OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

Na věčnost - 11. kapitola: Soud

Na věčnost - 11. kapitola: SoudThea, obviněná pro jednou z něčeho, co nespáchala, čeká, co bude dál. Vydají ji profesoři k řádnému soudu za prokletí studentky?

 

Na konci duhy - 7. kapitola

Na konci duhy - 7. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Yesterday, all my troubles seemed so far away, Now it looks as thought they're here to stay, Oh I believe in yesterday.

 

Na věčnost - 10. kapitola: Prokletí

Na věčnost - 10. kapitola: Prokletí

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce července/júla. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Thea sbírá odvahu, aby konečně řekla pravdu, jenže nakonec se bude muset potýkat s horší situací.

 

Na konci duhy - 6. kapitola

Na konci duhy - 6. kapitolaJak bude vypadat soužití tří rozdílných osob v jedné dřevěné chatě? Dalo by se říct, že zajímavě.

 

Na konci duhy - 5. kapitola

Na konci duhy - 5. kapitolaMůže být ještě něco horšího, než sdílet jeden dům s protivnou osobou? Ano! Sdílet ho se dvěma...

 

Na věčnost - 9. kapitola: Nový rok

Na věčnost - 9. kapitola: Nový rokTheodora nepřímo prozrazuje své tíživé tajemství a s Remusem, který je jejímu srdci stále blíž, se chystá oslavit příchod nového roku. Přeji hezké počtení!

 

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 6. kapitola

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 6. kapitolaJak dopadne schůzka s Tinou?

 

Na konci duhy - 4. kapitola

Na konci duhy - 4. kapitolaPřátele si drž u těla, nepřátele ještě blíž.

 

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 5. kapitola

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 5. kapitolaNewt začíná vzpomínat. Netuší však, že vzpomínky nebudou to jediné, co ho pronásleduje...

 

21 dní - 2. kapitola

21 dní - 2. kapitolaNěkteří lidé se mění, jiní zůstávají pořád stejní. Někdy je těžké poznat, jací vlastně jsou. A když se setkají dva lidé, kteří se neměli rádi, a zjistí, že se vůbec nezměnili, je neskutečným testem charakteru, jak se situace bude vyvíjet dál.
A temní démoni v koutech našich myslí čekají, až budou moct vystrčit růžky.

 

Na konci duhy - 3. kapitola

Na konci duhy - 3. kapitolaNelze stále jenom pracovat, je třeba se i bavit. Kde ale zábava končí a nebezpečí začíná? Hranice je velmi tenká.

 

Pravá ruka skazy - 7. kapitola

Pravá ruka skazy - 7. kapitolaIde sa do Rokfortu.

 

Na věčnost - 8. kapitola: Vánoce

Na věčnost - 8. kapitola: VánoceVánoční svátky přicházejí... Trochu netradiční díl do plného léta, ale snad se bude líbit!

 

Klenot rodu Blacků - 15. kapitola - Tam, kde smrtijedi dávají dobrou noc

Klenot rodu Blacků - 15. kapitola - Tam, kde smrtijedi dávají dobrou nocCo se dělo po třetím úkolu na onom hřbitově, všichni víme. Jak to zamává s našimi hrdiny?

 

21 dní - 1. kapitola

21 dní - 1. kapitolaLidé na útěku mají společnou jednu věc. Není to vykonaný zločin ani strach. Je to věc, která je většinou tím, kdo je skutečně dopadne. Je to paranoia, která jim znemožní žít plnohodnotný život, nutí je utíkat, schovávat se a neustále se dívat za rameno. Zvlášť, když člověk ví, že nejde o pouhou svobodu, ale o život. A Draco Malfoy utíkající před smrtijedy není výjimkou.
Dlouho slibovaná Dramione povídka z mojí dílny. Budu vděčná za každý komentář. ;)

« Předchozí  1 ... 4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 ... 50   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!