OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování 

Dračí ostrovy 4. část

Dračí ostrovy 4. částTady máte další část. Je sice další s těch krátkých, ale když už to mám všechno napsané, tak to nechci přepisovat :D No tak si to užijte a zase děkuju za komentáře :)

 

Angelic Castle - díl 1.

Angelic Castle - díl 1.Možní si myslíte, že jsem obyčejný člověk. Slabosti, zášť, láska ...... Jenže já nejsem jako ostatní, já jsem ANDĚL.

 

Dokud nás smrt znovu nespojí - 8. Nebezpečná čtvrť

Dokud nás smrt znovu nespojí - 8. Nebezpečná čtvrťTak konečně po stopadesáti letech sem dávám další pokráčko, vím, že je to pozdě, ale dříve jsem chtěla přidat něco jen když něco napíšu, ale jelikož jsem padouch a nepíšu, tak to sem dávám i tak :D Snad se bude líbit, protože už se to konečně začíná rozjíždět :)

 

Dračí ostrovy 3. část

Dračí ostrovy 3. částTady je trojka. Je to jedna z mých nejoblíbenějších částí a doufám, že se vám bude líbit taky :)Je sice o něco kratší, ale podle mě dějově zajímavé :). A zaze musím poděkovat za komentáře, vážně díky mooc.

 

Rozervané srdce - 8. kapitola

Rozervané srdce - 8. kapitolatak a máme tady další dílek upozorňuji, že by mohl být považován za 15+

 

Viktor 15. část

Viktor 15. částJe tu patnáctka a konečně taky svatba. Přeji hezké počtení.

 

Summer love-2.kap.

Summer love-2.kap.Bells zamíří na pláž se trochu porozhlédnout.. Okamžitě ji do očí padne jeden hezoun. Edward.. Jsou Jasperovi narážky pouze vymyšlené, nebo má v něčem pravdu? x)

 

Summer love

Summer lovePoužila jsem známé postavy, ale bude to zřejmě běžný příběh.. No doufám že pro vás bude zajímavý :D Jede se na osmitýdenní rodinný výlet a Bells není zrovna nadšená. Přece jen po rozchodu se na to ještě necítí a navíc nemá náladu na někoho, kdo si z ní v dětství dělával v jednom kuse srandu..

 

Dračí ostrovy 2. část

Dračí ostrovy 2. částJsem ráda, že se vám povídka líbí. Děkuju moooc za komentáře. Tady máte pokračování, doufám, že to budete i nadále číst :)

 

Rozervané srdce - 7. kapitola

Rozervané srdce - 7. kapitola7. doufám že se bude líbit, přesto že byl můj mozek indisponován.

 

Viktor 14. část

Viktor 14. částTak a je tu čtrnáctka. Tahle kapitola se mi psala úplně sama, tak písněte, jestli se vám líbila.

 

Viktor 13 část

Viktor 13 částJe tu třináctka, přeji hezkou zábavu.

 

Rozervané srdce - 6. kapitola

Rozervané srdce - 6. kapitolatak a je tu kapitolka č. 6, další bude zřejmě až v pondělí, páč nebudu možnost se připojit na net

 

Rozervané srdce - 5. kapitola

Rozervané srdce - 5. kapitoladalší napínavá kapitolka, doufám že se bude líbit! ;o)

 

Dračí ostrovy 1. část

Dračí ostrovy 1. částDobře, psala jsem to docela dávno, tak buďte hodní :D Psala jsem to pro kámošku, která miluje fantasy, skoro stejně jako já :D O čem to je? o dracích, elfech, čarodějích :D Inspirací mi byla myslím hra Herodes III., ale už si nejsem jistá. Tohle je spíš takový úvod, do historie, prostě něco na začátek. Tak jo, prosím o komentáře:D

« Předchozí  1 ... 664  665  666  667  668  669  670  671  672  673  674 ... 676   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!