OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky » Jednodílné 

Tak to, je vo hviezdach

Tak to, je vo hviezdachMoja prvá jednorázovka na our stories. No, skúšam, či mi ide písanie poviedok nie Twilight tématiky. Príjemné čítanie ! Vaša gabriella

 

Tam, kde se plní sny

Tam, kde se plní snyMoře přepadající přes okraj jsem si vypůjčila z Úžasné Zeměplochy stejně jako horu postavenou na špičce. Místo, kde se plní sny jsem zase ukradla z Narnie. Není to moc originální, proto to nazvěme částečnou a velmi pomíchanou FanFiction. Taky to není moc dlouhé... Prostě takové vypsání aktuálního nápadu. Pokud jste doma sami, přečtěte si to nahlas. Hned to vyzní jinak. A omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, kdyby to vadilo, stačí říct a okamžitě ho vyměním.

 

Myslet se má v dešti!

Myslet se má v dešti!Takže tohle je moje první povídka na Our Stories, vymyslet mi jí pomohla jedna písnička, bohužel nevím jak se jmenuje, pro ty co sledují superstár to byla od Nelly furtado a ještě někoho, jak to spívali v párech Takže, ještě jen doufám že se vám to bude líbit a předem děkuji za komentáře

 

Ve stínu lip

Ve stínu lipTohle jsem napsala před pár měsíci, když jsem měla takovou smutnou náladu. Je to o jedné dívce a jedné rodině, která byla zavražděna. Je to trochu strašidelné, ale asi se bát nebudete. No dost už blbostí na úvod. Jestli chcete, tak si to přečtěte a kritizujte.

 

Mrtvá neznámá

Mrtvá neznámáTohle je jenom jednorázovka, ale je malilinko delší. Je to příběh o dívce, která se kvůli jedné chybě dostala do blázince a teď má být propuštěna. Vyprávění je z její poslední noci tam. Hezké čtení a předem děkuju za komentíky!!!

 

Už nikdy!

Už nikdy!jednorázovka o tom, že láska vždy pomůže. a taky že i když ztratíme naději, tak ona si nás zase najde.

 

Mrtvé město

Mrtvé městoElizabeth Smithová je (ne)typická dívka ze snobské čtvrti města. Po hádce se svojí matkou, uteče z domu, jenže narazí na několik pochybných lidí... Kdo je James, a co se to děje ve čtvrti největší chudiny přezdívané jako Mrtvé město?
Abych přiznala barvu, hodně dlouho jsem se rozmýšlela, jestli sem tuto povídku dám, protože tak jaksi na ni nemám úplný podíl. Byla to hromadná slohovka, kterou jsme psaly v šesti lidech ve škole ještě minulý školní rok. Přece jenom, zřejmě mám alespoň trochu autorských práv na tuhle povídku, a proto ji tu nakonec máte. Mě ovšem nepište žádné chvály, jelikož já se na ni téměř nepodílela (v té době bylo pro mě psaní jakýchkoliv slohovek největší vopruz - doby se mění, bohudík :D).
Dle mého mínění je tato povídka přímo bombastická, holky to napsaly úžasně :) Je to ten typ, co ve vás něco zanechá, takový zvláštní pocit... Alespoň u mě to tak bylo. Tak šup to přečíst a hlavně komentovat :) Díky, Janna (& spol. :D)

 

Pravá láska žije jen jednou

Pravá láska žije jen jednouTohle je psaný v roce 2007 o prázdninách. Nic moc na to nemělo vliv, prostě jsem něco cítila uvnitř sebe a potřebovalo to ven. Mě osobně se to docela líbí, ale já jsem saďour, takže:D Pokud se nebude líbit, tak alespon komentujte, prosím:D

 

Vzpomínky

VzpomínkyU mého... zamyšlení, In the night, jsem se zmínila, že také povídky mám dvě, tahle je ta druhá. Je ze stejného období... Doufám, že se bude líbit a komentujte:-)

 

In the Night

In the NightTohle jsem napsala ve svém doposud nejšťastnějším období v životě a myslím,že je to z toho cítit. Vlastně jsou tyhle jednorázovky dvě,tahle je první. No... Nevím, co víc dodávat, snad jen, že je to už starší dílko a snad se to bude líbit... Kdyžtak komentujte:-)

 

The Mirror

The MirrorZase jsem jednou prolézala starší soubory a našla tuhle povídku-úvahu. Je o tom, co všechno můžeme vidět v zrcadle a podle mě se mi docela povedla. Jo a ještě jedna věc. Omlouvám se tomu, komu jsem ukradla perex, ale nechtělo se mi kvůli jedné básničce vkládat nový obrázek.

 

Polibek hvězdy

Nikde není napsáno, že se sny nemohou splnit. Jen nesmíte sedět doma a čekat, že u vás štěstí zaklepe. Musíte vstát a dát šanci osudu, aby Vám vstoupil do cesty. Vyjděte vstříc své šanci žít, stejně, jako to udělala Lída. Je to má prvotina, tak prosím o komentíky, jestli v tom mám pokračovat, nebo ne.

 

Mistake of her life

Mistake of her lifeTak jsem udělala takovou depresivní povídku :D Myslím, že se mi celkem povedla. Teda aspoň doufám :D Budu ráda za pochvalu i kritiku :)

 

Žiju, protože nenávidím

Žiju, protože nenávidímTohle je moje protina, takže bych prosila o komrntáře (aspoň jeden) jestli se vám to líbí nebo ne. Nešetřete mě. :)

 

Vincent

VincentNaštval Vás někdy někdo tak, že jste měli chuť něco rozbít? Určitě ano. Mě tohle neustále prováděl jeden člověk a tak jsem jej obsadila do hlavní role a vydala jeho osudu. Hlavním hrdinou povídky je Vincent , upír, který ani v nejmenším není vegetarian, ale také nemučí své oběti. Zde popisuji jeho konec. Jméno hlavní postavy vybral onen dotyčný. Jedná se o prvotinu, takže jí dejte trochu smilování.

« Předchozí  1 ... 63  64  65  66  67  68  69  70    Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!