OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele ChloeMercerChloeMercer

ChloeMercerPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Praha

Věk: 23

O mně: Mám ráda moře, plavání, potápění a vaření, ale hlavně moc ráda čtu dlouho do noci. Kromě toho ráda poslouchám hudbu a chodím do kina.

Jsem poměrně normální holka, jen jsem až krutopřísně upřímná a ne vždy si beru servítky. Říkám pravdu i když bolí. Chybí mi totiž takový ten filtr mezi hlavou a pusou. Jinak jsem ale celkem v poho člověk.

Jsem vždy pro každou špatnost a ráda se bavím. Někdy i na úkor někoho jiného, ale dokážu si udělat srandu i sama ze sebe, takže se to snad vyrovnává...

Myslím si, že mám hlavu plnou více méně originálních nápadů, ale ne vždy dokážu správně přenést to, co mám v hlavě na stránky, ale každý přeci nějak začínal. :-D

Kontakt:

E-mail: chloe987654321 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 7

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 11. 2014

Poslední přihlášení: 21. 1. 2019, 13:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ChloeMercer

Povídky od ChloeMercerKapitolové: V propadlišti dějin - rozepsané Příběh pěti - v přípravě Na sedadle Impaly - v přípravě Jednodílné: Crossover: Parodie: Parozie: Poezie: Song Fiction: Drabble: Reprodrozd - dokončené

Články:

 

V propadlišti dějin 5. kapitola

V propadlišti dějin 5. kapitolaPrvní den Ember na Bradavické škole čar a kouzel pokračuje a stejně tak i polízanice a trapasy. Přeji příjemné čtení a snad se i trochu pobavíte. ChloeMercer.

 

V propadlišti dějin 4. kapitola

V propadlišti dějin 4. kapitolaPrvní den na Bradavické škole čar a kouzel je v plném proudu a Ember už od rána pronásledují samé nepěkné polízanice a trapasy. Přeji příjemné čtení a snad se i trochu pobavíte. ChloeMercer.

 

V propadlišti dějin 3. kapitola

V propadlišti dějin 3. kapitolaPo dlouhé době je tu další kapitola a dobrá zpráva je, že Ember konečně dorazí do Bradavic. Čeká nás rozhovor s Hagridem, seznámení se s dalšími postavami a v neposlední řadě také spousta myšlenek a vzpomínek na Toma Riddla. Přeji příjemné čtení... ChloeMercer.

 

V propadlišti dějin 2. kapitola

V propadlišti dějin 2. kapitolaNovember je ještě stále na cestě do Bradavic a cestou potkává hnedle několik postav, které více či méně ovlivní její příběh. Přeji příjemné čtení. ChloeMercer.

Novinka

V propadlišti dějin 1. kapitola

V propadlišti dějin 1. kapitolaBradavickou školu čar a kouzel navštěvovala již celá řada studentů a jednou z nich byla také November Whitespoonová. Její příběh se odehrává ve velice temných časech, které se týkají jak mudlů, tak i čarodějů. To však ale není nic v porovnání s tím, co má teprve přijít. Než se však chodbami Bradavic začne šířit strach, musí se toho ještě hodně stát. Vydejte se spolu s Ember na její pouť pátým ročníkem této školy a nechte se unést příběhem, na jehož konci se dozvíte, zda její jméno zmizí v propadlišti dějin a nebo do nich naopak vejde… Je to moje první kapitolová povídka s tématikou Harryho Pottera a zároveň také na těchto stránkách. Doufám však, že se i přesto někomu zalíbí a odmění mě komentářem. ChloeMercer.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!