OurStories.cz ~ naše povídky - Povídky

 

Srdci neporučíš

Srdci neporučíšTěžké období...Krátká tak trochu jednorázová povídka podle skutečnosti...Asi vás nebude moc zajímat ale pro mě znamená hodně...

 

Rozervané srdce - 10. kapitola

Rozervané srdce - 10. kapitola10. pořád se něco děje... pls komentíky...

 

Nenávidím večery a Myšlenky

Nenávidím večery a MyšlenkyJak jsem slíbila po ukončení soutěže dávám Nenávidím večery zpět. S jednou novou povídkou. Komentíky:* :-*

 

Dračí ostrovy 5. část

Dračí ostrovy 5. částDalší část. No zamilovaní na první pohled - ne že bych na to sama věřila - ale připadá mi to romantické. Tak jo. Nakonec zase jen děkuju za komentáře.

 

Já a ona

Já a onaTak je tu takový mezi dílek. Chtěli jste pokračování povidky "Já a on" tak jsem napsala povídku z pohledu Gillana "Já a ona" řadím jí zase mezi jednodílovky a pokračovat bu s jinou povídkou "Nezkrotný bojovník a královna lesa", která bude na pokračování. Tak si to užijte, i když to není nic moc. budu se snažit co nejdřív vám sem dát tu další povídku, ta už bude adční, teda aspoň trochu.

 

Vznešený bojovník a královna lesa

Vznešený bojovník a královna lesaTak na vaše žádosti jsem začla psát pokračování povídky "Já a On" a "Já a Ona" Doufám že se vám bude aspoň trochulíbit a napíšete mi komentík.

 

Dokud nás smrt znovu nespojí - 9. Dětský domov Svaté Eleonory

Dokud nás smrt znovu nespojí - 9. Dětský domov Svaté EleonoryV další kapitolce se Viky vydá na průzkum strach nahánějící budovy a začne se zaplétat více a více do věcí, které neměly být odhaleny..... Zjistí konečně, co se doopravdy stalo Matthewovi, nebo si na to bude muset ještě počkat?? Jaká tajemství ji čekají?? Pojďte se na to podívat ;) Přeji pěkné počtení a slibuji, že vás s další kapitolou nebudu trápit tři týdny :D

 

Rozervané srdce - 9. kapitola

Rozervané srdce - 9. kapitola9. kapitolka, doufám, že vás napne ;o)

 

Dračí ostrovy 4. část

Dračí ostrovy 4. částTady máte další část. Je sice další s těch krátkých, ale když už to mám všechno napsané, tak to nechci přepisovat :D No tak si to užijte a zase děkuju za komentáře :)

 

Angelic Castle - díl 1.

Angelic Castle - díl 1.Možní si myslíte, že jsem obyčejný člověk. Slabosti, zášť, láska ...... Jenže já nejsem jako ostatní, já jsem ANDĚL.

 

Dokud nás smrt znovu nespojí - 8. Nebezpečná čtvrť

Dokud nás smrt znovu nespojí - 8. Nebezpečná čtvrťTak konečně po stopadesáti letech sem dávám další pokráčko, vím, že je to pozdě, ale dříve jsem chtěla přidat něco jen když něco napíšu, ale jelikož jsem padouch a nepíšu, tak to sem dávám i tak :D Snad se bude líbit, protože už se to konečně začíná rozjíždět :)

 

Dračí ostrovy 3. část

Dračí ostrovy 3. částTady je trojka. Je to jedna z mých nejoblíbenějších částí a doufám, že se vám bude líbit taky :)Je sice o něco kratší, ale podle mě dějově zajímavé :). A zaze musím poděkovat za komentáře, vážně díky mooc.

 

Rozervané srdce - 8. kapitola

Rozervané srdce - 8. kapitolatak a máme tady další dílek upozorňuji, že by mohl být považován za 15+

 

Viktor 15. část

Viktor 15. částJe tu patnáctka a konečně taky svatba. Přeji hezké počtení.

 

Summer love-2.kap.

Summer love-2.kap.Bells zamíří na pláž se trochu porozhlédnout.. Okamžitě ji do očí padne jeden hezoun. Edward.. Jsou Jasperovi narážky pouze vymyšlené, nebo má v něčem pravdu? x)

« Předchozí  1 ... 981  982  983  984  985  986  987  988  989  990  991 ... 995   Další »Uživatel:
Heslo:
Nemáte účet?


Stmívání.eu...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Jak přidám povídku? poslední články
poslední komentáře


Kdo je tu z členů? Klikni!