OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Na pokračování » Ostatní FanFiction 

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neutekl

Boží mlýny aneb jak ani Snape svému štěstí neuteklSnape - výrazná postavička, kterou většina nesnášela, ale která dopomohla k našemu milovanému happy endu... a nechat ho jen tak zemřít - ve světě Texulky ani náhodou! Rozhodla jsem se mu konečně dopřát trochu toho štěstí a lásky - ať se mu to líbí nebo ne.
Prolog je spíše navázáním na boj v posledním díle Harryho Pottera, ale snad se bude taky líbit.

 

Reality: Prolog - Slib & 1. kapitola - Jeden den, jen jeden den!

Reality: Prolog - Slib & 1. kapitola - Jeden den, jen jeden den!Příběh začíná na konci druhé série TVD. Stefan řádí a vraždí všechno živé. Kletba uvalená na Klause byla zrušena. Jenže vzpomínáte, proč ji chtěl tak moc zrušit? Kdo bude další žena, které zničí život? Svérázná a ochranářská Lia si žije vlastním, rozvráceným životem, ale jen dokud jí ho v jednom týdnu drasticky nerozvrátí sklíčený učitel Saltzman, idiot Damon Salvatore a jeho vraždící mladší bráška. Lia díky nim zjistí, že ani ona „není bez chybičky“. Komu zamotala hlavu? Kdo zamotá hlavu jí? Pomůže posedlému Stefanovi? A nebude se chtít Katherine pomstít? A Klaus? Původní a jiní tvorové? Co se vlastně stalo? FF o přátelství, lásce, odvaze a humoru, který je tady v každé, i sebevážnější, situaci. Snad se zalíbí, děkuju za všechno, Šmoulaxx ;)

 

Stvorený pre lásku, kapitola 2 - Dum spiro, spero

Stvorený pre lásku, kapitola 2 - Dum spiro, speroDraco prišiel nato, že elixír zle namiešal a sám pomaly umiera v izbe. Príde nato niekto? Kto napadne Snapa? Ako sa do toho zas zamiešal Potter? Kto bude vylúčený? Koho to bude nakoniec pohreb? Boli stvorený pre lásku?

 

Battlefield - 4. kapitola

Battlefield - 4. kapitolaCo je moc, to je moc. Klaus bere roha, ale Meru tu nechává. Ale ona není hadrová panenka a nenechá si nic takového líbit.

 

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitola

Diary of the Hunters of Supernatural - 1. kapitolaKaždý z nás má tajemství, ale my, lovci, jich máme mnohem víc. Chráníme náš svět před zlem. Před démony, duchy, upíry a podobnými zvěrstvy. Nedostáváme za to žádná ocenění, žádné diplomy nebo poháry. Neděláme to pro úspěch a obdiv. Děláme to, protože chceme lepší svět. Pro nás všechny.
Naše dvojčata Foresterova a sestry Lewisovy se vydávají na stopu dalšího případu.
Faillë & Draco
Omlouváme se, ale na 'Huntíky' musí být dost dobrá nálada a ta prostě dlouhou dobu nebyla. Ale za přidání téhle kapitoly můžete hlavně děkovat: AndieNaill, která nás přemluvila k tvorbě a pomohla Faillë s opravou a Čullietce II. & spol, se kterýma jsme koukali na horor, který nám zvedl náladu...

 

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2

Dračí princezny - 1. kapitola 2/2V minulé kapitole Irith objevila v Dračích horách fialové vejce. Také do Carvahallu přijeli kupci. Co se stane tentokrát?
Faillë a Draco
Omlouváme se, že jsme Dračí princezny tak dlouho nepřidaly, ale tak nějak se nám nechtělo opravovat. Další kapitoly snad budou přibývat rychleji.

 

Dvojitá zrada - 1. kapitola

Dvojitá zrada - 1. kapitolaSmrt. Ta jediná může zmařit náš úkol, chránit vejce před Královstvím. Nevěděla jsem, kam se mám vydat, ani co mám dělat, ale věděla jsem, že se protivníkům budu muset postavit. Dřv nebo později.
Faillë

 

Battlefield - 3. kapitola

Battlefield - 3. kapitolaOn ji snad sleduje. Jak jinak si vysvětlit to, že ho potká i chvíli po svém lovu. Nevysvětlila mu vše snad už minule?

 

Sny ako spomienky - 5

Sny ako spomienky - 5Ahoj. Mrzí ma, že som tak dlho nedala o sebe vedieť, ale čas bol ku mne veľmi neúprosný a nevedela som čo skôr. Užite si pokračovanie a vedzte, že tentokrát bude pokračovanie skôr. A skutočne vám ďakujem za komentáre. :) Veľmi ma vždy potešia. :) S pozdravom, vaša Elanor.

 

Návrat domů - Epilog

Návrat domů - EpilogHappy end je tady! Tak jak jsem slíbila! Ani to vlastně jinak dopadnou nemohlo, jaksi bych Sad end napsat ani nedokázala, ne tady a ne teď. :) Takže, co se děje se Severusem? A jaké tajemství skrývá Harry? A co malý Sev?

 

Potomok Dračích jazdcov II. - 3. kapitola

Potomok Dračích jazdcov II. - 3. kapitolaNathalie bola donútená zabudnúť na svoj starý život a teraz bojuje po boku nepriateľa... no niečo sa zvrtne a zmení priebeh bitky... čo to bude? To sa dozviete čoskoro :))
P.s.: odstavce písané iným písmom sú z pohľadu rozprávača - pre lepšiu orientáciu

 

Never say never 8. kapitola

Never say never 8. kapitolaVánoční večírek. Elizabeth se baví, Damon pátrá...

 

Návrat domů 11. kapitola

Návrat domů 11. kapitolaPoslední kapitola tohohle příběhu, už nás čeká jen epilog...

 

Potomok Dračích jazdcov II. - 2. kapitola

Potomok Dračích jazdcov II. - 2. kapitolaNathalie proti svojej vôli zložila prísahu kráľovi a teraz mu musí slúžiť, no nie vždy robí len to, čo by mala...

 

Battlefield - 2. kapitola

Battlefield - 2. kapitolaCesta zpět se neobešla bez menších komplikací, ale Mera je vychytralá. A navíc, přece si nenechá ujít přivítání nového člena její malé rodinky.

« Předchozí  1 ... 147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157 ... 159   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!