OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Návrat domů 2. kapitola

Návrat domů 2. kapitolaJak poukázala má drahá Nikol, Harry je spratek, který si potřebuje snad něco dokázat. V tomhle případě to, že umí být s někým jiným než se Severusem. Co způsobí jeden hulák?

 

Návrat domů 1. kapitola

Návrat domů 1. kapitolaHarry se vrací domů, do Bradavic. Ale už v prvních minutách ví, že udělal Velkou chybu. Co teď?

 

Potomok Dračích jazdcov - 9. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 9. kapitolaPokračovanie Nathalinho sna... alebo, že by to nebol sen?

 

Jako Katherine? - 2. kapitola

Jako Katherine? - 2. kapitolaTak je tady pokračování příběhu z prostředí známého seriálu upíří deníky.
Jak bude Damon reagovat? Jak se to vyvine?
Pěkné čtení.
Nikiii

 

Návrat domů Prolog

Návrat domů PrologJe po válce a svět šest dalších let žil s vědomím, že chlapec-který-zachráni-svět, zmizel. Nikdo neví kam a nikdo neví proč. Ale jednou musela přijít chvíle návratu a tak se mladý hrdina ujme místa učitele Obrany proti černé magii ve škole v Bradavicích. Ale vše se začíná komplikovat už v prvních chvílích a minulost se začíná pomalu, ale jistě dostávat na světlo... Ale jakou roli v tomhle příběhu hraje všemi nenáviděný profesor Lektvarů?

 

Temnotou spolu 5. kapitola

Temnotou spolu 5. kapitolaV minulém díle nám to Harry jaksi nezvládl. Ale co za tím vším bylo? Nebo spíš, kdo? Harry, je nyní opravdu sám. Nemá nic a nikoho, ale je to skutečná pravda? Přátele má, jen se stačí dívat!

 

Potomok Dračích jazdcov - 8. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 8. kapitolaNathalie zistí, že aj upratovanie môže dopadnúť inak, než očakávala...:)

 

Milosrdná lež 2. část

Milosrdná lež 2. částDruhý díl Milosrdných lží je na světě. Chci velmi moc poděkovat Nikol18, a tenhle díleček věnuji hlavně jí. Prozářila si mé dny svými úžasnými slovy... Děkuji!
A teď k povídce... Co se stane, když donutí Lektvarista Harryho k nitrobraně ať už se mu to líbí nebo ne? Jaké to bude mít následky? Dobré nebo se celý Harryho svět zbortí jako domeček z karet?

 

Potomok Dračích jazdcov - 7. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 7. kapitolaTak, po dlhej dobe pridávam novú kapitolu...
Ospravedlňujem sa za čakanie a ako odškodné pridávam aj 8. kapitolu :))
P. S.: túto kapitolku by som chcela venovať mojim naj kamoškám, ktoré ma vždy vedia povzbudiť a inšpirovať - baby, zbožňujem vás! :))

 

Dračí princezny - prolog

Dračí princezny - prologDračí princezny jsou potomci elfů a draků. Království touží po jejich smrti stejně jako po smrti všech draků, kteří nejsou s ním. Proto poslední rodina dračích princezen odvede své potomky, dračí princezny, do světa, kde jim nemůže být Královstvím ublíženo. Obě jsou však od sebe odtrženy a vyrůstají bez sebe i své rodiny. Jenže ve staré věštbě se praví, že dračí princezny se do Alagaësie navrátí, až nadejde správný čas, a pomůžou svrhnout vládu krutého Galbatorixe. Podaří se jim to však, nebo padnou v nelítostných bojích? Příjemné počtení přeje Faillë & Draco.

 

Jako Katherine? - 1. kapitola

Jako Katherine? - 1. kapitolaTakže tahle povídka je na téma Upířích deníků.
Je Elena někde hluboko uvnitř jako Katherine? To se dozvíte v této povídce. Snad se bude líbit.
Pěkné čtení.
Nikiii

 

Devil - Prolog

Devil - PrologDlouho jsem tu nebyla. Začala jsem jednou povídkou, kde mě nebrala múza. Přicházím s jinou, kde už mě baví i žánr. Doufám, že Vám se to alespoň trochu zalíbí. Bude to inspirací na Bratrstvo černé dýky. Určitě někdo z Vás četl, víte, že se jedná o upíry, avšak v jiném slova smyslu. Sára Sher hledá zázemí ve své práci. Pracuje v redakci, ale pomalu ji opouští nadšení ze své práce. Chtěla by se jednou se svým článkem umístit na titulní straně, podaří se jí to? A jakou roli zde sehrají Darius a Tohrment?
Dnešní kapitola je seznamovací, ale trochu zápletky zde je. Pěkné počtení, vaše LL.

 

Milosrdná lež 1. část

Milosrdná lež 1. částKdyž se člověk zamiluje, dělá mnoho věcí, které by normálně neudělal. Ale Harry byl vždy jiný a nikdy své emoce a pocity nevystavoval na obdiv. Jenže co se stane, když bude nucen strávit měsíc v domě s objektem své touhy a lásky? Dokáže Severus unést pravdu skutečných Harryho citů, nebo to vše bude jen… milosrdná lež?

 

Osud - Prolog

Osud - PrologJedná se o moje prvotinu, proto buďte prosím trochu shovívaví. Příběh je fanfiction na motivy Harryho Pottera a vykládá jeho neobvyklé dětství. Zatím Vám přináším pouze prolog, ale už pracuji i na první kapitole (zatím mám dvě A4 stránky), tak pokud se bude líbit, budu psát a zveřejňovat dále. Taky bych prosil o konstruktivní kritku, pokud by se Vám tam něco nezdálo, rád bych věděl, kde co změnit.

Info k povídce:
Co by se stalo, kdyby malý chlapec, znám celou kouzelnickou společností, nevyrůstal u těch, u kterých měl. Co kdyby se jej jeho rodina zřekla a nechala ho na pospas svému osudu? Jak by kouzelnická komunita přijala fakt, že jejich hrdina není ten, za koho jej všichni mají? Co když Harry Potter bude vyrůstat mezi krvelačnými upíry, kteří prahnou jen po krvi a po jeho sladkém krku. Co se vlastně stane s Harrym Potterem, když se bude každé ráno probouze s tím, že to může být jeho poslední ráno, co vše na chlapce připravil všemocný osud?

A.N.: Neočekávejte pojetí upírů stejné jako ve Stmívání, v této povídce budou upíři opravdu ty krvelačné bestie, co jim jsou lidi u zadní části těla.

 

A tale of destiny - kapitola první

A tale of destiny - kapitola prvníCo se takhle zase jednou podívat do prostředí kouzelného světa čar a kouzel?
Annabelle a Isabelle Malfoyovi se jako úplně dva nové přírustky zařazují do běžného života v Bradavicích, avšak nestabilní válečné období je nebezpečné.
Jakou roli hraje pro Pána zla záhadná věštba a jak daleko bude ochoten zajít, aby ji otočil ve svůj prospěch?

« Předchozí  1 ... 152  153  154  155  156  157  158  159    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!