OurStories.cz ~ naše povídky - Profil uživatele silvi14silvi14

silvi14Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Jmenuju se tak a tak ;)

Bydliště: Hned vedle mého souseda :D

Věk: Je

Kontakt:

E-mail: irish5 (zavináč) seznam.cz

Web: www.silvi14povidky.estranky.cz/

Statistiky:

Moje články: 15

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 10. 2013

Poslední přihlášení: 7. 7. 2014, 21:29

Články:

Novinka

Žal Matky přírody

Žal Matky přírodyMoje pojetí strastí Matky přírody. Doufám, že se vám bude povídka líbit. Komentář vždy potěší :) Přeji hezké čtení.

 

Vlčice ve víru velkoměsta - 1.

Vlčice ve víru velkoměsta - 1.Večeře a překvapení.

Novinka

Vlčice ve víru velkoměsta - Prolog

Vlčice ve víru velkoměsta - PrologCharlene je dívka, jež má jediné poslání - chránit svou smečku. Ale jak už to tak bývá, život není med, a i Charlene se do cesty postaví několik překážek. Vše se změní, když zemře její otec, alfa smečky. Vlkodlačí národ připadne betovi smečky, který je velice krutý a nad smečkou vládne železnou rukou. Charlene, jakožto dcera bývalého alfy, je nucena se situací bojovat. Boj ale bohužel nevyhraje a Linus ji ze smečky vyžene. Charlene, do teď zvyklá na milující náruč smečky, se musí postavit tváří v tvář kruté realitě života mimo smečku. Bude nucena odejít do města, navždy opustit les a přírodu. Naučí se žít mezi normálními lidmi? Pokud se chcete dozvědět, jak to vlastně dopadne, čtěte dál! :) A nezapomeňte, že milý komentář vždy potěší. ;)

 

Neviditelná - 1. kapitola (1/2)

Neviditelná - 1. kapitola (1/2)Nancy pozná identitu člověka, o kterého „zavadila" při cestě do knihovny. Právě od něho dostane vysvětlení, kým vlastně ve skutečnosti je... Ale ještě si chvíli počká. Přeji hezké čtení, silvi14 P.S. Hezký komentář jako vždy potěší :)

Novinka

Neviditelná - Prolog

Neviditelná - PrologNancy si odjakživa připadala přehlížená. Skoro jako kdyby byla neviditelná. Vše se ale změní, když se Nancy odstěhuje na vesnici kvůli matčině nové práci. Pozná tam další své vrstevníky, kteří jsou stejní jako ona, a Nancy konečně zjistí, kým ve skutečnosti je.
Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!