OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Potomok Dračích jazdcov - 13. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 13. kapitolaNath už prekonala šok z toho, že sa jej pod posteľou vyliahol drak a teraz sa musí rozhodnúť, čo s ním ďalej...

 

Potomok Dračích jazdcov - 12. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 12. kapitolaNathalie v lese nájde zaujímavý kameň, ktorý však nie je tým, čím sa zdá byť...

 

Never Say Never 2. kapitola

Never Say Never 2. kapitolaElizabeth pokračuje ve vyučování, jenže to přeruší malá nehoda. Také se setkává se svým nepřítelem... :)

 

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2

Dračí princezny - 1. kapitola 1/2Irith je na lovu a nalézá fialový kámen. Do Carvahallu přijíždějí kupci. Vyprávění příběhů. Část kapitoly shrnutá do tří vět. Faillë & Draco

 

Návrat domů 6. kapitola

Návrat domů 6. kapitolaCo by se teď dělo, kdybych neutekl? Kde bych byl? Nemusel bych tu teď stát a dívat se na první setkání otce a syna. Nemusel bych se cítit tak špatně. Ale chybu jsem udělal a už ji nedokážu napravit. Stalo se. Ale možná to můžu jen zlepšit. Zmírnit bolest a nahradit jí něčím jiným. Snad láskou? Možná...

 

Diary of the Hunters of Supernatural - prolog

Diary of the Hunters of Supernatural - prologKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Winchesterovi nejsou jediná rodina lovců nadpřirozena. Rodin je mnohem víc a mezi ně patří i Lewisovi a Foresterovi. Sestry Lewisovy - Blake a Alexis přišli o matku, když byly obě malé. Dvojčata Foresterova - Kar a Lucia vyrůstala převážně s matkou, protože otec byl často na lovu. Obě tyto rodiny se znají už od narození. Ale jak zareagují na dva lovce, bratry Deana a Sama Winchesterovi?
Příjemné počtení přejí dvojčátka. Faillë & Draco
Věnování: Tuhle povídku chceme věnovat Alice a Andie.

 

Never Say Never Prolog a 1. kapitola

Never Say Never Prolog a 1. kapitolaMoje první povídka. Takže bude asi trochu divná. Je o The Vampire Diaries. Ne podle knížky, ale podle seriálu. Je to příběh o Elizabet Sterlingové, která přišla kdysi o někoho, koho milovala a teď se chce pomstít.

 

Návrat domů 5. kapitola

Návrat domů 5. kapitolaHarryho Tajemství je venku. A co teď?

 

Návrat domů 4. kapitola

Návrat domů 4. kapitolaAni jsem si nevšiml kdy se přiblížil. Mohl jsem cítil jeho dech kousek ode mě. Byl tak blízko.
Položil mi svou ruku na mou a druhou mi vzal skleničku a položil ji na stolek. Sledoval jsem každý jeho pohyb. Každé zavíření jeho pláště. Polkl jsem.

 

Potomok Dračích jazdcov - 11. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 11. kapitolaNathalie sa potrebuje odreagovať, a tak sa vyberie na chatu. Myslí si, že tam bude mať konečne pokoj, no znova sa mýli...
P.s: Ďalšiu kapitolu sa posnažím pridať čo najskôr :))

 

Elena and Vampires 5. kapitola

Elena and Vampires 5. kapitolaCopak je možné, aby tu byl Stefan a Damon ne? No, není a tak Elena poznává Stefanova úžnasného bratra.

 

Potomok Dračích jazdcov - 10. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 10. kapitolaNathalie sa snaží samu seba presvedčiť, že jej sny nie sú skutočné... ale príliš sa jej to nedarí :))

 

Ring My Bells

Ring My BellsVálka skončila. Ale někdo zemřel. Proč a jak? A je skutečně mrtvý nebo je to jen další tajemství v životě Severuse Snapea?

 

Návrat domů 3. kapitola

Návrat domů 3. kapitolaDívali jsme se vzájemě do očí. Tu touhu v těch černých obsidianech jsem nemohl přehlédnout. Přesně takhle si to pamatuji z doby, kdy jsem byl ještě student. Malý vyplašený kluk, který měl za úkol spasit svět. Tehdy jsem se cítil živ jen v jeho náruči. Jen když mě jeho rty líbaly a laskaly.
Ale tohle se změnilo. Dospěl jsem. Jeho vinou...

 

Milosrdná lež 3. část

Milosrdná lež 3. částNávrat do Bradavic. Mnoho otázek a mnoho odpovědí. Kdo přijde na jejich vtah? A co Voldemort? Poslední kapiotlka tohohle příběhu. Ale jak dopadne?

« Předchozí  1 ... 150  151  152  153  154  155  156  157  158  159    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!