OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Potomok Dračích jazdcov - 4. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 4. kapitolaNath má pokazenú motorku a strýko Steven jej príde pomôcť...

 

Potomok Dračích jazdcov - 3. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 3. kapitolaNathalie zažije zaujímavý deň... Síce nie príjemný, ale zaujímavý :))

 

Me and Vampire Academy - 3. kapitola

Me and Vampire Academy - 3. kapitolaMoje 3. kapitola téhle povídky je tu a s ní i Rose a Dimitrij, kteří se dostali do nebezpečí. Více v této povídce.

 

Potomok Dračích jazdcov - 2. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 2. kapitolaNathalie mala v minulej kapitole zaujímavý sen. Alebo to bola vízia? V každom prípade - Nath sa bude snažiť niečo vypátrať...

 

Potomok Dračích jazdcov - 1. kapitola

Potomok Dračích jazdcov - 1. kapitolaNathalie je obyčajné smrteľnícke osemnásťročné dievča žijúce v meste Lynden vo Washingtone. Chodí do tretieho ročníka na strednej škole, nemá veľa prateľov (vlastne takmer žiadnych) a je neustále ponorená do fantastických kníh, v ktorých sa vyzná lepšie ako v skutočnom svete. Jedného dňa sa to všetko zmení, keď nájde... čo, to sa dozviete neskôr :))

 

Čáry máry fuk! 2

Čáry máry fuk! 2Pomalu ale jistě se mi z toho stává groteska. Ach to dnešní čarodějný studentstvo... vůbec to nechce poslouchat!

Troll po dvěstědvaceti voltech aneb Ty toasty jsou moje!

 

Dvě kouzelná slůvka

Dvě kouzelná slůvkaTehdy to pochopitelně byla velká událost. Nebylo člověka, který by se neradoval. Samotný Harry Potter tomu skoro nemohl uvěřit. Ten-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit byl nadobro poražen. Rázem bylo tolik věcí jinak. Hlavní starostí bystrozorů se stalo dostat zbylé následovníky Temného Pána do Azkabanu. Všichni si mysleli, že zlu je nadobro konec. Nikoho v té době nenapadlo, že pronásledování Smrtijedů potrvá pěknou řádku let.

 

Čáry máry fuk! Prolog + 1

Čáry máry fuk! Prolog + 1Aly je vnučka váženého bradavického ředitele, ale taky úplně obyčejná dívka svého věku. Dobrá kamarádka Harryho Pottera, oblíbená studentka všech profesorů. Samozřejmě až na Severuse Snapea. Ti dva jsou totiž jako oheň a led.

Jste zvědaví na ostré slovní přestřelky? Máte rádi horko a napětí?
Tak to jste na správné adrese. :)

 

Tajomný svet - 2. kapitola

Tajomný svet - 2. kapitolaTáto kapitola nesie názov Otázky. Dozviete sa to, čo Sofi ťaží na srdci. Príjemné čítanie a prosím Vás, dajte viac komentárov. Ďakujem.

 

Tajomný svet - 1. kapitola

Tajomný svet - 1. kapitolaTu sa dozvieme čo sa stalo keď sa Sofi prebudila. Príjemné čítanie a prosím komentáre aspoň viac ako 10. Ďakujem. P.S.: Ospravedlňujem sa, že to trvalo tak dlho, ale viete... Škola.

 

Tajomný svet - Prológ

Tajomný svet - PrológPríbeh je o šiestich dievčatách, ktoré majú predurčený osud. Stali sa s nich čarodejnice, morské panny, anielky a upírky. Spoznajú čo je to boj, láska, strach a priateľstvo. Na začiatku sa tri s nich stali tieto bytosti, postupom času sa stanú ďalšie dve dievčatá a nakoniec posledná s nich. Majú totiž vlastnú skupinu, nazývajú sa RM, čo v preklade znamená Rebelské Mačičky. Učia sa za kozmetičky, majú rodinu, prežívajú úplne normálny život, okrem ich tajomstva. Čo sa stane, keď sa jedna s nich zaľúbi do nepriateľa a on do nej? Čo ak proti tomu vzťahu budú jej a jeho priatelia? Čo ak niekto zomrie, kvôli ich láske?

 

Je to ten cit? - 4. Hlídání

Je to ten cit? - 4. HlídáníStefan má hlídku. A Damon? Ten se stará o blaho Eleny v jejich domě. Ale nestará se až moc?

 

Polibek nepříteli

Polibek nepříteli Dnes Vánoce zavítají do Bradavic,
kde v přítmí, jen za záře svic,
vám pokouším se příběh psát,
krásné sny si nechte zdát.

V hlavních rolích se představí Hermiona Grangerová a Draco Malfoy.
Varování: Tato povídka je okořeněna silnou dávkou romantiky a špetkou humoru.

 

Je to ten cit? - 3. Je zpět

Je to ten cit? - 3. Je zpětStefan si neodpustí raní návštěvu Eleny. Ale Damon jim chvilku ve dvou zničí. Telefonatem. Jenže to nedělá kvůli žádné prkotině. Všechny stopy mluví za své. Vrátila se.

 

Elena and Vampires 4. kapitola

Elena and Vampires 4. kapitolaStefan na parkovišti vyhrožuje Eleně a dokonce ji dá vybrat místo, kde chce zemřít. Ale Elena se jen tak nedá.

« Předchozí  1 ... 150  151  152  153  154  155  156  157    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!