všem. Pusťte si písničku...

 

Jdu

JduProcházka lesem... Je to můj úplně první pokus o nějakou poezii, tak snad se bude líbit :)

 

Ďábel v těle anděla

Ďábel v těle andělaTato básnička je o tom, co zažívám vždy v pondělí na tanečním kurzu. Je hodně rozporuplná a plná protikladů. Ráda bych znala váš upřímný názor.

 

Světové omyly 1

Světové omyly 1Vzpomínáte, jak jste se učili o přemnožení králíků v Austrálii ?
Nebo, jak přišli kdysi dávno Cyril a Metoděj šířit křesťanskou víru? Já taky. Proto vám přináším tyto hloupoučké veršované parodie xD

 

Osude vrať mě

Osude vrať měBásnička, kterou jsem napsala nedávno ve škole. Snad se bude líbit, pokud ano, vyjádřete to prosím v komentářích...ale nebráním se ani kritice, vždyť jak by jsme se mohli zlepšovat bez kritiky..já se zlepšovat chci.

 

Love

LoveVčera jsem ji začala psát a nějak mi nešla dopsat. Teď jsem ji znovu otevřela a ruce sami začaly psát, aniž by se jim do toho míchal mozek nebo rozum. Psala jsem ji srdcem ;). Snad se vám bude líbit. Je to ta typická slaďárna :-D. Děkuji. Lareth

 

Sirius - Hvězda mého života

Je to SLASH! Pár: Remus Lupin a Sirius Black. Některé události jsou smyšlené a možná to taky občas nebude dávat smysl, ale mě se to líbí. (Tož, co člověk se občas musí pochválit xD).

 

Ty jsi byl TeN...

Ty jsi byl TeN...Není to až tak povídka jen slova, když vám nej kámoš ublíží...;)..:(

« Předchozí  1 ... 92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102 ... 104   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!