OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LeporellLeporell

Práva: přispěvatel

Bydliště: V okrese Náchod

Věk: 15

O mně: Jsem, normální holka, která chodí momentálně šestým rokem na gymnázium. Mám ráda slušné lidi, zajímavé knihy a povídky, koně, malování atd. A hlavně miluji čaj.

Jinak mám ráda fantasy, scifi, romantiku a žánrově od všeho trochu. Publikovala jsem tady jednu povídku, respektive její začátek (Shards of friendship) a také publikuji na wattpadu, kde mám fanfiction tvorbu na HP. Píši také blog o psaní, na který je odkaz dále v profilu.
Odkaz na
wattpad: https://www.wattpad.com/user/Daisy_Sp

Chystám se do psaní povídky z budoucnosti, takže se připravte na pořádnou dávku scifi!

Dále také sháním betareadera, tak kdybyste se někdo na to cítil a byl dobrým betareaderem, který umí o textu něco říct, tak se ozvěte. :)

Kontakt:

E-mail: t.hamiltonova (zavináč) gmail.com

Web: rius-rine.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 7. 2013

Poslední přihlášení: 24. 4. 2017, 15:03

Články:

Novinka

Prague: Impetum - Prolog + 1. kapitola

Prague: Impetum - Prolog + 1. kapitolaVěda dosáhla nepředstavitelných objevů ve všech směrech, jsme v honbě za otázkou života ve vesmíru, ale co všechno se může stát, pokud bytosti, s nimiž se nám podaří navázat křehké spojenectví, se stanou naší nejhorší noční můrou? Bytosti, které dokážou postavit celý náš druh na kraj zkázy, uvrhnout náš svět se všemi našimi nadějemi do záhuby a z lidí udělat zoufalé jedince, jež jsou zmatení stejně jako mravenci, kteří přijdou o své mraveniště. Mimozemské útoky v nepravidelných intervalech přicházejí, ničí vše, co jim stojí v cestě, a naděje na přežití lidstva se zmenšuje. Ve vzduchu visí mnoho nezodpovězených otázek, nesrovnalostí a především strach. Válka začíná.

 

Shards of friendship - 2. kapitola

Shards of friendship - 2. kapitolaSophie se začne vyjasňovat ve věcech, ve kterých si myslela, že už má poměrně jasno. A aby toho nebylo málo, pěkně jí to zamotá hlavu.
Omlouvám se za dlouhou odmlku, proto doufám, že se kapitola bude líbit. Komentáře, kritiky a zhodnocení potěší.

 

Shards of friendship - 1. kapitola

Shards of friendship - 1. kapitolaOmluva. Sophie se ubytovává a začíná se znovu sžívat s táborem. Doufám, že se kapitola bude líbit, protože se u prologu našlo dost ohlasů. A omlouvám se za chyby.

Novinka

Shards of friendship - Prolog

Shards of friendship - PrologSophie jede už po x-té na dříve svůj oblíbený tábor. Na nástupišti při odjezdu se setká se svým bývalým nejlepším kamarádem, kterého teď kvůli události z minulého roku nesnáší. K tomu všemu se ještě přidá jedna nepříjemná náhoda, kvůli níž si letošní tábor nejspíš moc neužije.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!