OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele SalomenaSalomena

Práva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: No... tak co bych mohla napsat? Jsem praštěná, náladová a sklerotická. Mám ráda hudbu (jakoukoliv kromě Death Metalu a dechovky). Ráda píšu povídky (ačkoli za mnoho nestojí) a kreslím. Miluju anděly, upíry, nadpřirozeno a oříšky v čokoládě. Moje neojoblíbenější zvíře je hipogryf. =)

Kontakt:

E-mail: janca-janik (zavináč) seznam.cz

ICQ: 479780761ICQ status

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 12. 2010

Poslední přihlášení: 24. 8. 2012, 20:45

Články:

 

Kdo jsi?

Kdo jsi?Mému odrazu v zrcadle...

 

Odejít navždy...

Odejít navždy...Původně to měl být drabble, ale nemohla jsem si pomoct. Nečekejte nic velkého. Jen taková kratší jednorázovka bez pořádného děje. O dívce, která musela zemřít příliš brzy... Sali x)

 

Závidím ptákům křídla...

Závidím ptákům křídla...Jen taková básnička, co mě napadla... Není nic moc, tak mě za ni pořádně zkritizujte ;)... Sali x)

 

Potomci Bolesti

Potomci BolestiMůj pokus o napsání čehosi, co vzdáááleně připomíná pohádku (psáno z pohledu Závisti)... Kdysi býval a snad ještě je jeden takový hrad. Byl obrovský, temný a děsivý. Žilo na něm šest sourozenců – dvě sestry a čtyři bratři. Jmenovali se Chlad, Nenávist, Strach, Závist, Zlost a Žal. Byli to synové a dcery Bolesti. Měli neobyčejnou moc vzbuzovat v lidech ty emoce, jež se po nich jmenovaly. Často vycházeli ven a využívali své moci na obyčejné smrtelníky. Živili se totiž jejich bolestí. Bývaly to temné doby. Ve světě vládlo zlo, lidé byli krutí a slovo láska snad nikdo neznal. Ale to se mělo brzy změnit…
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!