I ve mně můžeš najít zalíbení... - 1. kapitola
Jako každá mladá dívka, i tahle má oblibu ve čtení knih. Dá se říct, že čtení miluje. Je ale možné, aby se dívka do hlavní postavy knihy zamilovala? Ale pozor... I kniha může být skutečná... Liefe.
31.01.2012 (19:00) • Liefe • Povídky » Na pokračování • komentováno 11× • zobrazeno 1521×
Fire and Ice : Another clan - 3. kapitola
Byly to dvě mocné strany a bojovaly spolu každou noc, bez jediné šance na určení vítěze.
Dvě rasy, jdoucí si už celá staletí vzájemně po krku.
Zabíjeli jeden druhého, aby hájili svůj rod.
Tisíce bojů nic nevyřešily.
Jedna láska to měla změnit.
Rebeka má poslední dobou pocit, že se kolem ní stahují pomyslné řetězy čím dál víc. Její nepovedená přeměna to všechno ještě zhoršila a ona má právem vztek, že jí smečka nevěří. I ona má jenom jedny nervy a je v pokušení utíkat do světa lidí, kde je všechno slastně normální a běžné, kde má svou jedinou opravdovou lidskou kamarádku. Jak tráví Rebeka odpoledne, kdy jí je dopřáno trochu svobody a normálnosti? Kdo, nebo co je její srdeční zálěžitostí?
31.01.2012 (16:00) • Arkana • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 976×
Láska ve větru - 47. kapitola
Pro čtenáře od 18 let!
Lidský svět, ve kterém se upíří skrývají mezi námi, je stále stejný, ale realita hlavního hrdiny Chestera se změnila v cosi šedého a bezcenného. Zabil to nejdůležitější, co měl. Zabil duši své milované a nyní už není cesta zpátky. Musí jít dopředu a snažit se získat to, co ho dříve drželo nad vodou. Čeká ho těžká cesta plná ironie osudu. (Předělávka základní spolupráce s Wish)
Kapitola s názvem: BUDEŠ CELÁ MOJE, JEŠTĚ VÍC, NEŽ TEĎKA! Diana je stále trochu paranoidní a Chazzymu v krvi koluje jed, který někdo zákeřně nalil do alkoholu. To není zrovna dobrá kombinace, ovšem oba jsou na tom stále lépe, než mladičká prostitutka Angela...
31.01.2012 (11:00) • Chensie • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 926×
Úplňkový deník - 2. kapitola
Druhá kapitola o lykance Liře vypráví, jak je Lira rozhodnutá své kamarádce Breeně, která je v nebezpečí pomoct. Kvůli její záchraně však bude muset opustit rezervaci a najít ji ve světě lidí, kam mají lykani zakázáno chodit. Koho asi při Breeině hledání potká?
Samozřejmě znovu prosím o komentáře a o kritiku (věřím, že ještě mám co vylepšovat a s tím mi kritika pomůže - doufám). Taky bych ráda věděla, jestli má cenu pokračovat.
Jinak příjemné počtení. Doufám, že se vám bude příběh líbit..
31.01.2012 (10:00) • Nighe • Povídky » Na pokračování • komentováno 1× • zobrazeno 643×
Dying, But Still Alive - 1. kapitola
Jsem špatný člověk... démon, mám-li být přesná. Vím to, protože mi to okolnosti neustále připomínají. Potřebuji krev, abych přežila. Ale jak můžu žít s vědomím, že jsem zlodějka, která krade krev z nemocnice nebo krvežíznivá upírka, která vysává z lidí životní energii? Kéž bych mohla změnit to, kým jsem. Nemusela bych před ostatními tajit své pravé já, zvlášť né před ním. Sice má rodina stojí za houby, ale mám dva důvody, proč ještě existovat. Za prvé: musím zastavit moji sestřenici Melody, aby nerozpoutala v tomto městě peklo a tím druhým důvodem je má láska k Evanovi. Jsem Roxen Lawsonová a toto je můj příběh.
30.01.2012 (18:00) • TryingInnocent • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 649×
New music... New life... 7
Michael odešel... Lissa se utápí v smutku...
Najde novou lásku? Najde... Vychová si ji, bude ji milovat víc jak vlastní život...
Ale co Michael? vrátí se ještě?
Čtěte a dozvíte se...
