OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChloeMercerChloeMercer

ChloeMercerPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Praha

Věk: 23

O mně: Mám ráda moře, plavání, potápění a vaření, ale hlavně moc ráda čtu dlouho do noci. Kromě toho ráda poslouchám hudbu a chodím do kina.

Jsem poměrně normální holka, jen jsem až krutopřísně upřímná a ne vždy si beru servítky. Říkám pravdu i když bolí. Chybí mi totiž takový ten filtr mezi hlavou a pusou. Jinak jsem ale celkem v poho člověk.

Jsem vždy pro každou špatnost a ráda se bavím. Někdy i na úkor někoho jiného, ale dokážu si udělat srandu i sama ze sebe, takže se to snad vyrovnává...

Myslím si, že mám hlavu plnou více méně originálních nápadů, ale ne vždy dokážu správně přenést to, co mám v hlavě na stránky, ale každý přeci nějak začínal. :-D

Kontakt:

E-mail: chloe987654321 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 11. 2014

Poslední přihlášení: 15. 11. 2020, 13:02

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ChloeMercer

Povídky od ChloeMercerKapitolové: V propadlišti dějin - rozepsané Příběh pěti - v přípravě Na sedadle Impaly - v přípravě Jednodílné: Crossover: Parodie: Parozie: Poezie: Song Fiction: Drabble: Reprodrozd - dokončené

Články:

 

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek 2. kapitola

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek 2. kapitolaElena je zpátky, ovšem ne všichni mají z jejího návratu radost. Přeji příjemné počtení, děkuji za případné opravy a samozřejmě vás prosím o komentáře s vašimi názory. ChloeMercer.

 

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek 1. kapitola

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek 1. kapitolaJak už název napovídá, náš příběh teprve začíná, a kým jiným bychom měli začít nežli Elenou, která je a vždycky byla v centru dění. Takže vzhůru do toho...

Novinka

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek Prolog

Deníky lovců a upírů 1. série: Začátek PrologMystic Falls je městečko se spoustou tajemství, záhad a nadpřirozených bytostí, které nejsou vždy jen přátelské. Některé totiž mají vcelku zlolajné plány, se kterými se zkrátka musí něco udělat. V centru dění samozřejmě stojí nám všem velmi dobře známá, mladičká Elena Gilbertová, která zrovna přišla o rodiče, a spolu s ní i její rodina a přátelé. Zní vám to povědomě? Aby taky ne, ale pojďme si ten příběh povědět znovu, ovšem tentokráte trochu jinak… Povídka je crossoverem mezi seriály Upíří deníky a Buffy, přemožitelka upírů. Doufám, že jí budete věnovat pozornost, zalíbí se vám a zanecháte mi nějaký ten komentář, ale teď už vzhůru do čtení.

 

V propadlišti dějin 5. kapitola

V propadlišti dějin 5. kapitolaPrvní den Ember na Bradavické škole čar a kouzel pokračuje a stejně tak i polízanice a trapasy. Přeji příjemné čtení a snad se i trochu pobavíte. ChloeMercer.

 

V propadlišti dějin 4. kapitola

V propadlišti dějin 4. kapitolaPrvní den na Bradavické škole čar a kouzel je v plném proudu a Ember už od rána pronásledují samé nepěkné polízanice a trapasy. Přeji příjemné čtení a snad se i trochu pobavíte. ChloeMercer.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!