OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele LoveUfoLoveUfo

LoveUfoPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucy

O mně: Ahoj. No, takže něco o mě? Jsem normální pubertální holka, která moc ráda čte a jezdí na koni. Také jsem začala psát povídku, kterou bych sem s Vaší pomocí ráda vložila. Tak, to už je všechno. Čauky!

Kontakt:

E-mail: luckabohmova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 1. 2012

Poslední přihlášení: 1. 6. 2012, 13:13

Články:

 

Dangerous Sea - 6. kapitola

Dangerous Sea - 6. kapitolaPříběh o šestnáctileté dívce Shanty Lucenzo, která v dětství přišla o matku a její otec je pirát. Jaká dobrodružství Shanty na moři zažije? Co ji čeká na lodi plné pirátů? V dnešní kapitolce... no nechte se překvapit. Děkuji všem, kteří zanechjí pod článkem nějaký ten koment, ať už kladný či záporný, smajlík nebo věta, vše mě potěší a budu vděčná za Váš názor.
Velmi děkuji uživatelce Attia za opravu. Díky, díky moc.

 

Dangerous Sea - 5. kapitola

Dangerous Sea - 5. kapitolaPříběh o šestnáctileté dívce Shanty Lucenzo, která v dětství přišla o matku a její otec je pirát. Jaká dobrodružství Shanty na moři zažije? Co ji čeká na lodi plné pirátů? V dnešní kapitolce... no nechte se překvapit. Děkuji všem, kteří zanechjí pod článkem nějaký ten koment, ať už kladný či záporný, smajlík nebo věta, vše mě potěší a budu vděčná za Váš názor.

 

Dangerous Sea - 4. kapitola

Dangerous Sea - 4. kapitolaPříběh o šestnáctileté dívce Shanty Lucenzo, která v dětství přišla o matku a její otec je pirát. Jaká dobrodružství Shanty na moři zažije? Co ji čeká na lodi plné pirátů? Tato kapitolka bude oproti ostatním mnohem kratší, ale je v ní několik klíčových událostí, které nás budou doprovázet až do konce. Všem děkuji za komentáře a doufám, že se bude líbit.

 

Dangerous Sea - 3. kapitola

Dangerous Sea - 3. kapitolaPříběh o šestnáctileté dívce Shanty Lucenzo, která v dětství přišla o matku a její otec je pirát. Jaká dobrodružství Shanty na moři zažije? Co ji čeká na lodi plné pirátů? V dnešní kapitolce : Noční můra, pupínek, týrání a muž přes palubu + malý dodatek Máte se na co těšit tak si to užijte ;-) LoveUfo

 

Dangerous Sea - 2. kapitola

Dangerous Sea - 2. kapitolaPříběh o šestnáctileté dívce Shanty Lucenzo, která v dětství přišla o matku a její otec je pirát.
Jaká dobrodružství Shanty na moři zažije?
Co ji čeká na lodi plné pirátů?
V této kapitolce Shanty potká pár nových přatel a nebude chybět ani menší nehoda.
Chtěla bych tuto kapitolku věnovat uživatelům Attia a superduper12, kteří mě podporovali v psaní.
Velké díky patří také mé nejlepší kamarádce Lili-Riina, která mi pomáhá s pravopisem.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!