OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování 

Královnina služebnice - 13. kapitola

Královnina služebnice - 13. kapitolaPo návratu na zámek se věci vrací do starých kolejích a Sianna si najde způsob, jak se vyrovnat se ztrátou svobody.

 

V kvapke krvi - Kapitola 8.

V kvapke krvi - Kapitola 8.Nedôveryhodný spojenec je lepší ako odhodlaný protivník

 

Lapena v notách - 5. kapitola

Lapena v notách - 5. kapitolaJak budou probíhat Eleniny prázdniny? Stane se opět něco zajímavého, nebo zažije konečně pohodu a klid, který tolik potřebuje?

Novinka

Sleepers - Akt 1

Sleepers - Akt 1James Coxwill sa prebúdza na tajomnom mieste. Nevidí a hýbať perami je taktiež nemožné. Umelá inteligencia v jeho hlave mu prezradí, že sa za jemu záhadných okolností stal účastníkom desivého Sleepers experimentu, ktorý spočíva v prežívaní v nehostinnom prostredí budovy tajomnej korporácie bez pomoci zrakového zmyslu.

 

Hviezda a vrah II.

Hviezda a vrah II.Keď sa úloha vymkne kontrole a vy zistíte, komu ste vlastne pomáhali.

 

Goodbye Agony 41. kapitola

Goodbye Agony 41. kapitolaInessa dostane jeden ze svých praštěných nápadů, kvůli kterému se bude muset sejít s Jaredem.
Užijte si kapitolu, Vaše marSabienna

 

Lapena v notách - 4. kapitola

Lapena v notách - 4. kapitolaElena prožila náročný večer. Jak se asi po něm bude cítit? A jak dopadly její kamarádky? Hlavou se jí jistě honí spousta otázek. Chce ale na ně vůbec zjistit odpovědi?

 

V kvapke krvi - Kapitola 7.

V kvapke krvi - Kapitola 7.Rozhovor dvoch tvrdých hláv len sotva niekam vedie

 

Lapena v notách - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Lapena v notách - 3. kapitolaJak bude Elenin večer dále pokračovat? Nezačal právě nejlépe. Co všechno ji ještě čeká a co zvládne? Koho to zajímá, jistě se rád podívá. :) Přístupnost jsem změnila na 15+, protože některé výrazy nejsou zrovna nejvybranější. Tak už to prostě v životě chodí. ;)

 

Královnina služebnice - 12. kapitola

Královnina služebnice - 12. kapitolaSianna napíše dopis domů a na důkaz vznikajícího přátelství vyrazí s Farellem do hospody.

 

Goodbye Agony 40. kapitola

Goodbye Agony 40. kapitolaNastává den D...
Ať se Vám kapitola líbí, marSabienna

 

Lapena v notách - 2. kapitola

Lapena v notách - 2. kapitolaPůjde Elena na koncert kapely Bleeding Scream, nebo se jí podaří se z něj vymluvit?

 

V kvapke krvi - Kapitola 6.

V kvapke krvi - Kapitola 6.Schopnosť prekvapiť by sa nemala podceňovať

Novinka

Lapena v notách - 1. kapitola

Lapena v notách - 1. kapitolaElena právě končí studium na gymnáziu v Mladé Boleslavi. Navenek to vypadá, že se jí plní jeden sen za druhým. Chlapci po ní touží, všude je vítaná. Takže nikdo netuší, že přede všemi skrývá děsivé tajemství. Díky kamarádce se seznamuje s její oblíbenou kapelou Bleeding Scream. Jedná se pro ni konečně o odrazový můstek, nebo o další komplikaci? Elena je odhodlaná vrátit svůj život do normálu a vše si vyřešit sama. Netuší, že osudu neunikne, ať se snaží sebevíc. Tento příběh je plný správných i špatných životních rozhodnutí a zvratů, kde nic nemusí být tak, jak se zdá.

Dokončeno

Hviezda a vrah I.

Hviezda a vrah I. Astra svoj život skôr prežívala, ako žila. Otec ju nenávidel, rodinná tradícia ju nútila učiť sa za kráľovského strážcu a Majster jej zo života robil hotové peklo. Po dlhých rokoch snahy bojovať s osudom nakoniec rezignovala a necháva sa unášať prúdom. Apatická k vlastnému životu len pomaly čakala na istú smrť. Až do momentu, čo spozná podivnú osobu s maskou cez spodnú časť tváre. A práve vtedy Astra ochutná prvé kvapky túžby po živote. Ako môže nájomný vrah, vraždiaci ľudí okolo nej, pomôcť niekomu tak zlomenému životom, že nepozná nič iné ako bolesť?

« Předchozí  1 ... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 ... 676   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!