OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Battlefield - 1. kapitola

Battlefield - 1. kapitolaMera je už tři století společnicí Klause. Vyhovuje jí to a nemíní na tom nic měnit. Jenže v Mystic Falls ji vymění za Stefana, který s ním musí být, kvůli svému dluhu. (Klausova krev na vyléčení Damona) Meře se to ovšem nelíbí a tak se spojí s Damonem a Elenou. Jenže vše není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Jak se říká, cesty osudu jsou klikaté.

 

Never say never 7. kapitola

Never say never 7. kapitolaPlánování Vánočního večírku, krásný večer s přáteli, nebo nepřáteli?

 

Dvojitá zrada - prolog

Dvojitá zrada - prologNavrhla jsem vám rozpracování stejnojmenné jednorázové povídky na kapitolovou a vy přijali.
Děj v prologu se odehrává asi dva až tři dny po ději v jednorázové Dvojité zradě. Žádné převraty zatím nečekejte, ale postupem času se to rozjede.
Smrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Příjemné počtení vám přeje Faillë a její snová múza.
P.S.: Text napsaný kurzívou je úryvek jedné z písniček od Nightwish. Občas se něco z jejich písniček (text) objeví i v příštích kapitolách.

 

Je to ten cit? - 6. Návštěva

Je to ten cit? - 6. NávštěvaTak dne se tu objeví ta slibovaná ‚nová‘ postava. A v příštím díle? Se objeví další.

 

Potomok Dračích jazdcov II. - 1. kapitola

Potomok Dračích jazdcov II. - 1. kapitolaNaposledy sa Nathalie dostala do zajatia v Uru'baene...ako to bude pokračovať?

 

Never say never 6. kapitola

Never say never 6. kapitolaElizabeth čeká odpolední schůzka s Katherine...

Novinka

Návrat domů 10. kapitola

Návrat domů 10. kapitolaDo konce hodiny byl klid. Relativní… Uvnitř mé duše byl doslova uragán. Cítil jsem, že jsem udělal chybu. Seřval jsem nevinné dítě. Jen proto, že jsem byl naštvaný na jeho otce. Ublížil jsem. Ale já nechtěl!

 

Never say never 5. kapitola

Never say never 5. kapitolaNávštěva u Salvatorových...

 

In nomine Amoris 3. kapitola

In nomine Amoris 3. kapitolaKapitolka +15... Jeho oči se sklonily. Co viděl? Bojí se mě? Teď když jsme tu dva? Ale Dráčku, můj Draco, ty se nemáš čeho bát. Já bych ti nikdy neublížil. To přece víš! Jsi mou součástí. Tak jak pravil obřad. Tvé srdce, duše i tělo. To vše patří mně. A je to i naopak. Patřím ti. Dám ti cokoliv. Draco! (Beta - Mao)

 

Začátek mého konce - 15. kapitola

Začátek mého konce - 15. kapitolaPo tom Amynim ,erotickém' snu se vracím s další, hezky patnáctou kapitolou a doufám, že mě podpoříte tak, jako minule. Děkuju, že si najdete čas, přečtete si a hezky okomentujete. :)

 

Návrat domů 9. kapitola

Návrat domů 9. kapitolaRozloučili jsme se a vydali se domů. Dokonce i Severus souhlasil s večerní návštěvou a malou společnou skleničkou na závěr. Ale já moc dobře věděl, jak tahle sklenička dopadne. A taky jsem měl pravdu. Po dlouhé době jsem spal klidně. Bez nočních můr a přízraků. Byl jsem šťastný. Opravdu a moc.

 

In nomine Amoris 2. kapitola

In nomine Amoris 2. kapitolaDo očí se mi nahrnuly slzy. Co jsem ochoten udělat pro lásku? Všechno. Opravdu všechno. Vždyť jsem mu daroval sebe. Svou lásku. Své tělo a svou duši. Byli jsme jako jeden. Tak moc jiní a tak moc stejní. Jako jing a jang. Černý a bílý, propojení v harmonii. Samostatně nepotřební, společně dokonalý.

 

Je to ten cit? - 5. Proklouznutí

Je to ten cit? - 5. ProklouznutíRozzuřený Stefan, ničení nábytku a hádka?
P.S. Chtěla bych se omluvit, že jsem tak dlouho nepřidala další díl. Nevěděla jsem co napsat a stejně z toho vzniklo tohle. :( Ale doufám, že se vám tenhle díl bude alespoň trochu líbit. A ještě jedna věc, můžu slíbit, že se v dalším díle konečně objeví i někdo jiný, než naše oblíbená trojka. :)

 

Temnotou spolu 6. kapitola

Temnotou spolu 6. kapitolaSmaragdy se zatřpytily a stříbro se usmálo. V jednom pohledu bylo tolik věcí. Oni nepotřebovali slova. Stačil jeden pohled a věděli o sobě první poslední. Věděli, jak se ten druhý cítí, co chce i nechce. Jestli je smutný, nebo naopak veselý. A přesto Harry pořád nechápal, proč druhý chlapec nevidí, co je jasné. Jeho lásku. Jeho touhu se ho dotknout. Políbit ty plné rty. Laskat tělo anděla. Nevidí, nebo nechce vidět?

 

In nomine Amoris 1. kapitola

In nomine Amoris 1. kapitola...ale copak jim můžu říct, kvůli čemu jsem tady? Uvědomují si, v jakém pak budou riziku? Už tak, že celá škola ví, že jsem tady. Druhý Potter! Co až se to dozví Voldemort, který v téhle době zbrojí a chystá se na válku, která bude! Nejsem v nebezpečí jen já, ale i mé druhé já! Co když se teď dozví pravdu a rozhodne se neudělat nic z toho, co jsem udělal já? Já se prostě vypařím a nedokážu s tím udělat nic. Protože když se on rozhodne nevrátit se do minulosti, je pravdou, že zmizím. Ale jaká pak bude budoucnost? Bez lásky...

« Předchozí  1 ... 148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158 ... 159   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!