OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné 

Ísť vpred!

Ísť vpred!Ja moc jednorázovky nepíšem, ale keďže je dnes skutočne nálada pod psa... niečo som vypotila, hádam sa to bude ľúbiť... je to vlastne zmýšľanie nad "psím" životom, tak príjemné čítanie:)

 

Damn glow

Damn glowTaková kratší povídka, která mě napadla zničehonic. Nechci tu říkat o čem je, protože to by potom nebylo překvápko! Určitě znáte ty chvíle, kdy jste zamyšlení najednou si sednete, že něco napíšete a najednou vznikne něco úplně jiného, než jste plánovali. To se mi právě stalo. Enjoy it and comment us, please!

 

Smell of the Forest

Smell of the ForestHodně krátká jednorázovka, ale měla jsem vztek. Vedlejší poznatky, které se dočtete v povídce, neřešte. Je to můj příběh, který mám v hlavě, který má tento konec a potřebovala jsem ho zvěčnit. A dnešní nálada mi pomohla. Mimochodem, ta holka není normální, takže různé zvláštnosti jsou záměrné.

 

Rozhodni se

Rozhodni seAutorkou je Anika.

 

Temnota přicházejícího dne

Temnota přicházejícího dne Autorkou je Lareth.

 

Ice heart

Ice heartTohle se stane, když si představíte, co se stane s člověkem, který se utopí... Upozorňuji, že je hodně morbidní, ale je přesně taková, jak si to já představuji, ale věřte mi, že soudním lékařem býti nechci a nebudu říkat proč :-D. Mé malé tajemství. Četl někdo z vás Terezu Raquinovou? To je teprve super dílo! Úžasný syrový naturalizmus od báječného spisovatele Emila Zoly. Přesně podle mého gusta. No, tak snad vás moc neznechutím, přeji příjemné počtení a ani nemusím říkat, že mě potěší jakékoliv komentáře :-D.

 

Tak to nemuselo být

Tak to nemuselo býtAutorkou povídky je lucik1.

Novinka

Srdce k ničemu

 

Ty jsi byl ten Kdo...

Ty jsi byl ten Kdo...Jen slova..papky §%D

 

Why ?

Why ?Když člověk nemuže spát a zrodí s emu sen..? Když pořád jen myslíte co vám daný člověk rpvedl nic jiného vás nebaví psát?

 

Blind trust

Blind trustTak toto je nová povídka. Opět chci doporučit, že není pro slabší povahy a mladší 15ti let, ale je to na každém. Vyskytuje se zde dost násilí. Mám pocit, že mi poslední dobou nejdou už psát jiné povídky, ale snad mi za ní neutrhnete hlavu. Pěkné počtení.

 

Prokletí malé mořské víly

Prokletí malé mořské vílyAhojky, jsem tu zase s jednou jednorázovkou... Je to spíš krátká pohádka nebo tak něco a má spoustu znaků opravdového příběhu o malé mořské víle, takže mě neodsuzujte... Díky

 

Temný konec

Temný konecNová jednodílná povídka. Hned řeknu, že bych dala věkové omezení. Také bych povídku neradila číst, jestli máte slabé žaludky. Nebo pokud neradi čtete špatné konce. Bohužel toto je realita, možná nám vzdálená, ale je to tak. Měla jsem prostě dost divnou náladu. Nějak nevím, co si mám myslet, tak ji komentujte a klidně mě ukamenujte. Jsem připravená na kritiku. Díky:). Lareth

 

Life sucks

Life sucks Neočekávám, že by to někdo četl. Neočekávám, že by to někdo komentoval. Poslední tři dny jsem totálně v háji. Nemám chuť psát zamilované kecy. Tak jsem napsala tohle, alias můj sen. Zmizet, odjet, utéct. Rachel zničí nový manžel její matky život a jí to přestává bavit. Život je fér jenom k těm, kteří neví, co to život je. Rachel je mi hodně identická. Nemyslím její situací, ale chováním.

 

Nelítostný osud

Nelítostný osudAhojte.. tahle je první povídka, kterou dávám na tuto stránku.. je o neznámé dívce, kterou potká nepravedlivý osud.. doufám, že se bude líbit.. prosím o komentíky a taky kritiku.. děkuju :):) Vašee twilightchild =o*

« Předchozí  1 ... 61  62  63  64  65  66  67  68  69  70    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!