OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » FanFiction Harry Potter 

Na konci duhy - 13. kapitola

Na konci duhy - 13. kapitola

Povídka se umístila na třetím místě o Nej povídku měsíce srpna/augusta. Na den ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme!Every time you look at my face, you give me this feeling. Every time you look in my eyes, my heart starts to tumble. I think of you all the time, it's you I believe in.
(Pokaždé, když se podíváš na moji tvář, dáš mi ten pocit. Pokaždé, když se podíváš do mých očí, mé srdce začne hlasitěji tlouct. Stále na tebe myslím, jsi to ty, v koho věřím.)

 

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 6. kapitola (Dramione)Zmetek na scénu
Malfoy se konečně probral, ale co bude teď? A jak budou dále postupovat ostatní členové Fénixova řádu. Pohnou se věci kupředu?

 

Na konci duhy - 12. kapitola

Na konci duhy - 12. kapitolaŘetízek něžný dala mi, teď leží na mé dlani. Krátké to bylo setkání, navždycky odešla mi. Jsme proti lásce bezbraní, když pod hvězdami raní. Řetízek něžný dala mi, teď leží na mé dlani.

 

Amiserat proelio - 5. kapitola (Dramione)

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Amiserat proelio - 5. kapitola (Dramione)Nejsem Black.
Co se stane, když se Sirius zaručí za mladou černovlasou bojovnici? A chudák Hermiona zůstala s Dracem úplně sama. Uvidíme, jak to vyřeší. :) Od této kapitoly se ve vyprávění budou střídat Hermiona se Siriem, vždy je to označené jménem vypravěče v pravém rohu.

 

Amiserat proelio - 4. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 4. kapitola (Dramione)Ztráta útočiště.
Něco se musí pokazit, aby se věci hnuly kupředu. Prokáží se naši hosté jako přítěž, nebo vítaná pomoc? Popoženeme povídku trochu dál, aby se nám konečně začalo něco dít.

 

Klenot rodu Blacků - 18. kapitola - Dva bratři

Klenot rodu Blacků - 18. kapitola - Dva bratřiMinisterstvo s našimi hrdiny odmítá zacházet v rukavičkách...

 

Amiserat proelio - 3. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 3. kapitola (Dramione)Obři, elfové a víly. Další kapitola možná konečně trochu osvětlí, kde se vzal Dracův podivný doprovod a proč není bezpečné Drusil vyslýchat. Zasáhnout musí pochopitelně mozek své generace, Hermiona Grangerová.

 

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 8. kapitola

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 8. kapitolaPrázdniny se chýlí ke konci, co potká naše hlavní hrdiny?

 

Amiserat proelio - 2. kapitola (Dramione)

Amiserat proelio - 2. kapitola (Dramione)Co chtějí nezvaní návštěvníci a co s nimi, když nemohou odejít? Jsou to přátelé nebo nepřátelé? I nezvaná a nevítaná návštěva může být vítaným rozptýlením... Doufám, že se Vám bude čtení líbit. :)

 

Na konci duhy - 11. kapitola

Na konci duhy - 11. kapitolaSnape vyšel ven, měl pevnej krok a řek :"JE TO HOTOVÝ" Však rudá krev mu barví bok, on měl v něm větvoví, pak řek, že je čas vodejít, měl v očích chladnej cejn, a v lese nastal mrtvej klid, on jmenoval se Snape...

 

Na konci duhy - 10. kapitola

Na konci duhy - 10. kapitolaV dálce světla zaplály
To mé oči hledaly
Potíž je jenom v tom, že nemůžu dál
Na sedlo si hlavu dát
Už se mi chce strašně, strašně spát
A jen sto yardů mi zbývá...

Novinka

Amiserat proelio - 1. kapitola (Dramione)

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Amiserat proelio - 1. kapitola (Dramione)Ztratit rodinu někdy znamená najít sám sebe. Možná. Povídka respektuje děj příběhu JKR až do Prince dvojí krve (s jedinou úpravou - Sirius žije), poté se odklání. Válka pokračuje, hodně je ztraceno proto, aby mohlo být mnoho nalezeno. Přecházím z LoTRa na svou druhou srdeční záležitost, takže doufám, že někoho má práce zaujme. První kapitoly jsou trochu vleklé, ale potom to, doufám, bude stát za to. Přístupnost má význam až později, první kapitoly bez omezení.

 

Na konci duhy - 9. kapitola

Na konci duhy - 9. kapitolaAn old wizard went out one dark and windy day, in the forest he rested as he went along his way, when all at once a mighty herd of red eyed cows he saw, a-plowing through the ragged sky and up the cloudy draw... Jeden starý kouzelník odešel jednoho temného a větrného dne, odpočinul si v lese na jeho dlouhé cestě, když najednou se mu zjevilo celé stádo rudookých krav, pobíhající roztrhanou oblohou nahoře v mracích...

 

Klenot rodu Blacků - 17. kapitola - K čertu se vším

Klenot rodu Blacků - 17. kapitola - K čertu se všímJak tedy dopadlo ono přemilé rodinné setkání?

 

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 7. kapitola

Kufr plný záhad (Newt Scamander FF) - 7. kapitolaPorpentina si uvědomuje, že hrozba Temného pána není jen záležitostí britského kouzelnického světa. Vyhledá pomoc Řádu? A jak to vypadá mezí ní a Newtonem?

« Předchozí  1 ... 6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 ... 52   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!