30.01.2012 (17:00) • Eris • Povídky » Na pokračování • komentováno 9× • zobrazeno 1384×
Desamparados - Kapitola 28.
Jak to bude dál? Všechno holt vypadá jinak ve slunečím světle.
29.01.2012 (20:00) • TalenntativeKing • Povídky » Na pokračování • komentováno 42× • zobrazeno 2887×
Hriešny tanec - 19. kapitola
Kapitolu som dopísala o pol desiatej, takže to berte s nadhľadom, dobre? No, a o čom bude? To bude prekvapenie (krycia veta v prípade, ak je kapitola v celku o ničom).
Vaša usmievavá Killy :)
29.01.2012 (19:00) • Killy • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1422×
Příběh, který nekončí aneb Přes krev, slzy a lásku - 1. kapitola, 2. část
Pokračování 1. kapitoly povídky "Příběh, který nekončí aneb Přes krev, slzy a lásku". Upozorňuji, že je to stále 1. kapitola, jen 2. část (neboli z pohledu jiné osoby).
29.01.2012 (18:00) • Leyla • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 486×
Back up to the bottom - 1. kapitola
Chce se mi brečet, chce se mi křičet, ale ze všeho nejraději bych nasedla znovu do letadla a letěla zpět. Z celého toho milujeme-naši-zemi klima mi je zle... Panebože, já jsem ale pokrytec. Ještě před rokem bych byla nadšená, kdybych tu mohla být jen třeba na den a teď si tu přijdu jako největší outsider na světe. Dost drsný pro holku, která si byla jistá, že je silnější než panenka Barbie.
29.01.2012 (17:00) • Christush • Povídky » Na pokračování • komentováno 2× • zobrazeno 931×
The sun of our lifes : 4. kapitola - She's not like the others.
Ema za týden slaví patnáctiny. Za týden nastane den, kdy všechny tři sázky vyvrcholí. Tomáš si začíná všímat pocitu, který u sebe nikdy nezpozoroval.
29.01.2012 (14:00) • JustV • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 748×
Potomkovia anjelov - Kapitola 21.
29.01.2012 (13:00) • LiliDarknight • Povídky » Na pokračování • komentováno 5× • zobrazeno 1924×
Lví řev - Kapitola čtvrtá
Dělala jsem to narychlo, tak snad tam nebude tolik chyb. Je to o sedmnáctileté dívce jménem Scarlett White, která je velmi neobyčejná a je si toho plně vědoma. Jenže je ještě víc neobyčejná než si o sobě původně myslela. Bude vymlacování informací? Co se stane, se budete muset dočíst.
29.01.2012 (11:00) • Attia • Povídky » Na pokračování • komentováno 8× • zobrazeno 1056×
Zlodějky času - 2. Zápisek
Čtyři kamarádky cestují časem, aby upravily budoucnost jednoho mrzouta a zachránily jeho mrtvou ženu. Čeká je cesta plná nesnází, kterými se amatérské cestovatelky v čase musí prokousat. Povídka, kterou jsem psala v roce 2005, nyní ji pouze předělávám do podoby OS.
Druhý zápisek... A v dalším už vyrážíme do minulosti! Poslední prázdniny začínají! Díky strýci hlavní hrdinky se pro naše čtyři zlodějky času zrodí dobrodružství, do kterého se zrovna dvakrát nehrnou... Kdo by také věřil na cesty časem?
28.01.2012 (18:00) • Chensie • Povídky » Na pokračování • komentováno 0× • zobrazeno 547×
The Sun of our lifes: 3. kapitola - Sázky
Ema i Tomáš se spolu chtějí sblížit. Ne, že by opravdu jeden z nich cítil touhu po tom druhém, ale sázka je sázka...
28.01.2012 (15:00) • JustV • Povídky » Na pokračování • komentováno 4× • zobrazeno 736×
- Odstřelovač 2: Mudlovská mise - 1. kapitola
- Lesk a bída příštích dní - I. část
- The Betrayal's Price - Prolog
- Budu tam
- English Gentleman - 1. kapitola
- Smrťák 3 (1. část)
- Setkání v lese
- The Killing Past (Prolog)
- Smrťák 2 - Kylův život za tajnými dveřmi 1/2
- Zdrávas Maria
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře
Kdo je tu z členů? Klikni!
